Przeczytaj oficjalny opis

Dan Freeman / Unsplash

Avicenna International College (AIC) to niezależny instytut edukacyjny założony w 1995 roku w Budapeszcie na Węgrzech. Od 1995 r. AIC stało się znanym dostawcą wysokiej jakości edukacji w Europie. AIC nieustannie rozwija nowe programy i otwiera swoje podwoje dla większej liczby studentów zagranicznych w różnych europejskich kampusach.

AIC oferuje programy międzynarodowych studiów licealnych, programy fundacyjne po liceum przygotowujące do europejskich uniwersytetów. AIC oferuje również programy FEDE BS, MS i DBA w kierunku stopni europejskich.

Misja

Avicenna International College przygotowuje i kształci swoich studentów, aby byli odpowiedzialnymi obywatelami, cieszą się nauką, rozwijają się akademicko i kontynuują pomyślne studia wyższe. Pasja do wiedzy i uczenia się przez całe życie jest integralną częścią naszej edukacji.

Avicenna to troskliwa, bezpieczna i wysoce akademicka społeczność skupiająca się na „holistycznym podejściu”, „rozwiązywaniu problemów” i „interaktywnym uczeniu się”.

Avicenna promuje wzajemny szacunek dla siebie i innych oraz angażuje uczniów w budowanie domu z dala od domu.

Avicenna International College , wykorzystując własne podejście i styl Avicenna, oferuje kursy dyplomowe i inne, jednocześnie doradzając studentom i prowadząc ich przez koncepcję „pomostową”.

Kształcenie pozaszkolne, ekspansja nauki języków świata, szkolenie artystyczne i zawodowe, publikacja książek i materiałów dodatkowych, rozwój Internetu i treści multimedialnych należą do misji AIC.

Stale badamy i uznamy potrzeby akademickie i naukowe naszych uczniów, projektujemy i opracowujemy nowoczesne produkty i usługi spełniające te potrzeby. Nasze produkty i usługi będą dostępne dla wszystkich naszych uczniów.

Avicenna International College jest zaangażowana w bycie partnerem sukcesu swoich studentów na całym świecie.

Przyszłe możliwości dla studentów AIC

Po ukończeniu AIC większość naszych studentów przystępuje do najlepszych uniwersytetów w Europie, Wielkiej Brytanii i Ameryce, aby ukończyć studia. Wiele uniwersytetów aktywnie poszukuje przyjmowania studentów AIC dzięki wysokiej jakości edukacji w AIC.

Inni absolwenci AIC, którzy ukończyli programy podstawowe z zakresu pielęgniarstwa, informatyki, turystyki i zarządzania hotelami lub innych dziedzin, chętnie znajdują pracę i dobrze zarabiają na rynku europejskim.

Twój przyszły uniwersytet

Wiele uniwersytetów w Europie, Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej przyjmuje naszych doktorantów. Jeśli chodzi o studia medyczne, nasi absolwenci zaliczają się do najlepszych na uniwersytetach takich jak Semmelweis University (Węgry), Szeged University (Węgry), Charles University (Czechy), Comenius University (Słowacja), kilka innych uniwersytetów we Włoszech, Hiszpanii, Serbii, Słowenii, Turcja i inne kraje.

Studenci, którzy ukończyli program podstawowy NCUK, mogą kontynuować Międzynarodowy Rok Jeden w AIC, a następnie przenieść się na partnerski uniwersytet w Wielkiej Brytanii, aby ukończyć studia licencjackie lub magisterskie.

Następujące brytyjskie uniwersytety GWARANCJA i przyjęcie dla naszych studentów, którzy są biegli w języku angielskim i naukach ścisłych:

 • Uniwersytet Aston
 • University of Birmingham
 • University of Bradford
 • University of Bristol
 • University of Huddersfield
 • University of Kent
 • Kingston University London
 • University of Leeds
 • Uniwersytet Leeds Becket
 • Liverpool John Moores University
 • Manchester University
 • Manchester Metropolitan University
 • Queen Mary University of London
 • University of Salford, Manchester
 • Uniwersytet w Sheffield
 • Uniwersytet Sheffield Hallam
Programy prowadzone przez:
 • Język węgierski
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Podstawowy rok

Avicenna International College

NCUK - IFY Business Stream to doskonały program roku fundacji, który przygotowuje studentów AIC do zagwarantowania przyjęcia na uniwersytet partnerski w Wielkiej Brytanii ... [+]

Doskonały program roku fundacji

NCUK - IFY Business Stream to doskonały program roku fundacji, który przygotowuje studentów AIC do zagwarantowania przyjęcia na uniwersytet partnerski w Wielkiej Brytanii lub na studia na innej prestiżowej uczelni w Europie, Australii lub USA. Studenci otrzymają solidne wykształcenie w zakresie ogólnego i akademickiego języka angielskiego podczas tego rocznego kursu. Zapewnione zostaną również specjalne przedmioty związane z ich przyszłymi studiami uniwersyteckimi. Egzaminy półfinałowe i końcowe organizowane są przez NCUK. Wybrani studenci zdobędą bardzo cenny certyfikat NCUK.

Administracji biznesowej i wielu innych powiązanych dziedzin na poziomie studiów licencjackich i magisterskich poszukuje wielu międzynarodowych studentów, zwłaszcza z krajów takich jak Indie, Nepal, Iran, Turcja i kraje afrykańskie. Ci studenci chcieliby nauczyć się podstaw biznesu w znanym college'u lub uniwersytecie i zdobyć renomowany stopień naukowy. Program NCUK w biznesie (IFY) zapewni studentom Avicenny dostanie się na wysokiej jakości uniwersytet w Wielkiej Brytanii i zdobycie stopnia, który otworzy przed nimi wiele drzwi. Studenci wezmą 3 moduły i angielski akademicki. Po spełnieniu wszystkich wymagań NCUK przyzna wybranym studentom stopień IFY. NCUK pomaga również Departamentowi Przyjęć AIC w umieszczeniu naszych studentów na jednym z uniwersytetów w Wielkiej Brytanii.... [-]

Węgry Budapeszt
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avicenna International College

NCUK jest uznanym na całym świecie konsorcjum wiodących brytyjskich uniwersytetów, które zapewnia wysokiej jakości usługi edukacyjne dla brytyjskich i zagranicznych stude ... [+]

Wysoka ranking edukacyjny

NCUK jest uznanym na całym świecie konsorcjum wiodących brytyjskich uniwersytetów, które zapewnia wysokiej jakości usługi edukacyjne dla brytyjskich i zagranicznych studentów w celu przygotowania się do Wielkiej Brytanii i innych uniwersytetów. Międzynarodowy Rok Fundacji (NCUK - IFY) jest przeznaczony dla studentów zagranicznych, aby zagwarantować wejście na uczelnię partnerską i zapewnić umiejętności potrzebne do udanych studiów w klasach 1 i 2. Program jest nauczany w ciągu jednego roku i jest oceniany na podstawie egzaminów wewnętrznych i zewnętrznych i zajęcia. Silny moduł angielskiego akademickiego (EAP) jest wbudowany w ten program podstawowy.... [-]

Węgry Budapeszt
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avicenna International College

Program Avicenna Business Foundation (BFP) jest przeznaczony dla studentów zagranicznych, którzy ukończyli szkołę średnią i chcieliby kontynuować naukę w Europie na uniwe ... [+]

BFP zapewni solidne podstawy w języku angielskim ogólnym i akademickim

Program Avicenna Business Foundation (BFP) jest przeznaczony dla studentów zagranicznych, którzy ukończyli szkołę średnią i chcieliby kontynuować naukę w Europie na uniwersytecie anglojęzycznym. BFP zapewni mocne podstawy dla ogólnego i akademickiego języka angielskiego dla studentów, a także zapewni pewne zrozumienie podstawowych przedmiotów związanych z biznesem. Nasi absolwenci mogą ubiegać się o przyjęcie na dowolny uniwersytet w Europie lub Ameryce Północnej.

Administracja gospodarcza, ekonomia, bankowość, marketing, stosunki międzynarodowe, prawo i informatyka w marketingu to jedne z kierunków studiów, które absolwenci Business Foundation Programme (BFP) mogą wybrać do kontynuowania studiów na jednym z europejskich uniwersytetów w języku angielskim.... [-]

Węgry Budapeszt
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avicenna International College

Program niemieckiej fundacji (GFP) w Avicennie jest przeznaczony dla studentów, którzy ukończyli szkołę średnią i planują kontynuować naukę na uniwersytecie w Niemczech, ... [+]

GFP koncentruje się na rozwoju znajomości języka niemieckiego

Program niemieckiej fundacji (GFP) w Avicennie jest przeznaczony dla studentów, którzy ukończyli szkołę średnią i planują kontynuować naukę na uniwersytecie w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii, gdzie językiem wykładowym będzie niemiecki. GFP koncentruje się na rozwoju umiejętności językowych uczniów w języku niemieckim. Wszyscy kwalifikujący się studenci mogą ubiegać się o udział w tym kursie, ale wcześniejsza znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Aby ubiegać się o udział w dowolnym programie Fundacji AIC, należy wykonać następujące czynności:Prześlij wypełniony formularz zgłoszeniowy do jednego z programów Fundacji AICList wstępuPrzygotuj wniosek i dokumenty rejestracyjnePrzenieść czesne i ubezpieczenie do AICSystem poczty elektronicznej i komunikacji AICWęgierska wiza SchengenOrganizowanie podróży... [-]
Węgry Budapeszt
Kwiecień 2020
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Interview with Alireza Ebrahimi

Interview with Amirreza Khodaparast