Summer at Smith College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Programy Summer Precollege w Smith College oferują intelektualnie stymulujące i wyjątkowe możliwości dla młodych kobiet w liceach, które chcą realizować swoje zainteresowania akademickie w klasie i poza nią. Każdego roku programy te oferują ponad 200 młodym kobietom swobodę eksplorowania trudnych i intrygujących tematów, wzmacniania aplikacji uczelnianych i próbowania doświadczenia studentów z Smitha podczas życia i nauki z innymi umotywowanymi i ambitnymi studentami z całego świata. Smith wita w tych programach młode kobiety z różnych narodowości i różnych środowisk rasowych i społeczno-ekonomicznych, które razem tworzą niezwykłą społeczność intelektualną. Środowisko do nauki to praktyczne, oparte na współpracy, eksploracyjne, ambitne i bogate w modele ról. Członkowie Katedry Smitha oferują osobistą uwagę w klasie, jednocześnie zachęcając uczniów do zainteresowania i pasji oraz pomagając im rozwijać nowe umiejętności akademickie. Uczestnicy zasmakowują życia studenckiego na pięknym 147-hektarowym kampusie Smitha, z jego tradycyjnymi budynkami pokrytymi bluszczem, wspaniałymi ogrodami i Paradise Pond. Uczniowie mieszkają razem w domach studenckich, a studenci Smitha są rezydentami i asystentami. Wszystkie posiłki serwowane są w jadalni w domu. Kampus Smith znajduje się zaledwie kilka kroków od centrum Northampton w stanie Massachusetts, regularnie cytowany jako jeden z najlepszych miasteczek uniwersyteckich i najlepszych małych miast artystycznych w kraju. Studenci odbywają kursy i warsztaty przez cały dzień i mogą wybierać spośród różnorodnych zorganizowanych imprez kulturalnych, społecznych, sportowych i artystycznych w nocy iw weekendy. Tutaj młode kobiety są poważnie traktowane i inspirowane do doskonałości - jako uczeni, naukowcy, pisarze, badacze i liderzy.

Dla studentów zagranicznych

Programy Smith College Precollege każdego roku z całego świata przyjmują międzynarodowych studentów do naszych programów. Przekonasz się, że nasze małe klasy, podobne do studiów licencjackich w Smith, oferują wyjątkową naukę w środowisku, w którym kobiety są traktowane poważnie i inspirowane, aby osiągnąć sukces jako liderzy. Smith znajduje się w północno-wschodnim regionie Stanów Zjednoczonych, obszarze o największej koncentracji studentów zagranicznych w całym kraju.

Biegłość w języku angielskim

Ubiegając się o program, weź pod uwagę zarówno swoje zainteresowanie i znajomość przedmiotu, jak i poziom znajomości języka angielskiego. Aby odnieść sukces w naszych trudnych programach, musisz być wystarczająco biegły w języku angielskim, aby być na bieżąco z wykładami w klasie, brać udział w dyskusjach grupowych, czytać i pisać po angielsku w szybkim tempie oraz komunikować się i kontaktować z rówieśnikami. Znajomość języka angielskiego ma kluczowe znaczenie dla pozytywnego doświadczenia.

Egzaminy z języka angielskiego (TOEFL lub IELTS) są wymagane dla obywateli międzynarodowych. Są one wymagane, aby uczniowie zostali poinstruowani w języku innym niż angielski. Jeśli uczeń został poinstruowany w języku angielskim przez dwa lata lub krócej, nadal wymaga się złożenia wyników testu znajomości języka angielskiego. Uczniowie, którzy zostali poinstruowani w języku angielskim przez co najmniej trzy lata, nie muszą przesyłać wyników.

Należy pamiętać, że wymóg testu opiera się na obywatelstwie, a nie na tym, gdzie uczeń uczęszcza do szkoły.

Zalecane są następujące wyniki:

  • TOEFL: Zalecamy minimalny wynik egzaminu TOEFL na poziomie 90
  • IELTS: Zalecamy minimalny ogólny wynik IELTS równy 6,5

Życie w Smith

Dużą częścią twojego doświadczenia będzie prawdziwe odczucie życia w college'u i samodzielnego życia. Zanurz się w otoczeniu kampusu, które zainspiruje Cię, z dodatkową korzyścią opieki nad opiekunem i wskazówek od dyrektora i stażystów.

Relacja na żywo

Ciesz się pokojem w jednym z pięknych domów Smitha, z których każdy ma salon, który służy jako świetna baza domowa. Studenci mieszkają w domach Talbot, Lamont, Gillett i Northrop. Smith domy mają jedno i dwuosobowe pokoje, a większość uczestników będzie mieć współlokatora.

Każdy dom ma własną jadalnię, a jedzenie Smitha jest smaczne i pożywne. Dostępne są trzy posiłki dziennie. Pracownicy gastronomii przyjmują dietę bezglutenową, wegetariańską i wegańską. Pracują również z uczestnikami, którzy mają inne ograniczenia dietetyczne.

Typowy dzień

Zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 16:00. Następnie można korzystać ze wszystkich udogodnień w kampusie (Smith ma dwie sale gimnastyczne, kryty basen, tor wewnątrz i na zewnątrz, korty tenisowe, korty do squasha, studio tańca, boisko do krykieta i centrum fitness Smith jest także domem dla wybitnego muzeum sztuki, wielokrotnie nagradzanego ogrodu botanicznego i szklarni) i jeździ na wycieczki terenowe, które są częścią twojego nauczania (muzyka, teatr) na popołudnia, wieczory i weekendy. Zawsze istnieje zorganizowana aktywność do przyłączenia się - lub możesz spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi z programu. Każdy program oferuje niektóre własne zajęcia poza salą lekcyjną, ale planujemy także zajęcia, w których wszyscy studenci będą chcieli uczestniczyć. Dostępne są również opcjonalne wyjazdy, które wymagają osobnej opłaty.

KONTAKT

Biuro letnich programów

30 Belmont Avenue
Smith College
Northampton MA 01063

Telefon: 413-585-4455
Faks: 413-585-4344
Email: summerprecollege@smith.edu

Lokalizacje

Northampton

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium