Przeczytaj oficjalny opis

2019-20 Międzynarodowy grant

Możesz zakwalifikować się do naszego międzynarodowego grantu. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji .

O WIlmington College

W WIlmington College (WC), jesteśmy oddani twojemu zamiłowaniu do praktycznego uczenia się. Nasza społeczność użytkowników sprawi, że staniesz się centrum doświadczeń edukacyjnych, odblokujesz swój potencjał i otworzysz drzwi. Studenci mogą odejść z tysiącami godzin praktycznego zastosowania - teraz to uczenie się przez działanie.

Jesteśmy oddani Tobie i Twoim umiejętnościom. Wierzymy w twoją zdolność do zmiany świata. Bądź praktyczny, działaj i buduj nasze jutro. Przyszłość należy do ciebie. Każde pokolenie ma szansę kształtować społeczeństwo i budować świat. Teraz twoja kolej. Pokaż swoją dumę. Robić różnicę. WIlmington College prowadzi przez ciebie.

Misja

Misją WIlmington College jest kształcenie, inspirowanie i przygotowanie każdego ucznia do życia w służbie i sukcesu.

Aby wypełnić tę misję, WIlmington College zapewnia wysokiej jakości środowisko edukacyjne dla absolwentów i absolwentów, ukształtowane przez tradycje sztuk wyzwolonych, przygotowanie do kariery i wyróżniające się praktyki religijnego stowarzyszenia przyjaciół (kwakrów). Poprzez oferowanie programów akademickich, praktycznych doświadczeń i zajęć pozalekcyjnych w różnych ustawieniach dla studentów z różnych środowisk, College prowadzi studentów, aby zdobyć świadomość świata, zdobyć wiedzę o karierze i powołaniu oraz szukać prawdy i sprawiedliwości społecznej .

Zgodnie z bogatym dziedzictwem sztuk wyzwolonych, Kolegium stara się kształcić całą osobę - intelektualną, emocjonalną, fizyczną i duchową - w sposób, który sprzyja krytycznemu myśleniu, refleksji, wolnej wymianie myśli, otwartemu śledztwu, szacunku dla wszystkich osób i pragnienie uczenia się przez całe życie. Sztuki wyzwolone są zintegrowane z przygotowaniem do kariery zawodowej, aby pomóc uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w karierze zawodowej lub dalszej edukacji.

Jako społeczność akademicka, WIlmington College jest zakorzeniony w historycznych wartościach Kwakrów, zwanych również świadectwami, które obejmują uczciwość, służbę, zarządzanie, równość, pokój i sprawiedliwość społeczną oraz szacunek dla wszystkich osób. Te historyczne świadectwa motywują tych, którzy uczą się i pracują w Kolegium, aby wnieść pozytywny wkład w swoje zawody i ich społeczności.

Oświadczenie Vision

WIlmington College zamierza dokonać znaczącego postępu w następnej dekadzie w kierunku bycia wzorcowym college'em, łączącym przygotowania do sztuk wyzwolonych i kariery zawodowej, aby ukończyć wybitnie wykształconych specjalistów. Aby przejść do tej wizji, Wilmington:

  • integrować przygotowanie zawodowe z tradycjami i podstawowymi umiejętnościami sztuk wyzwolonych;
  • zachęcać uczniów do życia historycznymi kwakierskimi świadectwami uczciwości, służby, pokoju i sprawiedliwości społecznej, zarządzania i szacunku dla wszystkich osób oraz praktykowania ich w ich społecznościach i miejscach pracy;
  • promowanie uczestnictwa każdego ucznia w praktycznych doświadczeniach, w tym stażach, obsłudze społeczności i międzynarodowych programach studiów;
  • stworzyć troskliwą społeczność kampusową, która obejmuje grzeczność, szacunek i zaufanie; i
  • wykazać zaangażowanie w tę wizję, umieszczając potrzeby studentów w centrum procesu decyzyjnego.
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Wilmington College Campus Flyover

Wilmington College: Hands-On Learning. Hands-On Living

Agriculture/FFA + Wilmington College

International Student Feature

International Student Feature

Address
Quaker Way,1870
45177 Wilmington, Ohio, Stany Zjednoczone