Western Iowa Tech Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zachodniej Iowa Tech Community College jest publicznie popierał kompleksowe community college obsługujących powiatów Iowa Cherokee, Crawford, Ida, Monona, Plymouth i Woodbury, które mają łącznie około 180 tysięcy mieszkańców.

Dziewięć przez izbę członkiem Dyrektorów zapewnia zarządzania dla Zachodniej Iowa Tech Community College. Członkowie zarządu są wybierani spośród dziewięciu powiatów w obszarze usług sześć hrabstw. Wyższa Szkoła jest akredytowana przez Główny Stowarzyszenia Północnej kolegiów i szkół, a jest regulowany przez Departament Edukacji Stanu Iowa.

WITCC Misja Jako kompleksowy college'u, naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości kształcenia i ekonomicznie zwiększyć społeczności, którym służymy.

Wartości i zasad przewodnich

Student Learning - Cenimy prywatnego, intelektualny i zawodowy rozwój naszych uczniów. Jakość - Jesteśmy zobowiązani do jakości nauczania i usług, w celu maksymalizacji sukcesu ucznia i zadowolenie pracodawcy. Dostęp - Zapewniamy dostęp do Kolegium zajęcie potrzeby studentów związane z czasu, miejsca i kosztów. Różnorodność - Szanujemy różnice indywidualne i dążyć do zaspokojenia potrzeb w naszych różnych społeczności. Kształcenie ustawiczne - Promujemy kształcenia ustawicznego dla rozwoju osobistego i zawodowego. Academic Freedom - Jesteśmy oddani do swobodnej wymiany myśli i informacji, która wspiera nasz rozwój jako instytucji edukacyjnej. Wspólna Governance - Wierzymy w wspólnego sprawowania rządów i zachęcamy naszych pracowników i studentów, aby przyczynić się do rozwoju Kolegium. Efektywność i skuteczność - Jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia i odpowiedzialności fiskalnej w ramach naszych programów edukacyjnych i usług College. Dedykacja - Cenimy miejsca pracy, które promuje wzajemny szacunek i współpracę między kolegium i pracowników. Profesjonalne Uczciwość - Jesteśmy zobowiązani do wysokich standardów etyki i uczciwości w relacjach, naszych działań zawodowych i wykonywania naszych obowiązków.

Cel strategiczny Podwojenie nasze ukończyły studenckich w ciągu trzech lat

Nasi inicjatyw do strategii Trzy główne inicjatywy strategiczne z towarzyszącymi strategii Zachodnia Iowa Tech Community College w okresie od 1 lipca 2015 do 30 czerwca 2018 roku, są:

Tworzenie środowiska nauki, które sprzyja dostępu, zaangażowanie i sukcesy Budynek cenione i trwałe relacje społeczne w celu przygotowania wykwalifikowanej siły roboczej Zobowiązując się do siebie, więc możemy zobowiązać się do naszych uczniów.

Lokalizacje

Sioux City

Western Iowa Tech Community College

Address
Western Iowa Tech Community College,
4647 Stone Avenue

51102-5199 Sioux City, Iowa, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 712-274-6400