TheFilmSchool

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wyższy CRAFT

Dla ludzi, którzy z pasją do tworzenia napędzanych historie, TheFilmSchool Seattle zapewnia narzędzia niezbędne do podniesienia swojego rzemiosła opowiadania. Tutaj znajdziesz nagradzanych instruktorów i specjalistów z branży, które są pasjonatami pomaga pisarzy i filmowców znaleźć swój osobisty i autentyczny głos. Wierzymy, że w tej epoce cyfrowej, historie są najpotężniejsze środki do podłączenia. Więc, czy Twoją pasją jest szereg internetowej, komedia czy dramat serii, filmów krótkometrażowych lub opcji, TheFilmSchool ma program, aby pomóc Ci podjąć pracę na następny poziom. Wielu z naszych absolwentów nazwali swój czas z nami "zmienia życie."

MISJA

TheFilmSchool szkoła non-profit, zakorzenione w progresywnym, opowiadania przez profesjonalnego filmu, radiowych, telewizyjnych i najnowocześniejszych nowych mediów. Szkoła zapewnia swoim studentom z fundamentalnych edukacji i wiedzy do pracy w środowiskach twórczych w obrębie biznesu i sztuki.

WIZJA

TheFilmSchool jest domem innowacyjnego, twórczego kształcenia w kinematografii, z naciskiem na historię. Poprowadzimy, pouczać i wzmocnić naszych uczniów do tworzenia i rozwijania swoich pomysłów fabularnych, wprowadzenie ich w życie. Wierzymy potężne historie, podane platformy, może podnieść kondycję ludzką.

Dlaczego TheFilmSchool?

"Seattle jest jednym z 10 najlepszych miast dla ambitnych filmowców" Film Industry Magazine, grudzień 2011 TheFilmSchool daje się rzemiosła, które przyniosą swoje historie żyje i inspirować do wyrażenia swojego głosu w swojej pracy. Będzie cię zmienić.

Wnosząc artystów razem, TheFilmSchool buduje bardzo potrzebne poczucie wspólnoty wśród swoich studentów i wykładowców. Przez naszych programów, studenci i nauczyciele dzielić doświadczenie, które powoduje trwałe relacje i bieżącej współpracy. Studenci iść na warsztaty pisania, tworząc z kolegami z klasy i rozwijać mentorships z wydziału.

Plus nie ma absolutnie ma jak w Seattle.

Na długo przed Starbucks i Microsoft umieścił Seattle na mapie korporacyjnego, miasto było rajem dla artystów, muzyków i filmowców. Od 2003 roku miasto pomogło 62 filmów niezależnych dostać się w okolicy ... Ten rodzaj wsparcia przyniósł wiele nowych filmowców do miasta i przechowywane na swe własne talenty jeszcze bardziej entuzjastycznie o strzelanie swoje filmy w Seattle.

-MOVIEMAKER MAGAZINE, Zima 2007

Lokalizacje

Seattle

Address
The Film Center, 305 Harrison St.,
WA 98109 Seattle, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone