Valencia College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

College, który się opiekuje

Valencia College wygrała nagrodę Aspen Prize 2012 dla Community College Excellence, uznając ją za najlepszą dwuletnią szkołę w Stanach Zjednoczonych. Zostaliśmy uznani za najlepszych, ponieważ zapewniamy wysokiej jakości edukację i pomagamy uczniom osiągnąć ich cele. Mamy jeden z najwyższych wskaźników ukończenia studiów w kraju i zapewniamy gwarantowany transfer na uniwersytet stanowy.

Valencia College jest bardziej przystępnym miejscem do rozpoczęcia amerykańskiej edukacji. Zapewniamy pierwsze dwa lata studiów licencjackich, ale nasze czesne kosztuje o 40 procent mniej niż uniwersytet stanowy. Mamy też świetnych profesorów i doradców, małe grupy klas i mnóstwo zasobów pomocniczych, które pomogą ci odnieść sukces.

Z ponad 175 krajów reprezentowanych w naszych kampusach, Valencia College przyjmuje studentów z całego świata. I niezależnie od tego, skąd pochodzisz, pomożemy Ci odnieść sukces w amerykańskim college'u.

Valencia College jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools.

International Education Week 2018 - "We Are One"Steven Sobel, Tydzień Edukacji Międzynarodowej 2018 - "We Are One"

Życie w Orlando

Słońce przez cały rok, lokalne parki rozrywki i pobliskie plaże sprawiły, że Orlando jest najpopularniejszym celem wakacyjnym. Ale co ważniejsze, jest to wspaniałe miejsce do życia i nauki. Dlatego:

 • Orlando jest zróżnicowany kulturowo, z dużą populacją imigrantów. W 2008 r. Magazyn Forbes o nazwie Orlando # 5 znalazł się na liście "najnowszych amerykańskich stolic imigrantów".
 • Orlando rośnie jako krajowy lider w dziedzinie opieki zdrowotnej i biotechnologii wraz z szybko rozwijającym się Miastem Medycznym, w skład którego wchodzi Uniwersytet Środkowej Florydy College of Medicine, MD Anderson Orlando Cancer Research Institute, Szpital Dziecięcy Nemours oraz Centrum Badań Uniwersytetu Floryda.
 • Downtown Orlando oferuje wyjątkowe miejsca sztuki i kwitnącą scenę muzyczną. Orlando jest także znanym na całym świecie miejscem zakupów i restauracji z ponad 5000 restauracji.
 • Dla fanów sportu, Orlando jest domem dla drużyny futbolowej UCF Knights, drużyny koszykówki Orlando Magic, drużyny piłkarskiej Orlando City i treningu baseballu dla Atlanta Braves i Houston Astros.
 • Pogoda na Środkowej Florydzie jest łagodna, a średnia roczna temperatura wynosi 72,4 ° F / 22,4 ° C.
 • Metro Orlando jest jednym z najszybciej rozwijających się regionów high-tech w kraju i od dawna jest uznawane za wiodące centrum modelowania, symulacji i szkoleń, z ponad 100 firmami w tym obszarze, w tym Northrop Grumman i Lockheed Martin.
 • Znany jako "The City Beautiful", Orlando jest domem dla bujnej zieleni i dziewiczych terenów naturalnych, w tym ponad 300 jezior i rzek.


Wspieramy studentów zagranicznych

W Valencia College cenimy naszych zagranicznych studentów i staramy się stworzyć środowisko, które sprzyja międzykulturowemu zrozumieniu i uznaniu. Oprócz tego, że jesteś przypisany do doradcy, który może Ci pomóc na każdym etapie kariery w college'u, możesz również skorzystać z naszych innych usług.


Usługi wsparcia

 • Międzynarodowi doradcy pomagający w procesie przyjmowania, imigracji, doradztwie akademickim i osobistym dla studentów F-1 i J-1.
 • Sesja orientacyjna wyłącznie dla studentów zagranicznych.
 • Wsparcie akademickie, w tym biblioteki, laboratoria, centrum pisania i tutoring.
 • Darmowe Wi-Fi, laboratoria komputerowe, konto e-mail i wsparcie IT.
 • DirectConnect to UCF - program, który zapewnia gwarantowany wstęp i płynne przejście na University of Central Florida.


Wykorzystaj w pełni swój dorobek kolegium

Od akademików po angażowanie się w kampusie, Valencia College oferuje wiele możliwości, aby zmaksymalizować swój czas tutaj.

International Education Week - Food and Dance Festival 2017

alt = "Tydzień Edukacji Międzynarodowej - Festiwal Żywności i Tańca 2017

Najlepsze programy

Valencia College oferuje ponad 60 programów studiów. Najpopularniejsze programy wśród naszych studentów zagranicznych to biznes, inżynieria, sztuka i rozrywka. Programy te zapewniają praktyczne doświadczenie i są prowadzone przez profesjonalistów z branży.


Honors College

James M. i Dayle L. Seneff Honors College zapewniają ambitny i dogłębny kurs, a także nacisk na naukę poza klasą. Wybierz spośród trzech różnych ścieżek: studiów interdyscyplinarnych, przywództwa lub studiów licencjackich.


Wydarzenia i działania w kampusie

Od festiwali filmowych po muzyczne i taneczne koncerty, spektakle, zaproszeni goście i wydarzenia kulturalne, takie jak Festiwal Filmowy w Brazylii i Tydzień Edukacji Międzynarodowej, zawsze coś się dzieje na kampusach w Valencia College . Największym wydarzeniem studenckim jest Spirit Day, festiwal odbywający się każdej jesieni. Ta zabawna impreza ma długą tradycję i obejmuje muzykę, jedzenie, gry i konkursy.

International Education Week - "We Are One"Steven Sobel, Tydzień Edukacji Międzynarodowej 2018 - "We Are One"

Kluby studenckie i organizacje

Istnieje wiele sposobów na zaangażowanie się w kampusie i poznawanie nowych ludzi w Valencia College w Valencia College . Istnieje ponad 60 grup studenckich, klubów i organizacji, w tym kluby miłośników kina, książek, sztuki i zwierząt, grupy interesu zawodowego, samorząd studencki, wolontariusze z Walencji oraz sporty wewnętrzne.


Kluby studenckie i organizacje o globalnej perspektywie

 • Amnesty International
 • Stowarzyszenie studentów karaibskich
 • Stowarzyszenie studentów muzułmańskich
 • Valencia International Club
 • Model Narodów Zjednoczonych
 • American Arab Culture Club
 • Haitańskie Stowarzyszenie Studentów
 • Valencia Intercultural Student Association
 • Latynoamerykańska Organizacja Studentów
 • Społeczeństwo pokoju i sprawiedliwości

Lokalizacje

Orlando

Address
North Econlockhatchee Trail,701
32825 Orlando, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium