University of California, Irvine - Summer Session

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ostatecznym doświadczenie uniwersytet czeka Cię tego lata na University of California, Irvine, uznawany na całym świecie ze swojej doskonałości w akademickich i badawczych. Nasz ranking jako 9-szy wśród najlepszych uczelni publicznych w kraju, zgodnie z rocznym US News & World Report, jest świadectwem kalibru naszej reputacji akademickiej. UC Irvine łączy w sobie zalety dużego, dynamicznego uniwersytetu badawczego z przyjazną atmosferą małego studia i niesamowitej obfitości nieporównywalny lokalizacji Southern California.

uci01

Ponad 12.000 studentów studia w UCI w okresie letnim. Dołącz do nas, aby być częścią tej zróżnicowanej populacji studentów!

  • Money Magazine rankingu UCI 13. Wśród czteroletnich szkół narodu i uniwersytetów dostarczających największą wartość, 3. najlepszą uczelnią publiczną w kraju i # 1 uniwersytet dla miłośników plaży
  • Nr 9 wśród narodu najlepszych uczelni publicznych przez US News & World Report
  • Paul Merage School of Business jest w rankingu wśród najlepszych szkół biznesu przez nas News and World Report, Business Week i Financial Times
  • # 1 z 179 szkół w miarę New York Times dostępu do studiów dla studentów niższych i średnich dochodach
  • 3 UC Irvine naukowcy zostały przyznane nagrody Nobla
  • Irvine jest najbezpieczniejszym dużym miastem w Ameryce przez 10 kolejnych lat, Federalne Biuro Śledcze Studentów UCI pochodzą z całych Stanów Zjednoczonych, a ponad 87 kraje są reprezentowane

Poszerzyć swoje horyzonty w różnych i piękne Irvine

Southern California jest głównym turystycznym niesamowite sztuki, kultury i przygody wszystkim w krótkich odległościach od siebie. Irvine ma lotnisko krajowe i pociągi, dzięki czemu studenci mogą podróżować w obrębie Kalifornii czy USA stosunkowo szybko.

Mieszkają w UCI

Jest to krótki spacer do klas i Univesity Town Center Arroyo Vista obudowy.

Żyjąc na uczelni, będzie częścią naszej społeczności wielokulturowej i będzie spotkać, uczyć i rozwijać przyjaźnie z innymi studentami. Na terenie kampusu Obudowa jest dostępna dla wszystkich zarejestrowanych krajowych i międzynarodowych studentów sesji letniej.

uci02

Witamy weekend - Przyjazd i Orientacja

Zaraz po przyjeździe, personel Letnia sesja będzie powitać na lotnisku i zabiorę was do akademików. Pomogą check-in, odbiór kluczy i zaklimatyzować. Poznasz nowych domowników i mieć trochę czasu na relaks przed naszym grupowej kolacji.

Na swojej pierwszej niedzieli, posiadamy orientację obowiązkowe. Więcej informacji na temat oczekiwań i zasobów akademickich, imigracji, bezpieczeństwa i kultury amerykańskiej. Otrzymasz również do spełnienia wszystkich międzynarodowych studentów, mentorów program i pracowników. Zobacz gdzie znajdują się ćwiczenia i dowiedzieć się o wielu wycieczek i działań.

Lokalizacje

Irvine

University of California Irvine

Address
UCI Summer Session
P.O. Box 6050

92616-6050 Irvine, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 949-824-5011