Tekkie Uni

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dzisiejsi gracze są wynalazcy Tomoro nasz świat zmienia się w coraz szybszym tempie. Staramy się sadzić nasiona zmieniacza gry, inwestorów i przedsiębiorców jutra poprzez umożliwienie dzieciom nabyć umiejętności w przyszłości za pomocą metod uczenia zabawy i bogata.

Edukacja Technologia: gdzie kreatywność i nie sprawiają, że życie żadnych umiejętności.

Uczenie kod uczy, jak rozwiązywać problemy i współpracować w twórczy sposób.

To pozwala na tworzenie aplikacji, które przynoszą pomysły w życie. Myślimy, że każdy powinien nauczyciel-LED działy naszym zdaniem jest najważniejszym nauczycielem. Dlatego współpracujemy z doświadczonymi nauczycielami i specjalistami edukacyjnych z całego country.The okazja, aby stworzyć coś, że może zmienić świat.

metoda projektów Źródło jest środkiem ekspresji twórczej. Dajemy studentom tworzyć aplikacje, które są dla nich ważne, a także aktywnie prowadzić projekt od z.

Osobiste zaangażowanie w pracę wysiłku zespołu pracowników - to jest to, co sprawia, że ​​praca zespołowa. Zachęcamy zespołową podczas zajęć i po spotkaniach.

Online liderów branży edukacji jako części ETeacherGroup, Tekkie Uni przynosi ponad dziesięcioletnie doświadczenie w wyjątkowy i składa się z nauki on-line, co daleko, daleko.

16 lat doświadczenia w kursach online 500 pracowników na całym świecie 190 krajach na całym świecie 100.000 zadowolony zadowolony z edukacją i edukacyjną naszej najlepszej kadry dydaktycznej łączy liderów technologicznych znanych i doświadczonych nauczycieli!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Język hiszpański
  • Francuski

Widzieć Summer courses » Zobacz kursy » Widzieć Online Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Kurs online w zakresie rozwoju aplikacji dla dzieci

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy September 2019 Stany Zjednoczone Thousand Oaks + 1 więcej

Kodowanie polega na myśleniu. Nauka kodowania łączy wiedzę naukową z kreatywnością i nauką zupełnie nowego języka. Wymaga dużej aktywności wielu obszarów mózgu i w sumie upoważniają dzieci. kiedy dzieci kodują, uczą się wyrażania siebie, rozwijania myślenia proceduralnego i wzmacniania swojej pewności siebie, nabywają nowy zestaw umiejętności, które pomagają im przejść od konsumpcji informacji do stania się cyfrowymi twórcami. [+]

Kodowanie polega na myśleniu. Nauka kodowania łączy wiedzę naukową z kreatywnością i nauką zupełnie nowego języka. Wymaga dużej aktywności wielu obszarów mózgu i w sumie upoważniają dzieci. kiedy dzieci kodują, uczą się wyrażania siebie, rozwijania myślenia proceduralnego i wzmacniania swojej pewności siebie, nabywają nowy zestaw umiejętności, które pomagają im przejść od konsumpcji informacji do stania się cyfrowymi twórcami.

Na kursie rozwoju aplikacji studenci poznają podstawy kodowania aplikacji i gier na smartfony. Piszą kod po raz pierwszy, opracowują i projektują własne, niepowtarzalne produkty własnej produkcji.

W trakcie zajęć studenci poznają i wdrożą następujące pojęcia:... [-]


Letnie kursy

Kurs online: programowanie Scratch dla dzieci

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Thousand Oaks

Ten kurs wprowadzający zachęca dzieci do tworzenia gier, filmów i opowiadań, ucząc się podstaw kodowania, dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania z wcześniejszych doświadczeń. Dzieci poznają środowisko nauki Scratch, przyjazne postacie animowane i fajne narzędzia do projektowania graficznego. Będą tworzyć zabawne gry poprzez przeciąganie i upuszczanie wbudowanych bloków kodu, co pomoże im wdrożyć wewnętrzną logikę i strukturę programowania. [+]

Kodowanie, tak jak każdy inny język, uczy się najlepiej w młodym wieku. Istnieje wiele sposobów nauczania programowania, jednak głównym wyzwaniem jest wyjaśnienie małym dzieciom abstrakcyjnych pojęć matematycznych, takich jak oś, parametry i zmienne. Scratch, język programowania opracowany przez MIT, staje się wyzwaniem. Wykorzystuje kolorowe animacje, aby zilustrować trudne koncepcje i otwiera drzwi do wspaniałego świata kodu.

Ten kurs wprowadzający zachęca dzieci do tworzenia gier, filmów i opowiadań, ucząc się podstaw kodowania, dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania z wcześniejszych doświadczeń. Dzieci poznają środowisko nauki Scratch, przyjazne postacie animowane i fajne narzędzia do projektowania graficznego. Będą tworzyć zabawne gry poprzez przeciąganie i upuszczanie wbudowanych bloków kodu, co pomoże im wdrożyć wewnętrzną logikę i strukturę programowania.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Thousand Oaks, California, US