Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy wychowawcami

Bycie dobrym programistą nie przygotowuje Cię do nauczania rozwoju. Pracownicy Turinga łączą doświadczenie w programowaniu z latami nauki w klasie. Żaden inny zespół nie może dopasować się do naszej wiedzy i doświadczenia instruktażowego na miejscu.

Nasz zespół

 • Ma wykształcenie pedagogiczne z ponad 70-letnim doświadczeniem.
 • Opiera się na doświadczeniach z tworzenia Hungry Academy i gSchool.
 • Szkolimy profesjonalne zespoły programistów w najlepszych firmach technologicznych, takich jak LivingSocial, Boeing, Accenture i Sony PlayStation.
 • Wnosi wkład do społeczności, przedstawiając i pomagając organizować RubyConf, RailsConf, JSConf i dziesiątki mniejszych konferencji.
 • Dążymy do tego, aby nasz program był zapraszający i dostępny dla szerokiego grona osób, niezależnie od wykształcenia, pochodzenia zawodowego, wieku, rasy, płci, identyfikacji płci czy orientacji seksualnej.

60851_Screenshot-2017-11-16TheTuringDifference1.png

Wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces

Żaden inny program programistyczny nie zbliża się do głębokości wiedzy, którą rozwijają nasi studenci. Poza prostymi aplikacjami Rails, nasi uczniowie opanowują Test-Driven Development, budują i używają interfejsów API, wdrażają systemy aplikacji koordynujących i rozumieją silną konstrukcję obiektową.

Nasz program akademicki

 • Został udoskonalony w ciągu ostatnich pięciu lat nauczania w pełnym wymiarze godzin.
 • Zawiera wszystko, czego programista potrzebuje do tworzenia profesjonalnych aplikacji internetowych.
 • Uczy zasady kodowania.
 • Jest publikowany jako open source, przynosząc korzyści społeczności poza naszymi murami

60848_Screenshot-2017-11-16TheTuringDifference.png

Szkolimy profesjonalnych programistów

Nasz siedmiomiesięczny program instruktażowy jest starannie opracowany, aby przygotować osoby o wysokich kwalifikacjach do kariery zawodowej jako twórcy oprogramowania. Odnieś sukces w naszym programie, a nie będziesz tylko stażystą, będziesz cenny.

Absolwenci naszych programów

 • Konsekwentnie prześcigaj absolwentów innych programów szkoleniowych dla programistów.
 • Zazwyczaj pełnoetatowa praca programistyczna z wynagrodzeniem w wysokości 65-165K $.
 • Znajdź zatrudnienie w najlepszych lokalizacjach, w tym Denver / Boulder, SF, NYC, Chicago, Atlanta, DC, Portland, Dallas, na arenie międzynarodowej i zdalnej.
 • Zatrudnieni są w takich firmach jak CaptainU, Trelora, Pivotal Labs, thinkbot, LivingSocial, Mondo Robot, EverFi, iTriage, TurboVote, Quick Left, National Park Service, TableXI i Techstars.

Turing School jest członkiem-założycielem Rady ds. Rzetelności w raportowaniu wyników.

60850_Screenshot-2017-11-16TheTuringDifference2.png

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Turing School of Software and Design

Przechodząc od podstaw programowania obiektowego i struktur danych do budowania aplikacji internetowych opartych na bazach danych w Sinatrze i Ruby on Rails, nasz program ... [+]

Przechodząc od podstaw programowania obiektowego i struktur danych do budowania aplikacji internetowych opartych na bazach danych w Sinatrze i Ruby on Rails, nasz program Back-End Engineering zapewnia podstawowe umiejętności do rozpoczęcia kariery w tworzeniu oprogramowania.

Siedmiomiesięczny program obejmuje:

Programowanie obiektowe z użyciem języka RubyAplikacje internetowe z RubyProfesjonalne aplikacje szynRozwój po stronie klienta za pomocą JavaScriptProgramowanie obiektowe z użyciem języka RubyPrzegląd

W module 1 uczniowie uczą się rozwiązywania problemów za pomocą programowania obiektowego. Aby to zrobić, budują struktury danych i budują aplikacje wiersza poleceń za pomocą języka programowania Ruby. Pod koniec tego modułu uczniowie powinni być w stanie podjąć złożony problem, stworzyć algorytm, aby go rozwiązać i czuć się komfortowo podczas testowania jego implementacji.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Turing School of Software and Design

... [+]

Przegląd Algorytmy i struktury danych Przegląd node.js [-]
Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku