Przeczytaj oficjalny opis

Witamy

Założony w 1979 roku Intensywny Program Angielski (IEP) na Uniwersytecie Zachodniej Virginii jest dobrze ugruntowanym programem dla studentów zagranicznych, którzy muszą poprawić swoją znajomość języka angielskiego przed rozpoczęciem studiów akademickich. Nasz program jest akredytowany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Intensywnych Programów Angielskich (AAIEP) oraz Konsorcjum Intensywnych Anglojęzycznych Programów Uniwersyteckich i Kolegium (UCIEP).

Studenci przyjeżdżają do IEP, aby uczyć się angielskiego i przywyknąć do życia w Stanach Zjednoczonych. Chociaż proces nie zawsze jest łatwy, uczniowie uczą się wielu rzeczy o sobie i innych, które pomogą im odnieść sukces w życiu.

Jako student IEP otrzymasz pomoc we wszystkich aspektach życia w Morgantown w Zachodniej Wirginii. Usługi obejmują pomoc w zakresie mieszkalnictwa, doradztwa bankowego, akademickiego i osobistego, opieki zdrowotnej i prawnych. Ponadto będziesz miał dostęp do większości obiektów uniwersyteckich i rozrywki.

Aby odnieść sukces, prosimy o odłożenie języka ojczystego i naukę tak ciężką, jak tylko potrafisz. Zachowaj otwarty umysł i podręczniki. Twoi przyjaciele w biurze IEP i nauczyciele są tutaj, aby ci pomóc w każdy możliwy sposób.

Studium akademickie

Intensywny angielski program Uniwersytetu Zachodniej Virginii ma na celu przygotowanie studentów do pełnego zrozumienia języka angielskiego. Wielu studentów wchodzi do IEP, aby zdobyć niezbędny poziom językowy, aby pomyślnie ukończyć program akademicki na WVU, podczas gdy inni dołączają do po prostu lepszych zdolności konwersacyjnych. Dzięki wyrównanemu programowi, uczniowie o każdej zdolności mogą osiągnąć niesamowitą poprawę umiejętności mówienia, czytania i pisania.

Program

Uczniowie na wszystkich pięciu poziomach programu (podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany) realizują podstawowy program nauczania: umiejętności komunikacyjne, czytanie, pisanie, gramatyka, słownictwo i przedmioty do wyboru. Ponadto uczniowie uczęszczają na kilka przedmiotów do wyboru, takich jak przygotowanie do egzaminu TOEFL, język angielski w biznesie i kultura amerykańska.

Kursy kredytowe ESL

Oprócz kursów IEP bez zaliczenia, nauczyciele IEP uczą również następujących kursów kredytowych ESL dla studentów, którzy już zostali przyjęci na uniwersytet.

  • ESL Academic Reading / Writing
  • Badanie i pisanie ESL
  • Academic Speaking / Listening
  • Płynność ITA
  • Zajęcia dodatkowe
  • Komisja ds. Akredytacji angielskiej (CEA)

Oprócz nauki języka angielskiego w klasie, uczniowie są zachęcani do udziału w zajęciach pozalekcyjnych organizowanych przez koordynatora działań w IEP. W semestrze jesiennym i wiosennym program partnerski z konwersacją dopasowuje uczniów IEP z native speakerami do konwersacji jeden-na-jeden, a do rozmowy grupowej uczniowie mogą wziąć udział w Tabeli rozmów. Ponadto regularnie organizowane są wycieczki do restauracji, sklepów i lokalnych atrakcji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

West Virginia University - IEP

Studenci stacjonarni w ramach programu intensywnego języka angielskiego uczęszczają na zajęcia przez co najmniej 21 godzin tygodniowo. Podczas semestru jesiennego i wiose ... [+]

Program

Cele programu nauczania obejmują:

Udzielanie instrukcji i szkoleń w języku angielskimZapoznanie studentów z zagranicą metodami edukacyjnymi instytucji szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych.Opis kursu

Studenci stacjonarni w ramach programu intensywnego języka angielskiego uczęszczają na zajęcia przez co najmniej 21 godzin tygodniowo. Podczas semestru jesiennego i wiosennego uczniowie podążają za kalendarzem uniwersyteckim i harmonogramem zajęć w poniedziałek / środę / piątek po 50 minut oraz we wtorki / czwartki po 75 minut każdy.

Szczegółowe opisy kursów

Podstawa programowaCzytanie

Kurs Reading ma na celu poprawę umiejętności i strategii poprawy czytania poprzez intensywne i intensywne czytanie.... [-]

Stany Zjednoczone Morgantown
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 15 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
West Virginia University - IEP
Witryna
Telefon
304.293.3604