The Seattle Colleges

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy! Nie zgub się w masach na dużym uniwersytecie. Zabierz swoje studentem pierwszego roku i zajęcia student drugiego roku w Seattle Central i cieszyć mniejszych klas z dedykowanych instruktorów, którzy chcą, aby odnieść sukces. Czy twoim celem jest uzyskanie kojarzy stopnia i przenieść do programu licencjata, zarobić certyfikat do opartego na umiejętnościach, lub po prostu wziąć kilka klas, Seattle Central ma program przeznaczony dla Ciebie. Prawie połowa naszych uczniów przenieść do szkoły czterech lat po otrzymaniu ich kojarzy stopni, a ponad jedna trzecia rozwinąć lub poprawić umiejętności pracy. Seattle Central College został przekształcając życie przez prawie 50 lat. Jesteśmy dumni, że pierwszy Community College Seattle, obsługujących ponad 500.000 studentów od 1966 roku. Naszym głównym kampusie na Kapitolu jest jedynym community college w rdzeniu miasta. Jesteśmy łatwo dojechać środkami transportu publicznego, a także nowe światło dworzec kolejowy wkrótce połączyć kampus do innych części miasta, w tym University of Washington. Nasz miejski lokalizacja oferuje niezliczone możliwości wyboru dla sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Oferujemy również zajęcia w dwóch pobliskich miejscowościach. Centrum Technologii Drewna, w dzielnicy Central, trenuje stolarzy od 1936 roku. Seattle Akademia Morska na nabrzeżu pracy w Ballard kształci studentów do pracy w przemyśle morskim. Seattle Central została uznana przez The New York Times jako community college wybór dla ambitnych studentów osiągających wysokie,. Uczelnia oferuje stopni kilku licencjata, 31 kojarzy stopni i 45 certyfikatów w 28 programów studiów, służąc celów zawodowych studentów i oczekiwania pracodawców w sztuce kulinarnej, projektowanie odzieży, technologii informacyjnej, morskich, zdrowia i opieki społecznej i praw człowieka. Wszystkie programy zapewniają świecie rzeczywistym, praktyczne szkolenie z instruktorami, którzy na bieżąco z najnowszymi trendami w branży. Studenci w zakresie Seattle Central w wieku od 16 do 80 i tworzą dynamiczną i zróżnicowaną społeczność. Ponad 50 kraje reprezentowane są na terenie kampusu. Niezależnie cele edukacyjne, Seattle Central może pomóc. W przeciwieństwie do wielu uczelni, mamy otwartą politykę rekrutacyjną. Jeśli chcesz odnieść sukces w szkole, mamy miejsce dla Ciebie. Odwiedź www.seattlecentral.edu/tour lub zadzwoń 206.934.3898.

Seattle Uczelnie będą kształcić studentów do dobrze przygotowanych członków społeczeństwa globalnego.

Akredytacja: Seattle Kolegia są dwuletnie instytucje publiczne ustanowione w 1967 roku i zatwierdzone przez Komisję Northwest na college'ach i uniwersytetach * instytucjonalnym organem akredytacji uznane przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego i United States Department of Education. Każda uczelnia posiada akredytację indywidualnie; Seattle jest akredytowana Zawodowa Instytut wspólnie z Seattle Central. (NWCCU, 8060 165-ty Avenue NE, Suite 100, Redmond, WA 98052)

Lokalizacje: Ponad 51.000 studentów rocznie udział w jednym z naszych trzech szkół, z których wszystkie są zlokalizowane w granicach miasta Seattle. Seattle Central College znajduje się w Capitol Hill, w środowisku miejskim, z łatwym dostępem do centrum Seattle; Północna Seattle College jest pięć mil na północ od centrum miasta, w dzielnicy mieszkalnej; i South Seattle College jest osiem mil na południowy zachód od centrum miasta na 87 arów z widokiem na miasto z dzielnicy West Seattle.

Blisko 3000 zagranicznych studentów uczestniczyć w nasze kolegia rocznie. Każda uczelnia oferuje intensywne programy angielskim, jak również stopnie transferu uczelni przygotowanie wielu kierunków akademickich. Każda uczelnia oferuje również unikalną grupę profesjonalnych-techniczny programów, które wahają się od 1-7 kwartałów i oferują certyfikaty lub stopni. Trzy Bachelor of Applied Science stopni oferowane są w środkowej i południowej.

Zagraniczni studenci, którzy zdecydują się rozpocząć swoje stopni matur w Seattle Colleges znajdzie doskonałe umów transferowych do prestiżowych uniwersytetów, takich jak University of Washington, Seattle University, Arizona State University i Texas A & M University, kilka Kalifornii instytucji i wielu innych.

Usługi studenckie oferują wiele usług wsparcia dla studentów, począwszy od doradztwa i akademickich doradza na korepetycje, wsparcie budownictwa mieszkaniowego, działania i możliwości przywódcze studentem.

Opcje programu Poniższe programy studiów są dostępne dla studentów międzynarodowych:

Intensywny angielski

Studenci zapisać w ogólnych kursów języka angielskiego na początku, pośredniego lub zaawansowanego.

Most College

Uczniowie rozwijają umiejętności akademickie aby przygotować się do studiów na poziomie uczelni / studenci, a może zarejestrować się w jednej lub większej liczby kursów na poziomie uczelni.

College transferu

Studenci zapisać w dwuletnim Associate of Arts (AA) lub Associate of Science (AS) stopnia w Seattle Colleges. Stopień ten jest odpowiednikiem pierwszych dwóch lat na uniwersytecie. transfery stopień jednostki stowarzyszonej do setek uczelni czteroletnich i uczelni w całych Stanach Zjednoczonych. Studenci korzystają niższe czesne i mniejszych klas, niż w większości szkół czteroletnich.

Programy Professional techniczne

Studenci mogą wybierać spośród ponad 135 stopni i certyfikatów programów w dziedzinach zawodowych i technicznych. Programy mają długość od jednego do siedmiu ćwiartki.

Szkoła Zakończenie

Studenci mogą zakończyć swoją maturę i zdobyć stopień ich stowarzyszonej w tym samym czasie.

Letnia sesja

Studenci mogą wybierać spośród różnych uczelni i programów angielskich podczas semestru letniego.

Koszt / aplikacji / Obudowa Opłata za złożenie wniosku: USD $ 50

Zagraniczni studenci są uważane za nierezydentów w celach czesnego tak długo, jak są one w Stanach Zjednoczonych na nieimigracyjną wizy (F, M, J, L, A, etc.). Poniżej przedstawiono szacunkowe wydatki na studenta w programach uczelni szczebla lub intensywne badania ESL o jedną czwartą (około 3 miesięcy). Koszty mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

- Intensywny angielski poziom College

Czesne Pełny etat US $ 2,700.00 US $ 3,079.00

Opłaty College (średnia) - zmienne $ 100.00 Więcej US $ 100.00 Więcej US

Ubezpieczenie medyczne (wymagane) $ 398,37 nas $ 398,37 nas

Książki $ 300.00 US $ 300.00 US.

Wydatki na życie US $ 2,550.00 US $ 2,550.00

Karnet autobusowy W wysokości 150,00 $ US W wysokości 150,00 $ US

Łączne koszty szacowanych: $ 6,198.37 USA na kwartał $ 6,577.37 USA na kwartał

  • Latem 2015 Medical Opłata Ubezpieczenie: $ 242,10 USA. Koszty utrzymania będą się różnić, w zależności od tego, jak studenci zarządzać ich pieniądze.

Proces aplikacji

Każda z naszych szkół wymienia czynności niezbędne do stosowania na własnej stronie internetowej. Po zdecydować, które studenci uczelni do udziału, powinni wykonać czynności opisane przez kolegium. Kryteria przyjęcia są takie same we wszystkich naszych uczelniach.

Obudowa

Każda uczelnia udziela pomocy studentom zagranicznym w znalezieniu odpowiedniego mieszkania. Odwiedź stronę internetową uczelni każdy Szczegółowe informacje na temat tej pomocy.

Międzynarodowe usługi studenckie

Każda uczelnia ma swoje biuro International Student usług, które pomogą studentom przyjazdu, zapoznając się, uczelni i orientacji społecznej, mieszkalnictwa, działalności społecznej i wiele innych usług.

Dzielnica / semestr

Niektóre instytucje w USA działają na zasadzie semestrze (2 semestry w roku, zwykle 4-5 miesięcy w semestrze) lub kolejne kwartały. Wiele instytucji na zachodnim wybrzeżu USA są na systemie kwartał, który jest zazwyczaj 11-12 tygodni. Dla instytucji w systemie kwartał, są 3 kwartały w normalnym roku (jesień, zima, wiosna), a uczniowie mogą wybrać także uczestniczyć czwartą latem. Seattle Kolegia korzystać z systemu ćwierć

Opcje transferu do Colleges 4-letnich i uniwersytety Zagraniczni studenci z przeniesienia Seattle Colleges do wielu różnych szkołach i na uniwersytetach na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Nasze uczelnie utworzyły dwa rodzaje pisemnych umów z szeregu uczelni czteroletnich i uniwersytetów:

Gwarancja Wstęp międzynarodowego transferu Bezpośrednie umowy transferowe

Ponadto nasi studenci zostały zaakceptowane do setek innych instytucji szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych.

Przedstawiciele 70-80 wyższych uczelniach uczestniczyć International Student Targi transferu, które odbywają się dwa razy w roku na naszych uczelniach.

Gwarancja transferu Wstęp Międzynarodowych i Partnerstwa Pathway

Uczelnie mają Seattle przenieś Gwarancje dopuszczenie i Partnerstwa szlaku z kilkoma instytucjami partnerskimi, w tym niektóre z najbardziej znanych uczelni w kraju.

Międzynarodowe wnioskodawcy studentów, którzy stosują się do programu transferu uczelni może wybrać jedną z naszych instytucji partnerskich przenieść do swoich dwóch ostatnich latach tytuł licencjata. Wnioskodawcy, którzy są akceptowane do jednej z Seattle Wspólnoty Colleges otrzyma zarówno list wstępu od naszych uczelni oraz transferu Wstęp Gwarancja † z Uniwersytetu im został wybrany. Student musi wypełnić stopniu Associate w Seattle Colleges z wymaganym GPA w celu spełnienia ofertę warunkową. Wymagania GPA są dostępne przez większość studentów, jak przeciętny GPA dla studentów zagranicznych w Seattle Colleges 3.4. Studenci mogą pokazać te litery wstępu do Stanów Zjednoczonych ambasadzie lub konsulacie wyjaśnić swoje cele naukowe i ścieżek kariery i uzyskiwania wiz studenckich. Każdy z naszych uczelni może pomóc studentom w procesie uzyskiwania tych listów.

- Rodzaj umowy Wymagane GPA Transferu

Arizona State University w Tempe, AZ - (480) 965-7788

Gwarancja 2,50

California State University, Northridge, CA - (818) 677-3760

Gwarancja 2,40

California State University, San Marcos, California 92078 - (760) 750-4000

Gwarancja 2,00

Eastern Washington University, Cheney, WA 99004 - (509) 359-2331

Gwarancja 2,00

Indiana University - Purdue University Indianapolis, Indianapolis, IN 46202 - (317) 274-7000

Gwarancja 2,00

Montana State University, Bozeman, MT 59717 - (406) 994-72252

Gwarancja 2,00

San Francisco State University, San Francisco, Kalifornia - (415) 338-1293

Gwarancja 2,00

Seattle Pacific University, Seattle, Waszyngton - (206) 281-2000

Gwarancja 2,50

Seattle University, Seattle, Waszyngton - (206) 296-6000

Gwarancja 3,00

State University of New York w Oneonta, 13820 - (607) 436-3363

Gwarancja 2,50

University of Alaska, Fairbanks, AK - (907) 474-7211

Gwarancja 3,00

University of California, Irvine, CA 92697 - (949) 824-6703

Ścieżka 3,50

University of California, Santa Barbara, CA 93106 - (805) 893-2881

Ścieżka 3,50

University of Nevada w Las Vegas, NV - (702) 895-3011

Gwarancja 2,50

University of Washington, Bothell, Waszyngton - (425) 352-5200

Gwarancja 3,00

University of Washington, Tacoma, Waszyngton - (253) 692-4788

Gwarancja 2,75

Washington State University, Pullman, WA 99164 - (888) 468-6978

Gwarancja 2,50

Zachodnia Washington University, Bellingham, WA 98225 - (360) 650-3000

Gwarancja 3,00

Lokalizacje

Seattle

Address
1500 Harvard Avenue
98122 Seattle, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone