University of California, Berkeley

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Błyskotliwość w działaniu

Międzynarodowy Program Studiów Berkeley (BISP) zapewnia możliwość krótkoterminowych studiów za granicą w światowej klasy i bogatym kulturowo University of California, Berkeley . Czule nazywany "Berkeley" lub "Cal", słynie z najlepszych uczonych, aktywizmu społecznego, innowacji i różnorodnego ciała studenckiego. Innymi słowy, "Brilliance in Action".

Profesorowie z Berkeley należą do najlepszych w swoich dziedzinach, zajmują się przełomowymi badaniami, innowacyjnym myśleniem, inspirującym nauczaniem i służbą społeczeństwu. Co najmniej siedem uniwersyteckich wydziałów posiada Nagrodę Nobla, demonstrując poziom wiedzy specjalistycznej oferowanej na tym najważniejszym uniwersytecie. W naszym zglobalizowanym świecie, UC Berkeley słynie z promowania wolności słowa i przemyślanej debaty, ponieważ świat pracy i sieci społecznych staje się coraz bardziej zróżnicowany.

Kampus jest tętniący życiem i żywy dzięki najlepszym studentom studiów licencjackich i magisterskich z Kalifornii i całego świata, którzy aktywnie angażują się w życie kampusu i społeczności. Kampus i okolice są bogate w kulturę, z nieograniczonymi możliwościami doświadczyć życia w Kalifornii i USA

W wyniku ciągłych badań uniwersyteckich i doskonałości akademickiej UC Berkeley znajduje się na szczycie wielu światowych rankingów. Według Times Higher Education co roku jest uznawana za jedną ze światowych marek uniwersyteckich „Elite Six” . Ponadto UC Berkeley został uznany za numer jeden uniwersytetu publicznego w Stanach Zjednoczonych w globalnych rankingach uniwersytetów USA News i World Report 2020 , podobnie jak w wielu poprzednich latach.

Tak wiele do zobaczenia, tak wiele do zrobienia!

Kampus w Berkeley tętni życiem, a ponad 42 000 studentów z Kalifornii i całego świata tworzy dynamiczną i połączoną społeczność. Codzienne zajęcia, występy i wydarzenia są wspólne na terenie kampusu i okolic i są otwarte zarówno dla populacji studentów, jak i ogółu społeczeństwa.

Studenci BISP są zachęcani do udziału w grupach studenckich , z których istnieje ponad 1000 dostępnych do wyboru w całym kampusie.

Studenci często podróżują do ciekawych i ekscytujących miejsc w Kalifornii. Wspólne wycieczki obejmują pobliskie San Francisco, Napa Valley, Lake Tahoe, Yosemite i wzdłuż wybrzeża plaży do Los Angeles, Hollywood i San Diego. Podczas przerw szkolnych mogą wyjechać poza Kalifornię do Las Vegas, Wielkiego Kanionu, wzdłuż północno-zachodniego wybrzeża Oceanu Spokojnego do Oregonu lub Waszyngtonu, Nowego Jorku, Chicago, Florydy, Teksasu lub szczególnym faworytem są Hawaje.

Lokalizacje

Berkeley

Address
Berkeley International Study Program
Department of Sociology
410 Barrows Hall

4720-1980 Berkeley, Kalifornia, Stany Zjednoczone