Przeczytaj oficjalny opis

Nasza misja

Naszą misją jest doprowadzenie dostępne, niedrogie, zaangażowanie i bardzo skuteczne szkolnictwa wyższego w świecie. Jesteśmy przekonani, że szkolnictwo wyższe jest podstawowym prawem człowieka, a dążymy do wzmocnienia naszych studentów, aby przejść do ich wykształcenia i kariery.

Wierzymy,

Edukacja nie jest jednorazowym wydarzeniem, ale przez całe życie doświadczenie. Edukacja powinna być mniej bierne słuchanie (nie długie wykłady) i bardziej aktywny sposób. Edukacja powinna upoważnić studentów do sukcesu, nie tylko w szkole, ale w życiu.

Jesteśmy wymyślania edukację dla 21 wieku poprzez likwidację luki pomiędzy umiejętności w rzeczywistym świecie, właściwej edukacji i zatrudnienia. Nasi uczniowie będą biegły w nowej technologii, nowoczesnej matematyki, nauki i krytycznego myślenia. Będą ożenić z kreatywności i umiejętności człowieka do uczenia się, myślenia, i nie. Udacians są ciekawe i zaangażowani obywatele świata.

Nasza historia

Udacity urodził się z Stanford University eksperymentu, w którym Sebastian Thrun Norvig oferowanych i Peter Wprowadzenie do ich "Artificial Intelligence" oczywiście w Internecie dla każdego, za darmo. Ponad 160 tysięcy uczniów w ponad 190 krajach uczestniczących, a nie znacznie później, Udacity urodził. Teraz jesteśmy coraz zespół nauczycieli i inżynierów na misję, aby zmienić przyszłość edukacji poprzez likwidację luki pomiędzy umiejętności rzeczywistych, właściwej edukacji i zatrudnienia.

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree:

Introduction to Udacity