West Hills College - Coalinga

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

West Hills College, Coalinga to publiczna, dwuletnia szkoła wyższa położona w mieście Coalinga w Kalifornii. Coalinga jest centralnie położony, w połowie drogi między Los Angeles i San Francisco. West Hills College jest w pełni akredytowany przez Komisję Akredytacyjną ds. Społeczności i Uczelni (Western Association of Schools and Colleges).

West Hills College znajduje się w Central Valley w Kalifornii, jednym z najbardziej produktywnych regionów rolniczych na świecie. Centralna lokalizacja jest idealna dla studentów zainteresowanych życiem i studiowaniem w małej wiejskiej społeczności, mając jednocześnie dostęp do wielu głównych atrakcji Kalifornii.

Coalinga to mała, bezpieczna, wiejska społeczność położona około 100 kilometrów od Fresno, w sercu Kalifornii w zachodnich Stanach Zjednoczonych. Coalinga znajduje się trzy godziny od San Francisco i Los Angeles, a także parków narodowych Yosemite, Sequoia i Kings Canyon oraz dynamicznego wybrzeża Kalifornii. Suchy subtropikalny klimat śródziemnomorski jest doskonały do aktywności na świeżym powietrzu.

Lokalizacje

Coalinga

West Hills Community College District

Address
300 Cherry Lane
93210 Coalinga, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 559-934-2100

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium