Przeczytaj oficjalny opis

Tutaj, w US Aviation Academy , jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jednym z najlepszych rozwiązań w zakresie edukacji lotniczej i nauczania wśród ambitnych pilotów i entuzjastów lotów. Nasza szkoła lotnicza z powodzeniem wyposażyła dziesiątki studentów lotniczych w bogatą wiedzę z zakresu lotnictwa, która pomogła im osiągnąć poziom wiedzy wymaganej do zdobycia określonych licencji pilota, certyfikatów i ocen. Robimy to rok po roku, współpracując z naszymi studentami i zapewniając im jedynie najwyższy poziom szkolenia w locie, edukacji i szkoleń.

Nasza akademia lotnicza

US Aviation Academy jest oddana doskonałości od czasu, gdy otworzyliśmy nasze drzwi w 2002 roku. Jesteśmy agencją lotniczą zatwierdzoną przez Federalną Administrację Lotniczą CFR Part 141, która jest jedną z najwyżej ocenianych szkół lotniczych w kraju. Dzięki dwóm lokalizacjom kampusu w północnym Teksasie nasi studenci mogą odbyć szkolenie lotnicze w Denton w Teksasie na lotnisku Denton Municipal Airport (DTO) lub w Sherman w Teksasie na regionalnym lotnisku North Texas (GYI). Obie lokalizacje oferują uczniom różne możliwości wzbogacenia swoich doświadczeń edukacyjnych. Nasza szkoła lotnicza może pochwalić się nawet autorytetem samooceny w naszej lokalizacji DTO.

Ponieważ US Aviation Academy posiada specjalne uprawnienia do samodzielnej kontroli nad naszą szkołą lotniczą, jesteśmy w stanie uzyskać ostateczny głos w kwestii tego, czy nasi aspirujący piloci, pod naszym przewodnictwem, otrzymają odpowiednie licencje, oceny i certyfikaty. Chociaż tak jest, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić uczniom osiągnięcie pożądanych licencji, certyfikatów i / lub ocen w odpowiednim czasie.

Kariera

Oferujemy kursy lotnicze dla osób, które chcą zostać certyfikowanymi pilotami do celów zawodowych i pozarolniczych. Nasza ceniona akademia lotnicza przygotowuje studentów do licencjonowania licencji sportowych, prywatnych i komercyjnych, a także uprawnienia do wielu silników, oceny przyrządów, transportu lotniczego i certyfikacji w locie.

Czas w naszej szkole lotniczej obejmuje naukę w klasie, szkolenie w locie w powietrzu i szkolenie na poziomie szkoły naziemnej. Doświadczeni, zatwierdzeni przez FAA specjaliści w dziedzinie lotnictwa administrują wszystkimi tymi usługami, dzięki czemu studenci otrzymują wykształcenie spełniające najwyższe standardy branżowe.

Głównym priorytetem US Aviation jest utrzymanie wysokich standardów wymaganych przez FAA w szkołach lotniczych, a także przekonanie, że nadzieje i marzenia naszych uczniów o zostaniu pilotami stają się namacalną rzeczywistością. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć szkolenie lotnicze u nas, skontaktuj się z nami już dziś!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

US Aviation Academy

Profesjonalny program pilotażowy US Aviation Academy to najszybszy sposób na rozpoczęcie kariery pilotażowej. Zaczynając od braku wcześniejszego doświadczenia w lotnictwi ... [+]

Profesjonalny program pilotażowy US Aviation Academy to najszybszy sposób na rozpoczęcie kariery pilotażowej. Zaczynając od braku wcześniejszego doświadczenia w lotnictwie, w czasie krótszym niż rok, możesz być komercyjnym Multi Engine pilotem z oceną instrumentu. Wykwalifikowani studenci mogą ukończyć studia w ciągu 7-9 miesięcy. Nasze kursy FAA Part 141 są zgodne z ICAO i spełniają wymagania większości krajów. US Aviation Academy posiada również Samoobsługujący Urząd FAA, co oznacza, że ​​wszystkie jazdy próbne są wykonywane przez nasz doświadczony personel, a nie przez zewnętrznych egzaminatorów. Zmniejsza to czas i koszty szkolenia. Nasza duża flota ponad 100 samolotów zapewnia również wiele okazji do latania.... [-]

Stany Zjednoczone Denton
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 - 9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Powiązany program

US Aviation Academy

Tarrant County College w połączeniu z US Aviation oferuje wizę F-1 do programu Professional Pilot. Program obejmuje twoich 2-letnich współpracowników w dziedzinie nauk st ... [+]

Tarrant County College w połączeniu z US Aviation oferuje wizę F-1 do programu Professional Pilot. Program obejmuje twoich 2-letnich współpracowników w dziedzinie nauk stosowanych wraz z szkoleniem lotniczym, aby przyspieszyć twoją karierę jako profesjonalny pilot. Przez te dwa lata będziesz ukończyć szkolenie lotnicze przez instruktorów FAA Commercial Single i Multi oraz Certified Flight Instructor. Po ukończeniu programu, wiza F-1 pozwala na złożenie wniosku o opcjonalne szkolenie praktyczne w celu budowania godzin pracy przez zasiadanie jako SPI przez okres do jednego roku. Jest to wyjątkowa okazja do zbudowania godzin lotu w Stanach Zjednoczonych przed rozpoczęciem kariery linii lotniczych.... [-]

Stany Zjednoczone Denton
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku