Przeczytaj oficjalny opis

2019-20 Międzynarodowy grant

Możesz zakwalifikować się do naszego międzynarodowego grantu. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji .

O Wilmington College

W Wilmington College (WC) poświęcamy się Twojej pasji do nauki. Nasza społeczność sprawi, że będziesz w centrum nauki, odblokowując swój potencjał i otwierając drzwi. Uczniowie mogą odejść z tysiącami godzin praktycznego zastosowania - teraz uczą się przez działanie.

Jesteśmy oddani tobie i twoim umiejętnościom. Wierzymy w twoją zdolność do zmiany świata. Bądź praktyczny, działaj i buduj nasze jutro. Przyszłość jest twoja. Każde pokolenie ma okazję kształtować społeczeństwo i budować świat. Teraz twoja kolej. Pokaż swoją dumę. Robić różnicę. Wilmington College przechodzi przez ciebie.

Misja

Misją Wilmington College jest kształcenie, inspirowanie i przygotowanie każdego studenta do życia w służbie i sukcesie.

Aby spełnić tę misję, Wilmington College zapewnia wysokiej jakości środowisko edukacyjne dla studentów na poziomie licencjackim i magisterskim, ukształtowane przez tradycje sztuk wyzwolonych, przygotowanie kariery i wyróżniające się praktyki Religijnego Towarzystwa Przyjaciół (kwakrów). Oferując programy akademickie, praktyczne doświadczenia i zajęcia pozalekcyjne dla studentów z różnych środowisk, Kolegium prowadzi studentów do podnoszenia świadomości świata, zdobywania wiedzy o karierze i powołaniu oraz poszukiwania prawdy i sprawiedliwości społecznej .

Zgodnie z bogatym dziedzictwem sztuk wyzwolonych, Kolegium stara się kształcić całą osobę - intelektualną, emocjonalną, fizyczną i duchową - w sposób, który sprzyja krytycznemu myśleniu, refleksji, wolnej wymianie myśli, otwartemu śledztwu, szacunku dla wszystkich osób i pragnienie uczenia się przez całe życie. Sztuki wyzwolone są zintegrowane z przygotowaniem do kariery zawodowej, aby pomóc uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w karierze zawodowej lub dalszej edukacji.

Jako społeczność akademicka Wilmington College jest zakorzeniony w historycznych wartościach kwakrów, zwanych również świadectwami, które obejmują uczciwość, służbę, zarządzanie, równość, pokój i sprawiedliwość społeczną oraz szacunek dla wszystkich osób. Te historyczne świadectwa motywują tych, którzy uczą się i pracują w Kolegium, aby wnieść pozytywny wkład w ich zawody i społeczności.

Oświadczenie Vision

Wilmington College zamierza poczynić znaczące postępy w następnej dekadzie, aby stać się modelowym college'em, łączącym sztukę i przygotowanie do kariery zawodowej, aby ukończyć wyszkolonych profesjonalistów. Aby zrealizować tę wizję, Wilmington:

  • Zintegruj przygotowanie kariery z tradycjami i podstawowymi umiejętnościami sztuk wyzwolonych;
  • Rzuć wyzwanie uczniom, aby przeżyli historyczne świadectwa Kwakera dotyczące uczciwości, służby, pokoju i sprawiedliwości społecznej, zarządzania i szacunku dla wszystkich osób oraz do praktykowania ich w społecznościach i miejscach pracy;
  • Promuj udział każdego studenta w praktycznych doświadczeniach, w tym stażach, usługach społecznych i międzynarodowych programach studiów;
  • Stwórz opiekuńczą społeczność kampusu, która łączy uprzejmość, szacunek i zaufanie; i
  • Wykaż zaangażowanie w tę wizję, umieszczając potrzeby studentów w centrum procesu decyzyjnego.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Wilmington College Campus Flyover

Wilmington College: Hands-On Learning. Hands-On Living

Agriculture/FFA + Wilmington College

International Student Feature

International Student Feature

Address
Quaker Way,1870
45177 Wilmington, Ohio, Stany Zjednoczone