TrainUp

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na TrainUp.com

TrainUp.com został założony przez Jeremy Tillman w 2004; Z ponad 50 000 firm, które zakupiły szkolenie, TrainUp.com jest największym ośrodkiem szkoleniowym w internecie i współpracuje z setkami czołowych dostawców branży, w tym New Horizons Computer Learning Centers, Global Knowledge, SkillPath, The Learning Tree, Lorman Education, Skillsoft i innych . Sieć szkoleniowa TrainUp.com obejmuje ponad 300 000 prowadzonych przez instruktorów szkoleń i 20 000 kursów i filmów online.

Podobnie jak inne popularne witryny internetowe, TrainUp.com oszczędza czas i zapewnia lepszą jakość wyników w porównaniu do tradycyjnych metod wyszukiwania. TrainUp pomógł koordynować prowadzone przez instruktorów szkolenie online lub na miejscu dla osób prywatnych w ponad 50 000 firm, w tym prawie wszystkich fortun 500.

TrainUp specjalizuje się również w tworzeniu niestandardowych rozwiązań do uczenia się, zarządzania wydajnością i talentami. Firma TrainUp opracowała niestandardowe rozwiązania dotyczące technologii i szkoleń w celu tworzenia, śledzenia, zarządzania i oceny inicjatyw dla przedsiębiorstw obejmujących wiele dużych i rozpoznawalnych korporacji.

Szkolić się

Nasza misja

Naszą misją jest przedstawianie i oferowanie możliwości i technologii w zakresie uczenia się i rozwijania rozwiązań oraz technologii przekraczających oczekiwania klientów i partnerów.

Nasze wartości

W TrainUp.com mamy rodzinną kulturę. Prowadzimy działalność z rzetelnością i zawsze staramy się prezentować kreatywne i innowacyjne rozwiązania.

Rynek szkoleń

Łączymy osoby poszukujące szkolenia w celu wyszkolenia okazji na otwartym rynku i umożliwiają nawet nisko-dostawców usług nawet wśród naszych największych partnerów szkoleniowych. Staramy się przedstawiać najlepszych dostawców, treści i rozwiązań.

Lokalizacje

McKinney

Address
Mckinney, Texas
McKinney, Teksas, Stany Zjednoczone