Przeczytaj oficjalny opis

College, który się opiekuje

Valencia College wygrała nagrodę Aspen Prize 2012 dla Community College Excellence, uznając ją za najlepszą dwuletnią szkołę w Stanach Zjednoczonych. Zostaliśmy uznani za najlepszych, ponieważ zapewniamy wysokiej jakości edukację i pomagamy uczniom osiągnąć ich cele. Mamy jeden z najwyższych wskaźników ukończenia studiów w kraju i zapewniamy gwarantowany transfer na uniwersytet stanowy.

Valencia College jest bardziej przystępnym miejscem do rozpoczęcia amerykańskiej edukacji. Zapewniamy pierwsze dwa lata studiów licencjackich, ale nasze czesne kosztuje o 40 procent mniej niż uniwersytet stanowy. Mamy też świetnych profesorów i doradców, małe grupy klas i mnóstwo zasobów pomocniczych, które pomogą ci odnieść sukces.

Z ponad 175 krajów reprezentowanych w naszych kampusach, Valencia College przyjmuje studentów z całego świata. I niezależnie od tego, skąd pochodzisz, pomożemy Ci odnieść sukces w amerykańskim college'u.

Valencia College jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools.

International Education Week 2018 - "We Are One"Steven Sobel, Tydzień Edukacji Międzynarodowej 2018 - "We Are One"

Życie w Orlando

Słońce przez cały rok, lokalne parki rozrywki i pobliskie plaże sprawiły, że Orlando jest najpopularniejszym celem wakacyjnym. Ale co ważniejsze, jest to wspaniałe miejsce do życia i nauki. Dlatego:

 • Orlando jest zróżnicowany kulturowo, z dużą populacją imigrantów. W 2008 r. Magazyn Forbes o nazwie Orlando # 5 znalazł się na liście "najnowszych amerykańskich stolic imigrantów".
 • Orlando rośnie jako krajowy lider w dziedzinie opieki zdrowotnej i biotechnologii wraz z szybko rozwijającym się Miastem Medycznym, w skład którego wchodzi Uniwersytet Środkowej Florydy College of Medicine, MD Anderson Orlando Cancer Research Institute, Szpital Dziecięcy Nemours oraz Centrum Badań Uniwersytetu Floryda.
 • Downtown Orlando oferuje wyjątkowe miejsca sztuki i kwitnącą scenę muzyczną. Orlando jest także znanym na całym świecie miejscem zakupów i restauracji z ponad 5000 restauracji.
 • Dla fanów sportu, Orlando jest domem dla drużyny futbolowej UCF Knights, drużyny koszykówki Orlando Magic, drużyny piłkarskiej Orlando City i treningu baseballu dla Atlanta Braves i Houston Astros.
 • Pogoda na Środkowej Florydzie jest łagodna, a średnia roczna temperatura wynosi 72,4 ° F / 22,4 ° C.
 • Metro Orlando jest jednym z najszybciej rozwijających się regionów high-tech w kraju i od dawna jest uznawane za wiodące centrum modelowania, symulacji i szkoleń, z ponad 100 firmami w tym obszarze, w tym Northrop Grumman i Lockheed Martin.
 • Znany jako "The City Beautiful", Orlando jest domem dla bujnej zieleni i dziewiczych terenów naturalnych, w tym ponad 300 jezior i rzek.


Wspieramy studentów zagranicznych

W Valencia College cenimy naszych zagranicznych studentów i staramy się stworzyć środowisko, które sprzyja międzykulturowemu zrozumieniu i uznaniu. Oprócz tego, że jesteś przypisany do doradcy, który może Ci pomóc na każdym etapie kariery w college'u, możesz również skorzystać z naszych innych usług.


Usługi wsparcia

 • Międzynarodowi doradcy pomagający w procesie przyjmowania, imigracji, doradztwie akademickim i osobistym dla studentów F-1 i J-1.
 • Sesja orientacyjna wyłącznie dla studentów zagranicznych.
 • Wsparcie akademickie, w tym biblioteki, laboratoria, centrum pisania i tutoring.
 • Darmowe Wi-Fi, laboratoria komputerowe, konto e-mail i wsparcie IT.
 • DirectConnect to UCF - program, który zapewnia gwarantowany wstęp i płynne przejście na University of Central Florida.


Wykorzystaj w pełni swój dorobek kolegium

Od akademików po angażowanie się w kampusie, Valencia College oferuje wiele możliwości, aby zmaksymalizować swój czas tutaj.

International Education Week - Food and Dance Festival 2017

alt = "Tydzień Edukacji Międzynarodowej - Festiwal Żywności i Tańca 2017

Najlepsze programy

Valencia College oferuje ponad 60 programów studiów. Najpopularniejsze programy wśród naszych studentów zagranicznych to biznes, inżynieria, sztuka i rozrywka. Programy te zapewniają praktyczne doświadczenie i są prowadzone przez profesjonalistów z branży.


Honors College

James M. i Dayle L. Seneff Honors College zapewniają ambitny i dogłębny kurs, a także nacisk na naukę poza klasą. Wybierz spośród trzech różnych ścieżek: studiów interdyscyplinarnych, przywództwa lub studiów licencjackich.


Wydarzenia i działania w kampusie

Od festiwali filmowych po muzyczne i taneczne koncerty, spektakle, zaproszeni goście i wydarzenia kulturalne, takie jak Festiwal Filmowy w Brazylii i Tydzień Edukacji Międzynarodowej, zawsze coś się dzieje na kampusach w Valencia College . Największym wydarzeniem studenckim jest Spirit Day, festiwal odbywający się każdej jesieni. Ta zabawna impreza ma długą tradycję i obejmuje muzykę, jedzenie, gry i konkursy.

International Education Week - "We Are One"Steven Sobel, Tydzień Edukacji Międzynarodowej 2018 - "We Are One"

Kluby studenckie i organizacje

Istnieje wiele sposobów na zaangażowanie się w kampusie i poznawanie nowych ludzi w Valencia College w Valencia College . Istnieje ponad 60 grup studenckich, klubów i organizacji, w tym kluby miłośników kina, książek, sztuki i zwierząt, grupy interesu zawodowego, samorząd studencki, wolontariusze z Walencji oraz sporty wewnętrzne.


Kluby studenckie i organizacje o globalnej perspektywie

 • Amnesty International
 • Stowarzyszenie studentów karaibskich
 • Stowarzyszenie studentów muzułmańskich
 • Valencia International Club
 • Model Narodów Zjednoczonych
 • American Arab Culture Club
 • Haitańskie Stowarzyszenie Studentów
 • Valencia Intercultural Student Association
 • Latynoamerykańska Organizacja Studentów
 • Społeczeństwo pokoju i sprawiedliwości
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Arts

Valencia College

Ten plan przeniesienia ma na celu pomóc Ci przygotować się do przeniesienia na publiczny uniwersytet na Florydzie jako junior, aby ukończyć czteroletni tytuł licencjata w ... [+]

Ten plan przeniesienia ma na celu pomóc Ci przygotować się do przeniesienia na publiczny uniwersytet na Florydzie jako junior, aby ukończyć czteroletni tytuł licencjata w dziedzinie mechaniki, przemysłu

Kursy w ramach planu przeniesienia są zawarte w wymaganiach dotyczących wykształcenia ogólnego i / lub wymaganiach kredytowych do wyboru, aby zdobyć tytuł Associate in Arts; studenci mogą zdobyć tylko jednego Associate in Arts degree. Należy pamiętać, że konkretny uniwersytet wybrany do przeniesienia może mieć dodatkowe wymagania niż te wymienione tutaj. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat transferu, spotkaj się z doradcą z Walencji, aby przejrzeć plany przeniesienia i sprawdź katalog instytucji przelewu pod kątem określonych wymagań dotyczących stopnia. Studenci są silnie zachęcani do podjęcia obieralnych, które odnoszą się do ich zamierzonego programu studiów licencjackich.... [-]

Stany Zjednoczone Orlando
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate of Science

Valencia College

Stopień Business Administration Associate in Science (AS) w Valencia College to dwuletni program, który przygotowuje Cię do rozpoczęcia specjalistycznej kariery w biznesi ... [+]

Stopień Business Administration Associate in Science (AS) w Valencia College to dwuletni program, który przygotowuje Cię do rozpoczęcia specjalistycznej kariery w biznesie.

Czy to boom, czy popiersie? Dlaczego niektóre firmy odnoszą sukcesy, a inne nie? Jakie są kluczowe umiejętności potrzebne, aby biznes przynosił zyski w dzisiejszej globalnej gospodarce? Udzielanie odpowiedzi na te pytania jest celem każdej dobrze prosperującej firmy - i studentów administracji biznesu w Walencji. W tym programie nauczysz się psychologii, dzięki której firmy będą zyskowne i wydajne oraz rozwiną umiejętności biznesowe niezbędne, aby stać się cennym zasobem w każdej firmie. Korzystając z opinii setek najlepszych pracodawców w kraju, dotyczących zmieniających się potrzeb zawodowych, Valencia stale aktualizuje ten program, aby uwzględnić najnowsze umiejętności biznesowe i wiedzę uczniów, którzy muszą odnieść sukces w świecie biznesu.... [-]

Stany Zjednoczone Orlando
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Valencia College

Tytuł Associate Technology in Science (AS) w Valencia College to dwuletni program, który przygotowuje Cię do rozpoczęcia kariery specjalistycznej w branży filmowej. Progr ... [+]

Tytuł Associate Technology in Science (AS) w Valencia College to dwuletni program, który przygotowuje Cię do rozpoczęcia kariery specjalistycznej w branży filmowej.

Program ten jest uznawany na poziomie krajowym w celu umożliwienia studentom podjęcia pracy. Szkolenie obejmuje podstawowe stanowiska w sześciu głównych obszarach produkcji filmowej: chwyt, oświetlenie elektryczne, montaż, dźwięk, konstrukcja kamery i zestawu. Wszystkie zajęcia są praktyczne i prowadzone przez profesjonalnych filmowców, którzy wykorzystują swoje powiązania, aby pomóc uczniom znaleźć pracę w ekipach filmowych, uczyć się wraz z profesjonalistami przy rzeczywistych zestawach filmowych. W ciągu ostatnich dwóch dekad studenci filmowi z Walencji wzięli udział w 47 filmach fabularnych. Każdego roku, w Walencji odbywają się filmy pełnometrażowe, nad którymi pracowali studenci filmowi z Walencji, a także filmy krótkometrażowe tworzone przez studentów.... [-]

Stany Zjednoczone Orlando
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Valencia College

Tytuł Associate Hospitality and Tourism Management Associate in Science (AS) w Valencia College to dwuletni program, który przygotowuje Cię do rozpoczęcia specjalistyczne ... [+]

Tytuł Associate Hospitality and Tourism Management Associate in Science (AS) w Valencia College to dwuletni program, który przygotowuje Cię do rozpoczęcia specjalistycznej kariery w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Nasz program znajduje się nie tylko w Orlando, jednym z najpopularniejszych obszarów turystycznych w kraju, ale także w najnowocześniejszym obiekcie - Walt Disney World Center for Hospitality and Culinary Arts, wraz z wyrafinowanym laboratorium komputerowym wyposażony w dynamiczny system punktowy i strefę symulacyjną recepcji hotelowej. Program Walencji łączy lekcje w klasie z szkoleniem w miejscu pracy, aby pomóc Ci w przejściu na stanowiska kierownicze i kierownicze w zakresie zakwaterowania, gastronomii, turystyki i gościnności. Jednym z najcenniejszych aspektów programu jest 240-godzinny staż, który pozwala rozwijać umiejętności i wiedzę w zakresie usług gościnnych i zarządzania, a także obszarów technicznych.... [-]

Stany Zjednoczone Orlando
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Valencia College

Program studiów inżynierskich Network Engineering Technology for Science (AS) w Valencia College to dwuletni program, który przygotowuje Cię do rozpoczęcia specjalistyczn ... [+]

Program studiów inżynierskich Network Engineering Technology for Science (AS) w Valencia College to dwuletni program, który przygotowuje Cię do rozpoczęcia specjalistycznej kariery w sieciach komputerowych.

Wraz z rosnącą liczbą cyberataków i coraz bardziej poufnymi informacjami, rośnie zapotrzebowanie na specjalistów od sieci i analityków bezpieczeństwa informacji. Program Networking w Walencji został wyznaczony jako Narodowe Centrum Doskonałości Akademickiej w zakresie Zapewnienia Informacji przez Narodową Agencję Bezpieczeństwa i amerykański Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego - jeden z zaledwie 30 ośrodków w kraju - aby pomóc w zaspokojeniu tej krytycznej potrzeby. Dzięki programowi Walencji zostaniesz przeszkolony w projektowaniu, administrowaniu, utrzymywaniu i wspieraniu lokalnych i rozległych systemów sieciowych. Absolwenci zostaną zakwalifikowani do ekscytujących ról technologicznych w projektowaniu i instalowaniu sieci, infrastrukturze, bezpieczeństwie i konserwacji, reagowaniu na incydenty, komunikacji między sieciami, monitorowaniu sieci i administracji oraz cyberbezpieczeństwu.... [-]

Stany Zjednoczone Orlando
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Pedro, Venezuela - Student Testimonial

Oluwatobi, Nigeria - Student Testimonial

Uyen, Vietnam - Student Testimonial

Stephanie, Brazil - Student Testimonial