Udacity

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza misja

Naszą misją jest doprowadzenie dostępne, niedrogie, zaangażowanie i bardzo skuteczne szkolnictwa wyższego w świecie. Jesteśmy przekonani, że szkolnictwo wyższe jest podstawowym prawem człowieka, a dążymy do wzmocnienia naszych studentów, aby przejść do ich wykształcenia i kariery.

Wierzymy,

Edukacja nie jest jednorazowym wydarzeniem, ale przez całe życie doświadczenie. Edukacja powinna być mniej bierne słuchanie (nie długie wykłady) i bardziej aktywny sposób. Edukacja powinna upoważnić studentów do sukcesu, nie tylko w szkole, ale w życiu.

Jesteśmy wymyślania edukację dla 21 wieku poprzez likwidację luki pomiędzy umiejętności w rzeczywistym świecie, właściwej edukacji i zatrudnienia. Nasi uczniowie będą biegły w nowej technologii, nowoczesnej matematyki, nauki i krytycznego myślenia. Będą ożenić z kreatywności i umiejętności człowieka do uczenia się, myślenia, i nie. Udacians są ciekawe i zaangażowani obywatele świata.

Nasza historia

Udacity urodził się z Stanford University eksperymentu, w którym Sebastian Thrun Norvig oferowanych i Peter Wprowadzenie do ich "Artificial Intelligence" oczywiście w Internecie dla każdego, za darmo. Ponad 160 tysięcy uczniów w ponad 190 krajach uczestniczących, a nie znacznie później, Udacity urodził. Teraz jesteśmy coraz zespół nauczycieli i inżynierów na misję, aby zmienić przyszłość edukacji poprzez likwidację luki pomiędzy umiejętności rzeczywistych, właściwej edukacji i zatrudnienia.

Lokalizacje

widok na góry

Address
2465 Latham Street 3rd Floor,
CA 94040 widok na góry, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: