University of California, San Diego - Extension International Programs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w międzynarodowych programach Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego Extension

Międzynarodowe programy UC San Diego Extension zapewniają instrukcje najwyższej jakości, w których ludzie mogą nauczyć się w pełni swoich możliwości. Wysokiej jakości pracownicy naukowi, w połączeniu z naszymi wspaniałymi obiektami kampusowymi, usługami wsparcia dla studentów oraz idyllicznym, naturalnym otoczeniem, gwarantują najlepsze możliwe szanse na sukces i satysfakcję.

UC San Diego Extension International Programs to idealny wybór na kredyty uniwersyteckie, profesjonalne programy certyfikatów i kursy języka angielskiego.

Korzyści płynące z międzynarodowego doświadczenia motywują tysiące ludzi do studiowania w Stanach Zjednoczonych każdego roku. Poszukując awansu akademickiego i umiejętności w celu przyspieszenia kariery, poprawisz swoje zrozumienie międzykulturowe i zyskasz przewagę konkurencyjną na rynku. Po 9 miesiącach kolejnych studiów możesz ubiegać się o fakultatywne szkolenie praktyczne (OPT) i otrzymać zezwolenie na pracę w celu ubiegania się o pracę w USA przez 12 miesięcy. Zaangażowanie University of California San Diego (UC San Diego) w doskonałość akademicką znajduje odzwierciedlenie w wysokiej jakości nauczania i programu nauczania w programach opisanych na tej stronie. Witamy w UC San Diego i cieszymy się, że możemy pomóc Ci w doświadczeniu życia!

Witamy w UC San Diego i czekamy na pomoc w życiu!

Akredytacja

UC San Diego jest akredytowane przez Western Association of Schools and Colleges (WASC). UC San Diego Extension - podobnie jak wszystkie inne szkoły, kolegia i oddziały UC San Diego - jest akredytowany przez WASC za pośrednictwem uniwersytetu. Wszystkie kursy i programy certyfikacyjne oferowane przez UC San Diego Extension zostały opracowane i administrowane zgodnie z polityką przedłużania oraz przepisami Senatu Akademickiego Uniwersytetu Kalifornijskiego.

Studenci

Międzynarodowe programy UC San Diego Extension zapewniają umiejętności i przewagę konkurencyjną, które pomogą Ci osiągnąć cele w nauce lub karierze. Wielu naszych studentów odnosi sukcesy w USA lub ojczyźnie po studiach na UC San Diego Extension.

„Po ukończeniu studiów magisterskich w dziedzinie finansów ilościowych na innym uniwersytecie moim celem było uzyskanie dobrze zaokrąglonego, bardziej wszechstronnego profilu zawodowego, który wzmocniłby moje doświadczenie w zakresie finansów ilościowych poprzez rozszerzenie spektrum działania w rzeczywistych aplikacjach biznesowych. UC San Diego pomogło mi osiągnąć te cele poprzez certyfikaty Project Management i Business Management. Teraz czuję się upoważniony dzięki różnorodnemu zestawowi narzędzi w różnych dyscyplinach. Niezależnie od tego, czy chodzi o finanse, biznes, księgowość czy zarządzanie projektami, certyfikaty, które wziąłem w UC San Diego, naprawdę zwiększyły wartość, jaką mogę zapewnić firmie, jak również każdemu przedsiębiorstwu, w którym zdecyduję się przedsięwziąć.

Zdecydowanie poleciłbym programy na UC San Diego każdemu, kto jest zainteresowany połączeniem swojej nazwy z prestiżowym systemem edukacyjnym, który należy do najlepszych na świecie. ”

Felipe Correa Maal (Kolumbia)

128797_north-campus-at-dusk-exposure-edited.jpg

San Diego

Znane jako „najlepsze miasto Ameryki”, San Diego oferuje ponad 100 kilometrów wspaniałych plaż, gór do 2000 metrów i najlepszy przez cały rok klimat w Stanach Zjednoczonych. Średnia temperatura San Diego wynosi 21 ° C, z łagodnymi zimami i idealnymi latami. Jako drugie pod względem wielkości miasto w Kalifornii i ósme pod względem wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych, San Diego jest pełne życia i kultury. San Diegans to zrelaksowani, przyjaźni i aktywni ludzie o bardzo różnych kulturach i pochodzeniu.

University of California, San Diego

Usytuowany na ponad 5 kilometrów kwadratowych lasów z widokiem na Ocean Spokojny, Uniwersytet Kalifornijski, San Diego ma naprawdę spektakularne położenie i bogate środowisko intelektualne jednej z 15 najlepszych uczelni badawczych na świecie. UC San Diego zostało założone przez wyjątkowych uczonych, którzy nie bali się ryzykować, aby przedefiniować konwencjonalną mądrość. Dziś uniwersytet nadal napędza innowacje, aby rozwijać społeczeństwo, napędzać wzrost gospodarczy i ulepszać nasz świat. Od kilku lat UC San Diego jest rankingiem uniwersytetu publicznego nr 1 według Washington Monthly, biorąc pod uwagę pozytywny wpływ uniwersytetu na kraj.

University of California, San Diego Extension

University of California, San Diego Extension to wydział edukacji i usług publicznych UC San Diego. Prowadzone przez instruktorów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach, kursy UC San Diego Extension oferują najbardziej zaawansowaną wiedzę i najnowocześniejszy wgląd w szeroką gamę branż. Studenci z rozszerzenia korzystają z natychmiastowych informacji, profesjonalnej i akademickiej sieci rówieśników oraz lepszego zrozumienia kultury amerykańskiej.

128798_1_UCSanDiegoPublications_ErikJepsen.jpg

Międzynarodowe programy UC San Diego Extension

Międzynarodowe programy UC San Diego Extension znajdują się na pięknym i prestiżowym kampusie UC San Diego. Programy międzynarodowe to sekcja UC San Diego Extension, która oferuje zagranicznym studentom i specjalistom możliwość studiowania za granicą na University of California w San Diego. Międzynarodowe programy UC San Diego Extension obejmują: kursy języka angielskiego i certyfikaty nauczania angielskiego jako języka obcego (TEFL) oferowane przez UC San Diego English Language Institute; certyfikaty z zarządzania biznesem i projektami; oraz uniwersyteckie programy kredytowe, które pozwalają studentom brać udział w zajęciach na prawie wszystkich wydziałach akademickich na kampusie Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego.

Oprócz naszej oferty kursów w programach międzynarodowych znajduje się wysoce doświadczony międzynarodowy personel obsługi studentów, który pomaga w każdym aspekcie studiów za granicą.

Instruktorzy

UC San Diego Extension ma wyjątkowo wykwalifikowanych instruktorów, którzy zapewniają najlepszą edukację i szkolenie w swojej klasie. W UC San Diego Extension jesteśmy dumni z naszych instruktorów i uważamy, że są one sercem doświadczenia w Extension. Ponieważ instruktorzy Extension są starannie dobierani i są ekspertami w swojej dziedzinie, wnoszą zarówno aktualną wiedzę merytoryczną, jak i pasję do dzielenia się swoją wiedzą w kontekście klasowym.

Lokalizacje

San Diego

Address
University of California, San Diego
San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium