Przeczytaj oficjalny opis

Błyskotliwość w działaniu

Międzynarodowy Program Studiów Berkeley (BISP) zapewnia możliwość krótkoterminowych studiów za granicą w światowej klasy i bogatym kulturowo University of California, Berkeley . Czule nazywany "Berkeley" lub "Cal", słynie z najlepszych uczonych, aktywizmu społecznego, innowacji i różnorodnego ciała studenckiego. Innymi słowy, "Brilliance in Action".

Profesorowie z Berkeley należą do najlepszych w swoich dziedzinach, zajmują się przełomowymi badaniami, innowacyjnym myśleniem, inspirującym nauczaniem i służbą społeczeństwu. Co najmniej siedem uniwersyteckich wydziałów posiada Nagrodę Nobla, demonstrując poziom wiedzy specjalistycznej oferowanej na tym najważniejszym uniwersytecie. W naszym zglobalizowanym świecie, UC Berkeley słynie z promowania wolności słowa i przemyślanej debaty, ponieważ świat pracy i sieci społecznych staje się coraz bardziej zróżnicowany.

Kampus jest tętniący życiem i żywy dzięki najlepszym studentom studiów licencjackich i magisterskich z Kalifornii i całego świata, którzy aktywnie angażują się w życie kampusu i społeczności. Kampus i okolice są bogate w kulturę, z nieograniczonymi możliwościami doświadczyć życia w Kalifornii i USA

W wyniku trwających badań uniwersyteckich i doskonałości akademickiej, UC Berkeley jest na szczycie wielu światowych rankingów. Każdego roku został uznany za jedną z globalnych marek uniwersyteckich "Elite Six" według Times Higher Education. Dodatkowo, UC Berkeley został uznany za numer jeden uniwersytet publiczny w Stanach Zjednoczonych w rankingu US News and World Report w 2018 roku , jak to miało miejsce od wielu lat.

Tak wiele do zobaczenia, tak wiele do zrobienia!

Kampus w Berkeley tętni życiem, a ponad 41 000 studentów z Kalifornii i całego świata tworzy dynamiczną i wzajemnie powiązaną społeczność. Codzienne zajęcia, występy i wydarzenia są wspólne na terenie kampusu i okolic i są otwarte zarówno dla studentów, jak i dla ogółu społeczeństwa.

Studenci BISP są zachęcani do udziału w grupach studenckich , z których istnieje ponad 1000 dostępnych do wyboru w całym kampusie.

Studenci często podróżują do ciekawych i ekscytujących miejsc w Kalifornii. Wspólne wycieczki obejmują pobliskie San Francisco, Napa Valley, Lake Tahoe, Yosemite i wzdłuż wybrzeża plaży do Los Angeles, Hollywood i San Diego. Podczas przerw szkolnych mogą wyjechać poza Kalifornię do Las Vegas, Wielkiego Kanionu, wzdłuż północno-zachodniego wybrzeża Oceanu Spokojnego do Oregonu lub Waszyngtonu, Nowego Jorku, Chicago, Florydy, Teksasu lub szczególnym faworytem są Hawaje.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

University of California, Berkeley

Międzynarodowy Program Studiów Berkeley (BISP) zapewnia wyjątkową okazję do odwiedzenia międzynarodowych studentów, aby wziąć udział w kursach o wysokiej jakości u boku s ... [+]

Międzynarodowy Program Studiów Berkeley (BISP) zapewnia wyjątkową okazję do odwiedzenia międzynarodowych studentów, aby wziąć udział w kursach o wysokiej jakości u boku studentów UC Berkeley w programie krótkoterminowych studiów zagranicznych przez okres jednego lub dwóch semestrów. BISP zapewnia sponsoring i niezbędne pismo z zaproszeniem do uzyskania wizy studenckiej dla wykwalifikowanych studentów, którzy zapisują się na kursy płatne. Oferujemy również solidny program działań i wsparcia dla studentów, którzy otrzymują bardzo poszukiwane "Doświadczenie Berkeley".

W każdym semestrze BISP sponsoruje ponad 350 zagranicznych studentów z całego świata, którzy lubią brać udział w zajęciach w słynnym na całym świecie Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Mają tutaj dość dobre wyniki i mają fantastyczne doświadczenie zarówno w klasie, jak i poza nią. Studenci BISP często przenoszą te kursy z powrotem na swoje macierzyste uniwersytety w celu spełnienia wymagań stopnia.... [-]

Stany Zjednoczone Berkeley
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to Berkeley