Przeczytaj oficjalny opis

inlingua® Waszyngton - Ustalone i zaufany, dobrze zachowane i akredytowanych. Te rzeczy sprawiają nam instytut Premier języka angielskiego, przyciągnięcie najlepszych studentów z całego świata. inlingua® Waszyngton jest częścią jednej z największych sieci niezależnych szkół językowych na całym świecie.

Misja Jesteśmy zaangażowani w służbie studentów z różnych środowisk. Staramy się zapewnić wszystkich naszych studentów osiągnąć swoje cele akademickie, zawodowe i osobiste.

Motto inlingua® International jest "Przekraczanie barier językowych." Dążymy do promowania zrozumienia międzykulturowego i doskonałości akademickiej. Przy wrażliwej kulturowo pracowników i wykładowców, jesteśmy zaangażowani w przezwyciężaniu barier językowych.

Jesteśmy również napędzane umożliwienie studentom, i upewnić się, że uda się w swoich przyszłych przedsięwzięciach. Dlatego stosujemy metodę komunikacyjną w naszych klasach. Metoda komunikatywna umożliwia studentom do brania pełnej odpowiedzialności języka się uczą, a tym samym pozwala im być aktywni uczniowie. Tego typu doświadczenie zmienia życie, coś, czego nie zapomnę po opuszczeniu inlingua® Waszyngtonie.

Jeszcze lepiej, gdy uczniowie przychodzą do inlingua® Waszyngton, staną się częścią społeczności osób uczących się z instruktorów, którzy służą jako inspirujących mentorów.

Dlaczego inlingua® Waszyngtonie? Oto tylko kilka powodów, aby uczyć się angielskiego w inlingua® Waszyngtonie:

Jesteśmy w doskonałej lokalizacji - minut od centrum DC i tylko kilka kroków od zabytkowej dzielnicy Georgetown, z gwarnych ulic, świąteczne, niesamowite klubów nocnych, restauracji top notch i sklepy pierwszej klasy. Prowadzimy jedynie wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli języka angielskiego, których językiem ojczystym jest język angielski. Nasi nauczyciele są poświęcone dając dynamicznej i skutecznej nauki języka angielskiego, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele uczenia się angielskiego szybciej. O maksymalnych rozmiarach klasowych 14 uczniów. Nasz TOEFL / iBT centrum egzaminacyjnym, znajduje się w naszej pierwszej klasy komputera i języka laboratorium, ma 30 state-of-the-art stacje robocze. W 2014 roku, inlingua otrzymał nagrodę Top IELTS Test Center na czwartym roku z rzędu - jesteśmy jedynym ośrodkiem w okolicy i jednocześnie największym oficjalnym IELTS Testing Center w Stanach Zjednoczonych. inlingua® Washington DC jest także centrum egzaminacyjnym Cambridge. inlingua® Waszyngton służy jako wielką bramę do szerokiej gamy różnych uczelni w regionie. Zapewniamy przynajmniej 8 różnych poziomach, a także z zaawansowanym programów i przygotowanie testowego. Jesteśmy akredytowani przez CEA, a tym samym utrzymać standardy dla CEA języka angielskiego Programy i instytucje. Użytkownik angielskiego USA. Oferujemy wyjątkową pomoc społeczna program, taki, który jest zawsze wypełniony wycieczki na terenie całego miasta i okolic. Świadczymy usługi noclegowe, aby pomóc naszym studentom znaleźć najlepsze i najbardziej komfortowe miejsca do zamieszkania w czasie studiów w inlingua.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

inlingua® Washington DC

Angielski dla specjalnych celów Programu jest przeznaczony dla uczniów, którzy potrzebują angielskiego do komunikowania się w życiu społecznym, pracy i specjalistycznych ... [+]

Angielski dla specjalnych celów Programu

Angielski dla specjalnych celów Programu jest przeznaczony dla uczniów, którzy potrzebują angielskiego do komunikowania się w życiu społecznym, pracy i specjalistycznych sytuacjach zawodowych. Klasy Biznes, szkolenia akcent, transmisji i umiejętności wystąpień publicznych, angielski prawnych, zarządzanie zasobami ludzkimi, i płynność mediów to tylko niektóre z różnych dziedzin Studenci mogą wybrać na studia. Rozwój umiejętności występuje w 4 obszarach językowych (czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie), a tam jest nacisk na oddanie do użytku nowych umiejętności w realnych sytuacjach.

Angielski biznesowy Opis prz... [-]
Stany Zjednoczone Washington
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
inlingua® Washington DC

Program Inlingua Premium, 25-klasie lekcje w tygodniu, maksymalizuje czas nauki uczniów w USA. Wydłużone godziny programu Inlingua Premium 25 pomieścić potrzeb uczniów do ... [+]

Inlingua Premium 25 Program

Program Inlingua Premium, 25-klasie lekcje w tygodniu, maksymalizuje czas nauki uczniów w USA. Wydłużone godziny programu Inlingua Premium pomieścić potrzeb uczniów do rozwijania osobistych nawyków pracy, wzmocnienie nauczyłem się języka i umiejętności komunikowania się i umieścić skutecznych strategii czytania, pisania i komunikacji ustnej do wykorzystania.

Nasi nauczyciele pomogą przygotować naszych studentów do różnych sytuacji w otoczeniu uczelni lub w miejscu pracy. Ponadto, studenci mogą skupić się na piśmie biznesowych, dostarczając prezentacje, TOEFL i IELTS opanowanie umiejętności mówienia, lub dostosowanie go do ich specyficznych potrzeb.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
inlingua® Washington DC

Inlingua Program Premium, który jest 15 lekcji w klasie tygodniowo, jest idealny dla studentów, którzy zaplanować swoje lekcje angielskiego wokół postulatów w życiu osobi ... [+]

Inlingua Premium 15 Program

Inlingua Program Premium, który jest 15 lekcji w klasie tygodniowo, jest idealny dla studentów, którzy zaplanować swoje lekcje angielskiego wokół postulatów w życiu osobistym jak i dla tych, którzy chcieliby mieć czasu na zwiedzanie licznych atrakcji obszaru metropolitalnego DC.

Gdy w klasie, uczniowie będą poprawić ich:

słownictwo płynność Dokładność gramatycznych w mowie, piśmie i zrozumienia

Każdy poziom oferowane w inlingua Waszyngtonie jest również dostępna w Semi-intensywny program.

Harmonogramy

Rano

Czas: 9:00 do 11:30 poniedziałek - piątek

Popołudnie

Czas: 14:00 do 4:30 PM poniedzia... [-]
Stany Zjednoczone Washington
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
inlingua® Washington DC

iPEP to unikalny tor nasz pełni wciągające inlingua® Programu Premium. Klasy wyposażone naszą globalnie zaufanego inlingua® Method oraz najnowocześniejszych technologii i ... [+]

iPEP to unikalny tor nasz pełni wciągające inlingua® Programu Premium. Klasy wyposażone naszą globalnie zaufanego inlingua® Method oraz najnowocześniejszych technologii i szkolenia wydajności. Oferujemy dwa inlingua® harmonogramów Premium Program wieczorny: iPEP 24 & iPEP 16.

iPEP 24 składa się z dwóch głównych części: pierwsza część programu jest dedykowany sesji prowadzone przez naszych trenerów wykorzystujących inlingua® Method - komunikacyjną, interaktywne podejście, które umożliwia studentom uzyskanie głębszego płynność szybciej. Studenci mówią 70% czasu!

Studenci następnie przenieść do sesji komputerowej opartej inlingua® szkolenia online prowadzony przez naszych nauczycieli. Studenci są w stanie skupić się na gramatyce, podczas pełnienia podstawowej zadanie wpisując na klawiaturze Angielski - kluczowy składnik do pisania esejów uczelni lub raportów biznesowych.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Otwarta rekrutacja
4 - 8 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
inlingua® Washington DC

IELTS / TOEFL ... [+]

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi programami!

Nazywam się Cris i będę szczęśliwy, aby przejść przez proces rejestracji.

Widzę, że jesteś zainteresowany w naszych programach przygotowania testów. Na 30 lekcji tygodniowo, zajęcia przygotowujące do testu uważa się za intensywne programy i są przeznaczone dla posiadaczy wizy dla studentów. Nasze zajęcia Przygotowanie do egzaminu są najlepszym sposobem, aby pomóc Ci osiągnąć ten wynik, jak chcesz! Jesteśmy oficjalnym IELTS TOEFL i centrum testowe, co oznacza, że ​​nasz personel i nauczyciele są wyjątkowe kwalifikacje, aby pomóc w przygotowaniu.

Studenci, którzy zapiszą się w tych klasach powinna najpierw wykazać, górny poziom pośredni. Mamy określić swój poziom z Test kwalifikacyjny po przyjeździe (my oferujemy bezpłatną wstępną próbę umieszczenia na naszej stronie internetowej, zachęcamy do podjęcia go dla twojej informacji).... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
inlingua® Washington DC

Nasz wyspecjalizowany pakiet przygotowanie testu zapewnia rygorystyczny i intensywny trening dla wszystkich grup testów z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych progra ... [+]

Pakiet testowy Przygotowanie

Nasz wyspecjalizowany pakiet przygotowanie testu zapewnia rygorystyczny i intensywny trening dla wszystkich grup testów z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych programów nauczania i metody nauczania.

Studenci są przeszkoleni i przygotowani do osiągnięcia sukcesu w Cambridge, IELTS, TOEFL lub testów oraz zdobyć zaufanie poprzez opracowanie testu biorąc strategie podczas robienia testów regularnej praktyki.

IELTS

IELTS (International English Language Testing System) jest znajomość języka angielskiego, który mierzy egzamin umiejętności językowe kandydatów, którzy chcą studiować lub pracować w których angielski jest językiem komunikacji. To sprawdzone na świecie Test angielski. Ponad 1,7 mln kandydatów do egzaminu każdego roku, aby rozpocząć swoją podróż do międzynarodowej edukacji i zatrudnienia.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
8 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Inlingua Washington DC | Learn English with Us