Infopulse University Ukraine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w "INFOPULSE UNIVERSITY"

Infopulse Uniwersytet jest społecznością edukacja, która zapewnia różne szkolenia w zakresie technologii informacyjnych. Pomożemy Ci dołączyć do IT-świat nowoczesnych technologii, ciekawych pomysłów i innowacyjnego społeczeństwa.

Oferujemy Ci szkolenia. To nie jest jak wykład wideo i automatyczne zadania wyniki kontroli. Będziesz komunikować się z trenerem i on odpowiedzieć na Twoje pytania i poprawić swoje błędy.

Relacja na żywo. Real. Efektywny.

Klasy są małe rozmiary. Bardzo małe wygodne grupy 4 - 6 osób. Twój trener będzie wiedział cię po imieniu i nie będzie wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać pomoc jeden na jeden z twojej pracy oczywiście.

Nasi trenerzy są wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT, inżynierów i programistów chętnych do dzielenia się swoją wiedzą z wami. Są aktywne w ich karierze i przynieść lat praktycznego doświadczenia.

Programy kursów są opracowywane w porozumieniu z wiodących pracodawców. Będziesz na czele z najnowszymi osiągnięciami w nim z trenerem swojej mentoringu. Przynoszą spojrzenie od środka z branży IT, które będą korzystać ci w klasie i po przejściu.

Zapisz się na naszych kursach i teraz zaczynają zmieniać swoją karierę! Zostań programistą - dobrze płatne, wolne i dostatnie osobą!

Wraz z kursów nauki w "Infopulse Uniwersytetu" można również uzyskać stopień naukowy w Uniwersytecie Europejskim w Kijowie na Ukrainie. "Infopulse University" współpracuje z Uniwersytetu Europejskiego w procesie uczenia się. Można zarobić kredyty uczelni z powodzeniem kończąc nasze kursy.

EuropeanUniviversity

Infopulse - zaufany sprzedawca międzynarodowym, dostarczając rozwiązania najwyższej klasy

Z biura w dziewięciu krajach, znajdujących się w całej Europie i Izraelu, Infopulse jest jedną z największych firm outsourcingowych IT ukraińskiego. Dostarczanie doskonałości w inżynierii oprogramowania, zarządzania infrastrukturą i bezpieczeństwem informacji, Infopulse zyskał reputację jako zaufanego dostawcy rozwiązań z pełną obsługą.

Lokalizacje

Programy

Ta szkoła oferuje również: