Przeczytaj oficjalny opis

Wallace State Community College , z głównym kampusem w Hanceville i kampusem satelitarnym w Oneonta, jest częścią systemu, który zaspokaja potrzeby ponad 300 000 osób i oszacowano go konserwatywnie na poziomie 3 miliardów dolarów rocznie w naszych społecznościach. Jednak rzeczywisty wpływ polega na poprawie jakości życia studentów poprzez edukację.

Od czasu otwarcia naszych drzwi w 1966 roku, Wallace State służył setki tysięcy studentów. Od samego początku Wallace State podjęło zobowiązanie do doskonałości, które stało się nie tylko tradycją, ale i źródłem inspiracji. Dziś Wallace State jest jedną z największych szkół w Alabamie Community College System, obsługującą ponad 7000 studentów w każdym semestrze. Ta uczelnia jest wirtualną potęgą w programowaniu edukacyjnym, z ponad 50 kierunkami prowadzącymi do uzyskania stopnia, certyfikatu i możliwości transferu.

Nasze dążenie do doskonałości widoczne jest w naszym osobistym zaangażowaniu w służenie uczniom oraz w zaawansowanych technologicznie środowiskach edukacyjnych, które zapewniają naszym studentom najbardziej efektywną edukację. W Wallace State znajdziesz sale lekcyjne z najnowszą technologią, w tym interaktywnymi SmartBoardami i Tegrity. Poprzez naukę online, wideokonferencje, podkastowanie i centra poza kampusem zapewniamy edukację wygodną dla intensywnego życia naszych studentów.

Wallace State zapewnia bezproblemową edukację od wczesnego ukończenia szkoły średniej do poziomu absolwenta. Dzięki dwóm programom FastTrack Academy, Tech-Prep i innym programom uczniowie szkół średnich, którzy szukają kredytu akademickiego w programach transferu akademickiego, edukacji zawodowej, bezpieczeństwie publicznym, opiece zdrowotnej lub technologii motoryzacyjnej, znajdą tutaj swoje potrzeby. System artykulacyjny STARS gwarantuje naszym studentom przeniesienie kredytu do dowolnej uczelni publicznej lub uniwersytetu w Alabamie. Dla tych, którzy chcą ukończyć studia licencjackie i magisterskie na terenie kampusu, studenci z Wallace State mogą skorzystać z naszych partnerstw w ramach Centrum Uniwersyteckiego i specjalnych umów o artykulacji, w tym z Uniwersytetem Stanowym w Atenach, Uniwersytetem Alabamy, Embry-Riddle Aeronautical University, Auburn University i Uniwersytet Troy.

Nasi studenci osiągają bezprecedensowy poziom sukcesu, niezależnie od tego, czy przenoszą się, podejmują egzaminy licencyjne lub znajdują zatrudnienie, a ich zadowolenie znalazło odzwierciedlenie w stopie retencji College wśród studentów, która przekracza średnią krajową i krajową. Studenci, którzy przenoszą się na uniwersytety, konsekwentnie przewyższają tych, którzy tam się rozpoczęli. Nasi absolwenci zdobywają konkurencyjne stanowiska i wysokie uznanie ze strony pracodawców. Wskaźniki licencji są równe lub wyższe od średnich krajowych i krajowych, a nasi studenci uzyskują wyniki powyżej średniej krajowej z Collegiate Assessment of Academic Performance (CAAP) .

Co najważniejsze, w Wallace State będziesz obsługiwany przez wielokrotnie nagradzany i skoncentrowany na studentach wydział i personel, którzy są mistrzami swojego rzemiosła. Są tutaj, aby pomóc Ci w każdym aspekcie doświadczenia uczelni, od rejestracji w Internecie, do osobistego doradztwa w Centrum Doradztwa i pomocy dla Studentów w Centrum Sukcesu w Uczeniu się. Wierzymy, że uczniowie są powodem, dla którego istniejemy, i umieszczamy uczenie się i sukcesy studentów w czołówce naszych działań i inicjatyw.

Misja

Wallace State Community College angażuje się w naukę, która zmienia życie i społeczności. Wspierając misję, Wallace State Community College angażuje się w sukces studentów poprzez skoncentrowane na uczniu, innowacyjne, angażujące i wspomagające środowisko uczenia się; doskonałość nauczania; szacunek dla wyjątkowości i różnorodności; strategiczne partnerstwa, które wspierają społeczność, siłę roboczą i rozwój gospodarczy; kulturowe wzbogacenie naszych społeczności; oraz odpowiedzialność i uczciwość.

Polityka niedyskryminacji

Zgodnie z polityką Szkoły Powierniczej Społeczności Alabama Community College i Wallace State Community College , będącą pod jej kontrolą instytucja policealna, nikt ze względu na rasę, kolor skóry, płeć, religię, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność, orientację seksualną lub wieku, być wykluczonym z udziału w programie, być pozbawionym korzyści lub być poddanym dyskryminacji w ramach jakiegokolwiek programu, działalności lub zatrudnienia.

Akredytacja

Wallace State Community College jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission w Colleges w celu przyznania stopni Associate. Skontaktuj się z Komisją ds. Kolegiów w 1866 r. W Południowej Drodze, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń pod numer 404-679-4500, aby uzyskać informacje na temat akredytacji Wallace State Community College .

Wiele programów posiada dodatkową akredytację od organizacji odpowiednich dla poszczególnych dyscyplin. Rutynowe pytania dotyczące państwa Wallace, takie jak warunki przyjmowania, pomoc finansowa, programy edukacyjne itp., Należy kierować bezpośrednio do stanu Wallace.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Science

Wallace State Community College

Nasz program pomoże Ci rozwinąć umiejętności w zakresie praktyki zawodowej, rozwijać zrozumienie i uznanie tańca jako formy sztuki oraz realizować taniec jako możliwy wyb ... [+]

Czy lubisz tańczyć i chcesz kontynuować karierę taneczną, choreografię lub edukację? Czy chciałbyś rozwinąć profesjonalną technikę tańca i nieskrępowaną ekspresję artystyczną, jednocześnie zdobywając kredyt na studia?

Jeśli tak, to program taneczny w WSCC jest dla ciebie doskonałym miejscem. Nasz program pomoże Ci rozwinąć umiejętności w zakresie praktyki zawodowej, rozwijać zrozumienie i uznanie tańca jako formy sztuki oraz realizować taniec jako możliwy wybór kariery. Zasadniczo oferujemy konserwatywne podejście do studiowania tańca w swobodnym środowisku artystycznym, w połączeniu z możliwościami profesjonalnego kalibru. Celem WSCC jest produkowanie technicznie silnych i wyrazistych artystycznie tancerzy, którzy są poszukiwani za ich profesjonalizm i umiejętność łatwego dostosowania się do szerokiej gamy stylów wymaganych od dzisiejszych profesjonalistów tańca. Program ten rozwija umiejętności potrzebne do kontynuowania kariery zawodowej w branży lub dalszego kształcenia w czteroletnim programie studiów lub uczelni.... [-]

Stany Zjednoczone Hanceville
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Powiązany program

Wallace State Community College

Ukończenie dyplomu ukończenia studiów, świadectwa ukończenia szkoły wyższej lub nawet 60 godzin przed ukończeniem szkoły średniej! ... [+]

Ukończenie dyplomu ukończenia studiów, świadectwa ukończenia szkoły wyższej lub nawet 60 godzin przed ukończeniem szkoły średniej!

Fast Track to wspólne partnerstwo pomiędzy państwem Wallace a lokalnym systemem szkolnym, które umożliwia młodszym i młodszym uczniom ukończenie do dwóch lat studiów w college'u przed ukończeniem szkoły średniej. Wszystkie zajęcia są prowadzone na terenie kampusu Wallace State, ale studenci nadal mogą powrócić do lokalnego liceum, aby wziąć udział w zajęciach pozalekcyjnych.

Aby się zakwalifikować, studenci muszą:

Ukończyłeś 10 klasęKorzystaj z GPA w wersji 3.0 lub wyższej, aby zapisać się na kursy naukowe i 2,5, aby zapisać się na kursy techniczne i zdrowotnePrześlij pisemną rekomendację lokalnego liceum, w tym zgodę dyrektora i kuratoraSpełnij wymagania wejściowe WSCCUkończ egzaminy dotyczące miejsc docelowych... [-]
Stany Zjednoczone Hanceville
Wrzesień 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wallace State Community College

Długość programu wynosi około 63 godzin semestralnych. Uczniowie mogą wymagać zajęć wyrównawczych (w związku z tym zwiększenie wymaganych godzin) w zależności od wyników ... [+]

Informacje o programie Business Administration

Długość programu wynosi około 63 godzin semestralnych. Uczniowie mogą wymagać zajęć wyrównawczych (w związku z tym zwiększenie wymaganych godzin) w zależności od wyników testu kwalifikacyjnego.

Zarys realizacji

Program Business Administration został opracowany z myślą o studentach, którzy chcą zdobyć czteroletni dyplom w dziedzinach związanych z biznesem, takich jak rachunkowość, ekonomia, finanse, zarządzanie czy marketing. Kursy General Education Core i Professional Core są podejmowane na WSCC, a następnie przekazywane do instytucji czteroletniej. Gdy uczniowie przechodzą przez program nauczania, należy nawiązać kontakt z czteroletnią (starszą) instytucją, aby zapewnić spełnienie wytycznych dotyczących transferu.... [-]

Stany Zjednoczone Hanceville
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wallace State Community College

Program zarządzania ma na celu zapewnienie dobrej znajomości wielu zawiłych, ale praktycznych koncepcji biznesowych. To wystawia studentów na wyzwania stojące przed dzisi ... [+]

Program zarządzania ma na celu zapewnienie dobrej znajomości wielu zawiłych, ale praktycznych koncepcji biznesowych. To wystawia studentów na wyzwania stojące przed dzisiejszymi menedżerami zarówno w biznesie, jak i przemyśle.

Proces zarządzania to dążenie do celów. Zarządzanie konsekwentnie obejmuje cztery podstawowe funkcje - planowanie, organizowanie, kierowanie i kontrolowanie. Każdy rozwiązuje określony zestaw problemów i wymaga określonego zestawu umiejętności. Znaczenie przywództwa, bliskość z klientami i pracownikami, motywacja i komunikacja to lekcje, które ludzie biznesu muszą znać dobrze.

Menedżerowie można znaleźć w różnych dziedzinach, w tym w sprzedaży, budownictwie, usługach gastronomicznych, zasobach ludzkich i usługach zdrowotnych.... [-]

Stany Zjednoczone Hanceville
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wallace State Community College

Celem programu informatycznego jest przygotowanie studentów do pracy w przemyśle lub biznesie, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska komputerowego dla małych firm. Pro ... [+]

Informacje o programie

Celem programu informatycznego jest przygotowanie studentów do pracy w przemyśle lub biznesie, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska komputerowego dla małych firm. Program oferuje cztery opcje: Cyber ​​Security / Computer Forensic Technology, Programowanie, Wsparcie oprogramowania (Help Desk) oraz Internet / Networking Technology.

Specjaliści ds. Bezpieczeństwa komputerowego mogą planować, koordynować i wdrażać zabezpieczenia informacyjne organizacji. Pracownicy ci mogą zostać poproszeni o edukację użytkowników w zakresie bezpieczeństwa komputerowego, instalowania oprogramowania zabezpieczającego, monitorowania sieci pod kątem naruszeń bezpieczeństwa, reagowania na cyberataki, aw niektórych przypadkach gromadzenia danych i dowodów, które będą wykorzystywane w ściganiu cyberprzestępczości. Odpowiedzialność specjalistów ds. Bezpieczeństwa komputerowego wzrosła w ostatnich latach, ponieważ nastąpił znaczny wzrost liczby cyberataków na dane i sieci.... [-]

Stany Zjednoczone Hanceville
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wallace State Community College

Kucharze, kucharze i pracownicy przygotowujący żywność przygotowują, sezonują i gotują szeroką gamę produktów spożywczych w różnych restauracjach i innych placówkach gast ... [+]

WYRÓŻNIONY OFERTĘ Certyfikat (4 semestry)Informacje o programie

Kucharze, kucharze i pracownicy przygotowujący żywność przygotowują, sezonują i gotują szeroką gamę produktów spożywczych w różnych restauracjach i innych placówkach gastronomicznych. Kucharze i kucharze tworzą przepisy kulinarne i przygotowują posiłki, a pracownicy przygotowujący posiłki obierają i kroją warzywa, przycinają mięso, przygotowują drób i wykonują inne obowiązki, takie jak utrzymywanie czystości w miejscach pracy i monitorowanie temperatury pieców i płyt kuchennych.

Szefowie kuchni mogą koordynować pracę personelu kuchennego, kierować przygotowywaniem posiłków, ustalać porcje, planować menu, zamawiać jedzenie i nadzorować operacje kuchenne, aby zapewnić jednolitą jakość i prezentację posiłków.... [-]

Stany Zjednoczone Hanceville
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wallace State Community College

Program inżynierii technologii opracowany przez Wallace State Community College zapewnia Pathway dzięki której możesz zobaczyć, gdzie dokładnie zmieścisz się w świecie in ... [+]

Informacje o programie

Program inżynierii technologii opracowany przez Wallace State Community College zapewnia Pathway dzięki której możesz zobaczyć, gdzie dokładnie zmieścisz się w świecie inżynierii. Istnieje wiele opcji kariery dla osób zainteresowanych stopniem inżynierii. Są kariery, w których biuro jest miejscem nowej drogi, mostu, budynku, instalacji użyteczności publicznej lub innych dużych projektów infrastrukturalnych. Są kariery, w których pracujesz w zaciszu klimatyzowanego biura.

Inżynierowie przygotowują rysunki techniczne i plany, z których korzystają pracownicy produkcyjni i budowlani, aby zbudować wszystko, od wyprodukowanych produktów, takich jak zabawki, tostery, maszyny przemysłowe i statki kosmiczne, aż po konstrukcje takie jak domy, budynki biurowe i rurociągi naftowe i gazowe. Rysunki inżynierów technicznych zawierają wizualne wytyczne, pokazują szczegóły techniczne produktów i konstrukcji oraz określają wymiary, materiały i procedury. Większość inżynierów używa systemów komputerowego wspomagania projektowania (CAD) do przygotowywania rysunków.... [-]

Stany Zjednoczone Hanceville
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wallace State Community College

Wallace State oferuje edukację, która przygotowuje studentów do płynnego transferu do dowolnej liczby publicznych i prywatnych szkół wyższych i uniwersytetów. ... [+]

Informacje o programie

Wallace State oferuje edukację, która przygotowuje studentów do płynnego transferu do dowolnej liczby publicznych i prywatnych szkół wyższych i uniwersytetów.

Studia Associate in Arts przeznaczone są dla studentów, którzy planują przenieść się do wyższej uczelni i kontynuować naukę w dziedzinie sztuk wyzwolonych.

Tytuł Associate in Science przeznaczony jest dla studentów, którzy planują przenieść się do wyższej uczelni i rozpocząć karierę na studiach ogólnych lub specjalistycznych.

Ponad sto stopni, kariery i możliwości transferu są oferowane przez Wallace State. Niektóre popularne programy transferowe obejmują rolnictwo, stomatologię, edukację, inżynierię, pre-law, pre-medicine, farmację, opiekę społeczną i weterynarię.... [-]

Stany Zjednoczone Hanceville
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wallace State Community College

Program Pre-Engineering przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą przygotować się do kariery w Inżynierii. ... [+]

NAGRODA OFEROWANA Associate in Science Degree - General StudiesO Pre-Engineering

Program Pre-Engineering przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą przygotować się do kariery w Inżynierii. Zainteresowani studenci powinni przedyskutować swoje cele edukacyjne i zawodowe z doradcą inżynierów tak wcześnie, jak to możliwe, przed rozpoczęciem zajęć, aby zapewnić właściwy dobór kursu. Uczniowie muszą postępować zgodnie ze standardowymi procedurami przyjęć Kolegium.

Studenci będą poszerzać swoją wiedzę z zakresu matematyki i nauk ścisłych, tak aby mieli podstawową, ale szeroką bazę wiedzy, która uzupełni ich studia inżynierskie po transferze. Uczniowie powinni być w stanie skutecznie poruszać się po ścieżkach Inżynierii Chemicznej, Inżynierii Lądowej lub innych dziedzinach inżynierii.... [-]

Stany Zjednoczone Hanceville
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Wallace State Community College,
801 Main Street NW

Hanceville, Alabama, 35077-2000 US
Social Media
Location address
McCay Avenue,701
Oneonta, Alabama, 35121 US