University Language Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

PROGRAMY

Intensywne kursy angielskiego:

Roczny program z 6 poziomów. Zajęcia od poniedziałku do piątku spotkać od 9:00 do 2:50 pm (z godzinę i 10 minut na lunch) Pięć klas dziennie (gramatyka, czytanie, pisanie, mówienie, i słuchanie i inne). Każdy poziom to 7 tygodni. Stancje z amerykańskich rodzin są dostępne w ograniczonym zakresie. Student dostępne doradztwo wizy.

TOEFL Klasa Przygotowanie:

Znajomość gramatyki TOEFL, czytanie, słuchanie, i wykonywania testu. Pozalekcyjnych klasy dostępne, jeśli 4+ studenci zapisać się do klasy.

Nasza szkoła

Piękne Wyposażenie: ULI znajduje się w Cityplex Towers (środkowa wieża, 14 piętro). Przyjazny i doświadczonych nauczycieli: nauczyciele stacjonarne mają tytuł magistra w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka (TESL). Regularne konferencje planowane są z wychowawców każdej sesji. Wszyscy nauczyciele mają cotygodniowe dyżury dostępne do konsultacji dla studentów. Extra English Practice: Korepetycje, wycieczki terenowe, rozmowy z amerykańskimi studentami podczas niektórych okresach lunch (tylko wiosną i jesienią). Chrześcijańska Szkoła: Intensywny Program English ma kaplicę raz w tygodniu (co pomaga w umiejętności słuchania). Położony w Tulsa, Oklahoma w USA: Tulsa jest bezpieczne, piękne i spokojne małe miasto w samym sercu zielonej kraju. Niskie Ceny: Wysoka program jakości przy niższych kosztach niż w większości intensywnych programów angielskich. Małe grupy: Intensywne zajęcia mają 15 lub mniej uczniów.

Oświadczenie ULI Misja

Uniwersytet Language Institute to intensywny szkoła pomocą komunikatywną i całościowego podejścia z zanurzenia w kulturze, zwyczajach i języku Stanów Zjednoczonych. Naszym celem jest dostarczenie niezbędnych narzędzi w języku angielskim, aby przygotować studentów do osiągnięcia sukcesu w dążeniu do ich środowisk akademickich, biznesowych i osobistych celów. Nieodłączną częścią naszego programu jest zapewnienie bezpiecznego, kochającego środowiska sprzyjającego nauki dla naszych studentów. Wierzymy, że w instytucji chrześcijańskiej, mamy okazję, aby wpływ na stosunki międzynarodowe i rozszerzyć sprawy pokoju i zrozumienia. Zapewniamy profesjonalną jakość instrukcja podkreślając nauczyciel / student i interakcji ucznia / studenta z poglądem, że uczniowie mają różne cele i stylów uczenia się.

Cele

Aby wyprodukować absolwentów w umiejętności językowych, które są potrzebne w środowisku akademickim. Aby umożliwić studentom osiągnięcie dopuszczalnych norm dotyczących badań uniwersyteckich i kolegium przyjęć. Instruktażu jakości przy użyciu eklektyczne podejście, aby umożliwić studentom osiągnąć poziom kompetencji komunikacyjnej, która spełnia swoje cele osobiste i zawodowe. Aby stworzyć środowisko zrozumienia i akceptacji dla wszystkich studentów, bez względu na pochodzenie etniczne, narodowość, płeć czy religię.

Akredytacja

Uniwersytet Language Institute jest akredytowany przez Komisję na program w języku angielskim Akredytacji w okresie od sierpnia 2013 do sierpnia 2018 i zobowiązuje się do przestrzegania Standardów języka angielskiego CEA dla programów i instytucji. CEA jest uznawany przez Sekretarza Edukacji USA jako agencja krajowa akredytacji dla programów w języku angielskim i instytucji w USA

Lokalizacje

Tulsa

Address
University Language Institute
2448 E. 81st Street, Suite 1400

74137 Tulsa, Oklahoma, Stany Zjednoczone