Przeczytaj oficjalny opis

Wellesley jest znany z doskonałości swojego wykształcenia, piękna jego otoczenia, jego utalentowanej zdolności i wyjątkowości kultury kampusu.

Ale przede wszystkim Wellesley jest znana z tysięcy znakomitych, przemyślanych kobiet, które wysłała na świat przez ponad 100 lat - kobiet, które chcą coś zmienić.

Transformacyjne doświadczenie edukacyjne

Każdego roku około 2400 najlepszych na świecie kobiet na studiach licencjackich ma problemy z przekroczeniem najwyższych osobistych i intelektualnych oczekiwań. Absolwenci Wellesley z mistrzostw demonstrują w całym spektrum zawodowym i zawodowym, a wpływ, jaki wywierają - czy to w ich własnych społecznościach, czy na arenie światowej - jest świadectwem wyjątkowo wzmacniającego doświadczenia z licencjackich.

Świetna społeczność akademicka Wellesley przykłada dużą wagę do rygorystycznych, sondujących dociekań i twórczego, interdyscyplinarnego myślenia. Wspólne podejście do stypendiów zachęca uczniów do zadawania pytań, debatowania i doskonalenia swoich poglądów, nie tylko między sobą, ale także z naszymi światowej klasy pracownikami - często poprzez bezpośrednią współpracę z nimi przy przełomowych projektach.

Edukacja Wellesleya podnosi najwyższy poziom gotowości do "prawdziwego świata" w swoich absolwentach, pod względem umiejętności myślenia, działania i wkładu w wymowny i skuteczny sposób w wybranych obszarach zainteresowań.

Przewaga "pełnego zaangażowania"

Filozofia akademicka Wellesley'a w pełnym zaangażowaniu rozciąga się na prowadzenie samego Uczelni. Głos studenta ma kluczowe znaczenie dla procesu decyzyjnego; studenci zasiadają w głównych komisjach rady nadzorczej, uczestniczą w poszukiwaniach wydziałów i przyczyniają się do planowania strategicznego.

Studenci uczestniczą w szerokiej gamie projektów pozalekcyjnych: The College i otaczająca go społeczność oraz większy obszar Bostonu oferują setki staży, projektów rzeczniczych i rzadkich zalet bycia istotnym członkiem największego akademickiego "hotspotu" w kraju.

Oczekuje się, że będą w pełni zaangażowani w Wellesley, uczniowie będą nosili poczucie celowego zaangażowania i osobistego zaangażowania przez całe życie. To znak rozpoznawczy kobiety Wellesley.

Powszechnie zaintrygowane środowisko kampusowe

Poczucie skali zapierającego dech w piersiach naturalnego środowiska, w którym budynki są starannie rozmieszczone, odróżnia fizyczne ustawienie Wellesleya w klasycznie nowozelandzkim miasteczku Wellesley w stanie Massachusetts, niedaleko Bostonu.

Strona główna wiodących instytucji, takich jak Albright Institute, Knapp Social Science Center, Davis Museum, Newhouse Centre for Humanities i światowej sławy Wellesley Centres for Women, zasoby Wellesley są magnesem nie tylko dla otaczającej społeczności i metropolii powierzchnia; przyciągają uwagę i naukowców z całego świata.

Zaangażowanie wobec kobiet

Wszystko w Wellesley College świadczy o swoim zaangażowaniu na rzecz kobiet i zapewnianiu im niezrównanego doświadczenia edukacyjnego, które honoruje i kultywuje nie tylko to, co najlepsze w każdym z nich, ale także własny potencjał, ale to, co kobiety oferują naszemu światu.

Misja Wellesley'a

"Aby zapewnić doskonałe wykształcenie humanistyczne dla kobiet, które będą miały wpływ na świat."

Non Ministrari sed Ministrare. "Nie być usługiwanym, ale służącym" - głosi motto Wellesleya, ujmując w czterech łacińskich słowach misję Kolegium: Zapewnić doskonałą edukację artystyczną dla kobiet, które będą miały wpływ na świat.

Inteligentne, poważne kobiety wybierają Wellesley, ponieważ oferuje jedną z najlepszych edukacyjnych sztuk wyzwolonych - i pełne środowiska edukacyjne - dostępne wszędzie. Ale kończą studia z bardzo wysokim stopniem i czterema niezapomnianymi latami. Odchodzą jako "kobiety Wellesley", specjalnie przygotowane do znaczącego osobistego i profesjonalnego wkładu w "prawdziwy świat" - i do głównych wpływów w nim.

The Wellesley, znana na całym świecie uczelnia dla kobiet, znana jest z intelektualnego rygoru, wiary w trwałe znaczenie służby (i wprowadzania tej wiary w praktykę), a także w kultywację w uczniach o inkluzywnym, pragmatycznym podejściu do przywództwa.

Wellesley wierzy w

Robić różnicę

Każda kobieta może i powinna wnieść znaczący wkład w jej świat. Coraz bardziej docenia się fakt, że uwłasnowolnienie kobiet i ich przywództwo są kluczowe dla ich rozwoju i zmian społecznych na całym świecie. Wellesley i jej absolwenci od ponad 100 lat wspierają i propagują intelektualny i społeczny rozwój i autonomię kobiet.

Dyscyplinowane myślenie

Śledztwo i wymiana intelektualna prowadzą do zdyscyplinowanego myślenia. Wellesley rzuca wyzwanie uczniom, aby szeroko eksplorowali, dokładnie badali i dokonywali twórczych przeskoków - syntetyzując odmienne idee, perspektywy i doświadczenia - które doprowadziły do ​​nowych poziomów zrozumienia. Kultura współpracy (z naszym światowej klasy wydziałem, jak również z rówieśnikami) udoskonala intelektualne przyzwyczajenia ucznia, poprawia jego osąd i zwiększa poczucie mistrzostwa, ucząc ją zajmowania rozważnej pozycji i bronienia jej z przekonaniem.

Szacowanie różnorodności

Nie ma większych korzyści dla rozwoju intelektualnego i społecznego - i dla żywotności społeczności akademickiej - niż szczere zaangażowanie i odkrywanie nieznanych punktów widzenia i doświadczeń. Wellesley zachęca uczniów do wypróbowywania nowych pomysłów, wypróbowywania nowych sposobów działania i autentycznego współdziałania z innymi, których przekonania lub wybory kwestionują własne.

Pragmatyczne przywództwo

Współczesna edukacja humanistyczna musi podnosić umiejętności przywódcze w świecie rzeczywistym. Rygor edukacji Wellesley jest częścią tego, co sprawia, że ​​nasi absolwenci są tak skuteczni "na świecie". Ale kobiety Wellesley są również uczone bycia strategicznymi myślicielami, którzy potrafią "czytać" środowiska, poruszać się w ich wyzwaniach i zbliżać ludzi, aby osiągnąć cel.

Usługa

Umiejętność służenia jest kluczowym elementem skutecznego przywództwa. Prawdziwi liderzy inspirują, a nie kontrolują, i poświęcają swój intelekt i energię na ciężką pracę polegającą na stworzeniu poczucia zaangażowania, odpowiedzialności i wspólnego celu w dążeniu do wizji. Wellesley od dawna oddaje się idei, którą dawna prezydent Wellesley Diana Chapman Walsh określiła jako "godne zaufania przywództwo", a subskrybowanie tego ideału jest integralną częścią doświadczenia Wellesley.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Wellesley College

Współczesny Instytut Przywództwa Kobiet Wellesley oferuje doświadczenie Wellesley - niesamowitą kadrę i zajęcia, wsparcie mentorskie i trwałe przyjaźnie - w pięciotygodni ... [+]

Wzmocnij pozycję kobiet z wykształceniem i pewnością siebie w zakresie przywództwa, w miejscu, w którym tysiące utalentowanych kobiet rozpoczęło swoją drogę.

Jako jeden z najwybitniejszych uczelni dla kobiet, Wellesley z przyjemnością oferuje Instytut Współczesnego Przywództwa Kobiet - wciągające podejście do osobistego przywództwa i sukcesu.

Wellesley jest dumny ze swojej bogatej historii kształcenia liderów z całego świata, we wszystkich branżach i dziedzinach życia. Zdolność Wellesley do kształtowania następnego pokolenia liderów kobiet wynika z własnych inwestycji w równość płci i wzmocnienie pozycji kobiet. W Wellesley mamy wysoki odsetek wydziałów kobiet, historię tylko kobiet-prezydentów i niezliczone możliwości dla młodych kobiet, aby zaangażować się w role przywódcze studentów. W tym środowisku uczniowie odkrywają same w sobie niezrównane możliwości. Współczesny Instytut Przywództwa Kobiet Wellesley oferuje doświadczenie Wellesley - niesamowitą kadrę i zajęcia, wsparcie mentorskie i trwałe przyjaźnie - w pięciotygodniowej, zmieniającej życie podróży.... [-]

Stany Zjednoczone Wellesley
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wellesley College

Wellesley College letnie Wellesley College oferuje studentom wyjątkową okazję do interakcji z najlepszymi naukowcami Wellesley i profesorami w ścisłym, integracyjnym środ ... [+]

Wellesley College letnie Wellesley College oferuje studentom wyjątkową okazję do interakcji z najlepszymi naukowcami Wellesley i profesorami w ścisłym, integracyjnym środowisku.

Lato to doskonały czas na zgłębianie trudnych tematów i nowych obszarów zainteresowań. Wellesley College Summer Term to połączenie doskonałości akademickiej w naszych klasach i laboratoriach ze spektakularnym kampusem nad jeziorem, który znajduje się w pobliżu Bostonu. W semestrze letnim są zajęcia z pełnego zaliczenia na podstawie wylosowanych kursów w Wellesley.

W skrócieDługość programu: 4 lub 8 tygodni (2 sesje semestru letniego, każda trwa cztery tygodnie)Kwalifikowalność: musi być płci żeńskiej, a 18 żyć w kampusie; Mężczyźni mogą brać udział w kursach, ale nie kwalifikują się do pomocy mieszkaniowej lub imigracyjnejKredyty: Pełny akademicki kredyt kursowyHala mieszkalna: Historyczna sala mieszkaniowa Wellesley (oddzielna od czesnego)Posiłki: dostępne tygodniowe posiłki (oddzielne od czesnego)Studenci zagraniczni: muszą wziąć udział w 2 kursach (w jednym semestrze letnim) i mieszkać w kampusie, aby kwalifikować się do pomocy imigracyjnejOpłaty za czas letni... [-]
Stany Zjednoczone Wellesley
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wellesley College

Spędź lato doświadczając życia studenckiego z pierwszej ręki. Wellesley College zaprasza wschodzące dziewczęta z liceum i seniorów do dołączenia do nas tego lata na wyjąt ... [+]

Wiosenny program Wellesleya, stworzony z myślą o intelektualnie ciekawych licealistkach.

Spędź lato doświadczając życia studenckiego z pierwszej ręki. Wellesley College zaprasza wschodzące dziewczęta i seniorów szkół średnich, aby dołączyły do ​​nas tego lata, aby uzyskać wyjątkowe, wciągające doświadczenie w college'u - Program wciągający przed studiami Wellesley . Przez cztery tygodnie uczniowie będą mieli okazję stać się członkami społeczności Wellesley, biorąc udział w kursach na poziomie uniwersyteckim, zdobywając pełne punkty na uczelni i odkrywając wspaniałe miasto w Bostonie. Uczniowie będą również korzystać z możliwości akademickich, społecznych i intelektualnych, których nie można znaleźć w programie liceum.... [-]

Stany Zjednoczone Wellesley
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Central Street,106
02481 Wellesley, Massachusetts, Stany Zjednoczone