UC Riverside Extension

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UCR IEP oferuje unikalną ścieżkę do sukcesu

Międzynarodowe programy edukacyjne (IEP) na University of California, Riverside (UCR), zapewniają angielski jako drugi język (ESL), akademickie i profesjonalne programy od 1975 roku.

Nasz program nauczania jest stale oceniany i aktualizowany, aby zapewnić najlepszą jakość nauki w USA. Każdego roku studenci kończą nasze programy i kontynuują ekscytujące kariery międzynarodowe i / lub kontynuują naukę.Amigos em campus universitário Naassom Azevedo / Unsplash

Misja

Naszą misją jest zapewnianie wysokiej jakości, innowacyjnego języka angielskiego i profesjonalnych programów spełniających różnorodne cele osobiste, zawodowe i edukacyjne naszych międzynarodowych studentów.

Zapewniamy studentom możliwość poznawania, uczestniczenia i wzbogacania ich wiedzy o USA i świecie poprzez wspólny rozwój języka angielskiego i umiejętności akademickich.

Poprzez pracę zespołową w wielokulturowym środowisku zachęcamy uczniów do zrozumienia siebie, budowania pewności siebie i opracowania wizji swojej przyszłości.

W naszej pracy kierujemy się wartościami wzajemnego szacunku, profesjonalizmu i doskonałości w nauczaniu i służbie. Cenimy wyjątkowy wkład każdego nauczyciela, członka personelu i ucznia w tworzenie jednego z najlepszych międzynarodowych programów edukacyjnych w kraju.

Dlaczego UCR?

1. Bądź studentem w systemie University of California

University of California, Riverside, jest jednym z 10 kampusów w pierwszym publicznym systemie uniwersyteckim w USA UCR jest znany jako najbardziej zróżnicowany i przyjazny międzynarodowo kampus w systemie UC i ma prawie 80 000 absolwentów, z których wielu zdobyło prestiżowe nagrody takich jak Guggenheim Fellowship, Nagroda Nobla, Nagroda Pulitzera i inne.

2. Bądź w sercu Południowej Kalifornii

Riverside jest 80 kilometrów na wschód od Los Angeles, w sercu pięknej, słonecznej południowej Kalifornii. Łatwo podróżuj do plaż, gór, parków rozrywki lub centrów handlowych. Mieszkaj w przyjaznej i niedrogiej społeczności uniwersyteckiej.

3. Weź udział w programie, który zapewnia najlepsze doświadczenia amerykańskiego kampusu

Nasi uczniowie powiedzą ci, że UCR ma najlepszych instruktorów. Wszyscy są profesjonalistami z doświadczeniem w świecie rzeczywistym. Są przyjaźni, pomocni i oddani zapewnianiu najwyższej jakości edukacji, aby zapewnić, że masz najlepsze doświadczenia z amerykańskiego kampusu.San Diego palm trees Andrew Ridley / Unsplash

Lokalizacje

Brzeg

Address
University of California, Riverside Extension
1200 University Ave.
Riverside, Ca 92507-4596

Brzeg, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: