Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Texas A & M University - Texarkana

Misja

Jako członka Texas A & M University systemu, Texas A & M University-Texarkana (TAMUT) Jest to kompleksowe Uniwersytet regionalny, który zapewnia studentom akademickim wyzwań, zaangażowanie i satysfakcjonujących doświadczeń edukacyjnych poprzez jakości nauczania, stypendium, usług wsparcia studenta, CO-curricular programowania, badań i usług. Poprzez indywidualne podejście naszych wykładowców i pracowników, studenci zyskują możliwość zdobywania wiedzy, zdolności i umiejętności, aby stać się liderami w swoim zawodzie i na przygotowanie się do możliwości służenia w środowisku globalnym.

silne Akademicy

  • 24 licencjackich i 13 programów Wyższe
  • Zajęcia prowadzone przez doctorally przygotował wydział, a nie przez asystentów
  • Mniejsze zajęcia z 18: 1 stosunek uczeń-to-wykładowców

Aktywna społeczność

W TAMUTOferujemy wiele sposobów uczniom badać życie kampusu poza klasie z ko-curricular, społecznych i imprez lekkoatletycznych, greckim życia i ponad 40 organizacji studenckich.

Nowe usługi

  • Ostatnio rozszerzył 375-hektarowy kampus
  • Nowoczesne udogodnienia w Bringle Lake Village na kampusie Hall Residence

przystępne Edukacja

  • Ponad 15 milionów $ pomocy finansowej i stypendiów przyznanych w latach 2015-2016
  • 65% uczniów uprawnionych do otrzymania pomocy finansowej

great Value

W TAMUTZapewniamy naszym studentom wysokiej jakości kształcenia, który jest najniższy od kosztów uczestnictwa uczelni czteroletnich w Teksasie, a także w regionach Arkansas, Oklahoma i Luizjany.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Texas A&M University Texarkana

Intensywny English Program (IEP) przygotowuje studentów do międzynarodowych sukcesów w programach akademickich lub profesjonalnych karier, oferując naukowo wyzwaniem, zaa ... [+]

Intensive English Program (IEP) Nasza misja

Misją Texas A & M University-Texarkana (TAMUT) Intensive English Program (IEP) jest zgodna z misją uczelni, która ma zapewnić studentom możliwość zdobywania wiedzy, zdolności i umiejętności, aby stać się liderami w swoim zawodzie i na przygotowanie się do możliwości służenia w środowisku globalnym.

Test IEP Program TAMUT za ma na celu zapewnienie globalnych, międzynarodowych doświadczeń dla studentów i wykładowców TAMUT co znalazło odzwierciedlenie w jego misji. Dla studentów i uczonych, program ma do zaoferowania naukowo wyzwaniem, zaangażowanie i nagradzanie doświadczeń edukacyjnych poprzez oferowanie wysokiej jakości języka angielskiego jako drugiego języka (ESL) nauczania i pomocy dla studentów usług. Poprzez indywidualne podejście, nasza administracja IEP i wydział starają się pomóc studentom uczestniczy w opracowywaniu lingwistyczne, akademickie i zawodowe umiejętności, które pomogą w ich nabyciu umiejętności kulturowych adaptacyjnych niezbędnych do funkcjonowania i odnieść sukces w globalnym społeczeństwie, w którym angielski jest podstawowym język komunikacji.... [-]

Stany Zjednoczone Texarkana
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

TAMUT International Student

A&M Welcome Student

Texas A&M University Texarkana
Address
7101 University Ave.
75503 Texarkana, Teksas, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 903-223-3000