Przeczytaj oficjalny opis

Od 1889 roku, University of Idaho było to miejsce, które oczekuje więcej od siebie, więcej od swoich studentów, więcej wiedzą i więcej od życia. University of Idaho gdzie studenci przychodzą do sukcesu i nauczyć się prowadzić. Na naszym głównym kampusie w Moscow, Idaho - I nasze ośrodki w całym stanie-studentów znaleźć wiele możliwości do udziału w naszej społeczności i kultury.

Oferujemy wyjątkowe połączenie wybitnych kierunków i programów studiów podyplomowych, dokonanego wykładowców, światowej klasy, renomowanych badań i kampusie mieszkalnej w spektakularnym otoczeniu przyrody.

Nie ma lepszego sposobu, aby dowiedzieć się, myśleć i żyć, niż w University of Idaho. Oczekiwać więcej od wiodących uczelni. Dostarczymy.

Czy wiedziałeś?

Idaho jest konsekwentnie rozpoznawana jako jeden z najlepszych szkół publicznych w Ameryce przez Princeton Review. Kiplinger notowanych Idaho w jego "100 najlepszych wartości w szkołach publicznych" dla naszej siły akademickiej i przystępności. Princeton Review uznany Idaho jako "Top 286" w Zielonej Colleges ich listy najbardziej przyjaznych dla środowiska. Jesteśmy jednym z tylko 15% narodu uczelni wymienionych w Princeton Review w "Dobrych 368 kolegiów." W 2012 Magazyn Poza Internecie zalecane U-Idaho jako jeden z 25 uniwersytetów czytelnicy powinni rozważyć. Washington College miesięcznika Przewodnik znowu w tym roku w rankingu na University of Idaho wśród 100 najlepszych uniwersytetów krajowych dla mobilności społecznej, badań i usług. Newsweek rankingu Idaho jako trzeci najbardziej przystępnych uczelni w kraju, w jego "Best Colleges Dla Ciebie 2012." Idaho ma ponad 200 organizacji studenckich, ponad 20 grup studenckich mniejszość, i jest domem dla słynnego Lionel Hampton Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym. Vandal sportowe zespoły rywalizować w 16 męskie, sportowe damskie NCAA Division I. Oferujemy również mnóstwo klubów sportowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

University of Idaho

Misją Amerykańskiego Języka i Kultury Program (ALCP) jest zapewnienie non-native speakerów języka angielskiego z językowych, edukacyjnych, społecznych i kulturowych umiej ... [+]

The University of Idaho amerykańskiego języka i programu Kultura (ALCP) to intensywny program języka angielskiego zaprojektowany, aby pomóc uczniom rozwijać umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w programach akademickich w Stanach Zjednoczonych lub do dalszej kariery zawodowej. Od momentu powstania w 1992 roku, ALCP pomógł setkom studentów poprawić swój angielski umiejętności językowych.

ALCP oferuje 21 godzin tygodniowo nauczania. Studenci mogą rozpocząć ośmiotygodniowy studiów w styczniu, marcu, sierpniu lub październiku lub programu sześciotygodniowego w czerwcu. ALCP zapewnia również programy krótkoterminowe dla grup studentów i profesjonalistów.... [-]

Stany Zjednoczone Moscow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku