Windward Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza misja

Wietrze Community College oferuje innowacyjne programy w dziedzinie sztuki i nauki oraz możliwości zdobycia wiedzy i zrozumienia Hawajach i jego unikalne dziedzictwo. Ze szczególnym zaangażowaniem wspierać potrzeby dostępu i edukacyjnych Hawajczycy, zapewniamy regionu Ko'olau O'ahu i poza nią z sztuk wyzwolonych, kariery i kształcenia ustawicznego w korzystnym otoczeniu i trudnych - inspirujące uczniów do doskonałości.

Nasza wizja Ka Mālamalama o ke Ko'olau - Uczniowie "Oświecający Ko'olau" i członkowie społeczności będą wzbogacone o "świetle wiedzy" poprzez programy jakości i jest w stanie doprowadzić do pełnego, produktywnego życia w szybko zmieniającym się świecie.

Nasze podstawowe wartości

Kolegium i swoją misję, cele i działania są prowadzone przez podstawowe wartości, które odzwierciedlają kulturę hawajską.

Na'auao - Nauka

Learning Environment na studenta Doskonałość w akademickich i szkolenia siły roboczej Kreatywność i krytyczne myślenie Wolność intelektualna Kształcenie ustawiczne Globalna Świadomość

Ho'okomo - Dostęp

polityka "otwartych drzwi" przyjęć Doskonałość w służbie pomocy finansowej Potrzeba edukacji skoncentrowanych Zróżnicowane podejście do nauki czułość niepełnosprawności zasięg edukacyjne społeczności

Laulima - Współpraca

Wspólne osiągnięcia wspólna ład Służenie społeczności Campus i zaangażowanie społeczności Empirycznej nauki

Ho'ihi - Szacunek

świadomości kulturowej i Aloha głos Student 'Ohana stylu inkluzywność LGBTI bezpiecznych stref

Mea Hou - Innowacja

Kreatywne wykorzystanie badań i technologii Pozytywne przemiany w kształceniu studentów, nauczania i rozwoju kampusu

Malama 'Aina - Zrównoważony rozwój

Stewardship naszych powiązanych zasobów naturalnych świadomość Conservation

Lokalizacje

Honolulu

Address
45-720 Kea‘ahala Rd., Kāne‘ohe HI 96744
Honolulu, Hawaje, Stany Zjednoczone