Youth for Understanding USA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studiować za granicą

Charakterystyczna marka wymiany kulturalnej YFU otwiera umysły i serca, umożliwia naukę, która przekształca życie, a ostatecznie pomaga nam uczynić nas obywatelami jednego świata. Chociaż prawdą jest, że wszystkie podróże poszerzają perspektywę i narażają podróżnego na nowe doświadczenia, programy YFU zmieniają to, kim jesteś i na stałe zmieniają sposób, w jaki postrzegasz.

Programy studiów za granicą

Poprzez wymianę doświadczeń, uczestnicy YFU zyskują międzykulturowe zrozumienie, uczą się wzajemnego szacunku i rozwijają poczucie społecznej odpowiedzialności. Twoje doświadczenie za granicą daje ci kompetencje przywódcze niezbędne do sprostania wyzwaniom i korzystania z możliwości szybko zmieniającej się globalnej społeczności. YFU oferuje programowanie dla wszystkich grup wiekowych, które pozwalają zanurzyć się w innej kulturze, nauczyć się nowego języka i spotkać podobnie myślących osób, które wierzą w naszą misję.

Dzięki YFU docenisz niuanse obcego języka i sprawdzisz pewność siebie w nowych sytuacjach. Chociaż Twoja przygoda z nauką YFU potrwa tylko krótki czas, twoja podróż za granicę będzie miała potężny, zmieniający życie wpływ. Studiuj za granicą z YFU, aby rozwinąć zrozumienie odległego miejsca, a także zrozumienie wewnętrznego miejsca.

Kiedy dołączysz do YFU, dołączysz do eksperckiej globalnej sieci wymiany z prawie 65-letnim doświadczeniem w ponad 70 krajach, z których ponad 40 jest dostępnych do studiowania za granicą. Od wypełnienia wniosku i zakwaterowania w podróży do dostosowania się do wymiany, nasze Doświadczeni doradcy i wolontariusze są tutaj, aby wspierać Cię na każdym kroku.

 • Programy dla młodzieży (w wieku 15-18 lat): Wybierz spośród programów tradycyjnych, letnich lub semestralnych. Otwarte dla amerykańskich uczniów szkół średnich lub absolwentów ostatnich lat.
 • Wycieczki szkolne: Ekscytująca okazja dla mentorów, ich licealistów oraz innych zainteresowanych studentów do odkrywania wyjątkowych ośrodków kulturalnych przez 2-3 tygodnie w przerwie wakacyjnej.
 • Programy dla młodych dorosłych / luki (absolwent szkoły średniej do wieku 26 lat): uczęszczaj na studia i / lub uczestnicz w programach wolontariackich. Otwarte dla młodych ludzi, którzy są gotowi, by zmienić dzisiejszy świat.

Zostań globalnym obywatelem

Zdumiewające w studiowaniu za granicą jest to, że doświadczenie jest inne dla każdego. To, co dostajesz z wymiany międzynarodowej, jest unikalne dla Ciebie:

 • Odkrywaj i rozwijaj osobiste atuty, takie jak samodzielność, zaradność i pewność siebie
 • Zdobądź nową, globalną perspektywę i zyskaj poczucie społecznej odpowiedzialności
 • Zwiększenie biegłości w innym języku
 • Poznaj niezwykłych ludzi i buduj przyjaźnie przez całe życie
 • Buduj lepsze umiejętności podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i rozwiązywania konfliktów
 • Rozwijaj niezależność myśli i zdolności adaptacyjnych w radzeniu sobie z nieoczekiwanymi
 • Zyskaj prawdziwą przewagę na aplikacjach uczelnianych
 • Zwiększ możliwości globalnej kariery

Lokalizacje

Waszyngton

Address
Youth for Understanding USA
641 S St, NW

Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium