The Film Connection

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

POŁĄCZENIE FILM

Dzięki lokalizacji w prawie każdym mieście w Ameryce, połączenie Film Film Szkoła jest w unikalnej pozycji, aby szkolić się jako profesjonalnego filmowca niedaleko miejsca zamieszkania. Kładziemy się jako praktykant (extern) w rzeczywistej wytwórni filmowej być przeszkolony jeden-na-jeden przez profesjonalnego filmowca, który staje się z lokalnym mentorem. Nie tylko będzie można dowiedzieć techniczne aspekty reżyserii, kinematografii, edycji i więcej, ale można także zdobyć cenne doświadczenie na stanowisku pracy, a także możliwość uzyskania dostępu poufnych informacji i wykonywanie połączeń, które są tak niezbędne do posiadania karierę w filmie.

Na przyłączu filmowym, mamy jeden podstawowy cel: pomóc nowy, początkujący kandydatek przemysłu filmowego zyskać szkolenia, doświadczenie i połączeń, których potrzebują, aby włamać się do biznesu. Nie jesteśmy tu po prostu nauczyć się umiejętności: jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci rozpocząć swoją karierę. Jesteśmy zobowiązani do sukcesu.

Czy trzeba wcześniejsze doświadczenie jako student Connection Film? Nie, nie. Niektórzy z naszych uczniów ma wcześniejszego doświadczenia filmowego; wielu innych nie. Nasz program nauczania jest wystarczająco elastyczny, aby sprostać potrzebom klienta, czy jesteś początkującym lub doświadczonym w branży filmowej. Dostajemy nogę w drzwi, jednocześnie pomagając zabrać swoje umiejętności na wyższy poziom.

TAJEMNICA składnika: Mentorship Jaka jest nasza tajemnica? To rzeczywiście nie jest tajemnicą w ogóle, chociaż to nie rozmawialiśmy o wiele innych szkół filmowych. Sekretem jest mentoring.

Prawie każdy sukcesy zawodowe w branży filmowej, niezależnie od ich wykształcenia i doświadczenia, można wskazać przynajmniej jedną mentora, który pomógł im razem. Mentoring jest kluczowym elementem przemysłu filmowego, tak długo jak przemysł sama została wokół, a przed powstaniem szkoły filmowe, był to jedyny sposób, aby dostać się do przemysłu filmowego. Nawet dzisiaj, nie ma lepszego sposobu, aby dowiedzieć się liny lub rozpocząć działalność w filmie, niż pracować jeden-na-jeden z filmowej profesjonalizm real pracy. nauka szkolna może nauczyć pewnych umiejętności, ale nie w rzeczywistości może łączyć się z branży. Mentor może jednak. To dlatego na Connection Filmowej, metoda mentor-uczeń (extern) jest podstawą całego naszego programu. Jak mentoring pracy? Jeśli szukasz być producent, możemy powiązać was z producentem, aby dowiedzieć się jeden-na-jeden. Jeśli chcesz być reżyserem, możemy powiązać was z doświadczonym reżyserem. Jeśli chcesz być scenarzystą, możemy powiązać Państwu udanego scenarzysty. Masz pomysł: z naszym programem, jesteś mentorem i prowadzone przez kogoś, kto jest z powodzeniem robi zadanie, które ma być robi w filmie. Naszym celem jest prosta: poprzez umieszczenie cię jako praktykant (extern) z mentorem w prawdziwej firmie produkcyjnej, mamy pozwalają uzyskać szkolenia, doświadczenie zawodowe i połączenia potrzeba, aby dostać pracę w branży, gdy studia.

Siatka bezpieczeństwa Równie skuteczny jak nasze podejście szkolenie jest, wiemy, że w tym biznesie nic nie jest pewne. Podczas gdy wielu z naszych studentów zatrudniony zaraz po przejściu (a nawet wcześniej), to nie ma gwarancji, że praca będzie czekać na ciebie po przejściu. Musisz-a netto sieć wsparcia bezpieczeństwa już na miejscu, gdy jest to potrzebne. Dlatego Connection Film ustanowił program kwalifikacyjny zadanie, które jest sobie równych.

Krótko mówiąc, jeśli przez czas skończyć program, nie został zatrudniony przez opiekuna lub przez połączenie już poczynionych w trakcie treningu, pomożemy Ci znaleźć pracę. Mamy wyposażyć się w narzędzia, które trzeba umieścić swoje najlepsze stopy do przodu, możemy przeszukać naszą sieć połączeń dla każdego filmu otwarcia możemy znaleźć pracy, a my pomożemy Ci ubiegać się o nich. To zabezpieczenie jest na swoim miejscu, jeśli to potrzebne do pełnego roku po przejściu.

Dlaczego to wszystko zrobić? Proste: u Connection Filmowej, naszym celem nie jest zabrać swoje pieniądze, nauczyć pewnych umiejętności i przekształcić was luźne. Naszym celem jest pomóc Ci swoją karierę filmową z ziemi. Dlatego bardzo się starali dla Ciebie.

Nasze zaangażowanie w przystępnej edukacji Nie jest niczym niezwykłym dla szkół filmowych ładować ponad $ +50.000 lub więcej na naukę, a podejście nasz jeden-na-jeden mentor-uczeń (extern) jest łatwo wyceniane co najmniej tyle, jeśli nie więcej. Ale w tym Connection Filmowej, jesteśmy zobowiązani do utrzymania kosztów w dół, dzięki czemu nie są obciążone kalectwo kwoty długu kiedy absolwent. Dlatego ograniczyć koszty naszych programów do $ 9800 (książki, materiały oraz oprogramowanie w zestawie). Trzymamy czesnego nisko, dzięki czemu można sobie pozwolić, aby przejść do szkoły i dostać się na swojej karierze bez konieczności płacenia kredytów studenckich przez wiele lat po przejściu.

Specjalistów z branży WHO poprzeć POŁĄCZENIE FILM

Lokalizacje

Marina del Rey

Address
Marina del Rey, Kalifornia, Stany Zjednoczone