Przeczytaj oficjalny opis

Programy Summer Precollege w Smith College oferują intelektualnie stymulujące i wyjątkowe możliwości dla młodych kobiet w liceach, które chcą realizować swoje zainteresowania akademickie w klasie i poza nią. Każdego roku programy te oferują ponad 200 młodym kobietom swobodę eksplorowania trudnych i intrygujących tematów, wzmacniania aplikacji uczelnianych i próbowania doświadczenia studentów z Smitha podczas życia i nauki z innymi umotywowanymi i ambitnymi studentami z całego świata. Smith wita w tych programach młode kobiety z różnych narodowości i różnych środowisk rasowych i społeczno-ekonomicznych, które razem tworzą niezwykłą społeczność intelektualną. Środowisko do nauki to praktyczne, oparte na współpracy, eksploracyjne, ambitne i bogate w modele ról. Członkowie Katedry Smitha oferują osobistą uwagę w klasie, jednocześnie zachęcając uczniów do zainteresowania i pasji oraz pomagając im rozwijać nowe umiejętności akademickie. Uczestnicy zasmakowują życia studenckiego na pięknym 147-hektarowym kampusie Smitha, z jego tradycyjnymi budynkami pokrytymi bluszczem, wspaniałymi ogrodami i Paradise Pond. Uczniowie mieszkają razem w domach studenckich, a studenci Smitha są rezydentami i asystentami. Wszystkie posiłki serwowane są w jadalni w domu. Kampus Smith znajduje się zaledwie kilka kroków od centrum Northampton w stanie Massachusetts, regularnie cytowany jako jeden z najlepszych miasteczek uniwersyteckich i najlepszych małych miast artystycznych w kraju. Studenci odbywają kursy i warsztaty przez cały dzień i mogą wybierać spośród różnorodnych zorganizowanych imprez kulturalnych, społecznych, sportowych i artystycznych w nocy iw weekendy. Tutaj młode kobiety są poważnie traktowane i inspirowane do doskonałości - jako uczeni, naukowcy, pisarze, badacze i liderzy.

Dla studentów zagranicznych

Programy Smith College Precollege każdego roku z całego świata przyjmują międzynarodowych studentów do naszych programów. Przekonasz się, że nasze małe klasy, podobne do studiów licencjackich w Smith, oferują wyjątkową naukę w środowisku, w którym kobiety są traktowane poważnie i inspirowane, aby osiągnąć sukces jako liderzy. Smith znajduje się w północno-wschodnim regionie Stanów Zjednoczonych, obszarze o największej koncentracji studentów zagranicznych w całym kraju.

Biegłość w języku angielskim

Ubiegając się o program, weź pod uwagę zarówno swoje zainteresowanie i znajomość przedmiotu, jak i poziom znajomości języka angielskiego. Aby odnieść sukces w naszych trudnych programach, musisz być wystarczająco biegły w języku angielskim, aby być na bieżąco z wykładami w klasie, brać udział w dyskusjach grupowych, czytać i pisać po angielsku w szybkim tempie oraz komunikować się i kontaktować z rówieśnikami. Znajomość języka angielskiego ma kluczowe znaczenie dla pozytywnego doświadczenia.

Egzaminy z języka angielskiego (TOEFL lub IELTS) są wymagane dla obywateli międzynarodowych. Są one wymagane, aby uczniowie zostali poinstruowani w języku innym niż angielski. Jeśli uczeń został poinstruowany w języku angielskim przez dwa lata lub krócej, nadal wymaga się złożenia wyników testu znajomości języka angielskiego. Uczniowie, którzy zostali poinstruowani w języku angielskim przez co najmniej trzy lata, nie muszą przesyłać wyników.

Należy pamiętać, że wymóg testu opiera się na obywatelstwie, a nie na tym, gdzie uczeń uczęszcza do szkoły.

Zalecane są następujące wyniki:

  • TOEFL: Zalecamy minimalny wynik egzaminu TOEFL na poziomie 90
  • IELTS: Zalecamy minimalny ogólny wynik IELTS równy 6,5

Życie w Smith

Dużą częścią twojego doświadczenia będzie prawdziwe odczucie życia w college'u i samodzielnego życia. Zanurz się w otoczeniu kampusu, które zainspiruje Cię, z dodatkową korzyścią opieki nad opiekunem i wskazówek od dyrektora i stażystów.

Relacja na żywo

Ciesz się pokojem w jednym z pięknych domów Smitha, z których każdy ma salon, który służy jako świetna baza domowa. Studenci mieszkają w domach Talbot, Lamont, Gillett i Northrop. Smith domy mają jedno i dwuosobowe pokoje, a większość uczestników będzie mieć współlokatora.

Każdy dom ma własną jadalnię, a jedzenie Smitha jest smaczne i pożywne. Dostępne są trzy posiłki dziennie. Pracownicy gastronomii przyjmują dietę bezglutenową, wegetariańską i wegańską. Pracują również z uczestnikami, którzy mają inne ograniczenia dietetyczne.

Typowy dzień

Zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 16:00. Następnie można korzystać ze wszystkich udogodnień w kampusie (Smith ma dwie sale gimnastyczne, kryty basen, tor wewnątrz i na zewnątrz, korty tenisowe, korty do squasha, studio tańca, boisko do krykieta i centrum fitness Smith jest także domem dla wybitnego muzeum sztuki, wielokrotnie nagradzanego ogrodu botanicznego i szklarni) i jeździ na wycieczki terenowe, które są częścią twojego nauczania (muzyka, teatr) na popołudnia, wieczory i weekendy. Zawsze istnieje zorganizowana aktywność do przyłączenia się - lub możesz spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi z programu. Każdy program oferuje niektóre własne zajęcia poza salą lekcyjną, ale planujemy także zajęcia, w których wszyscy studenci będą chcieli uczestniczyć. Dostępne są również opcjonalne wyjazdy, które wymagają osobnej opłaty.

KONTAKT

Biuro letnich programów

30 Belmont Avenue
Smith College
Northampton MA 01063

Telefon: 413-585-4455
Faks: 413-585-4344
Email: summerprecollege@smith.edu
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Summer at Smith College

W dwutygodniowym programie interdyscyplinarnym podejmiemy kwestie związane z produkcją energii, projektowaniem ekologicznym i zrównoważoną żywnością z wielu, a czasami sp ... [+]

21 lipca-3 sierpnia 2019 r

Dołącz do małej społeczności studentów zainteresowanych wyjściem poza "zielony", aby zrozumieć, co będzie konieczne, aby osiągnąć prawdziwie zrównoważoną przyszłość. Ucząc się i żyjąc razem z grupą równie zaangażowanych i zaangażowanych ludzi, odkryjesz, w jaki sposób Smith College i nasze sąsiednie społeczności praktykują ideały i zasady zrównoważonego rozwoju. Porozmawiamy o tym, co działa, a co jeszcze trzeba zrobić.

ProgramMyślenie i działanie poza "zielonym"W dwutygodniowym programie interdyscyplinarnym podejmiemy kwestie związane z produkcją energii, projektowaniem ekologicznym i zrównoważoną żywnością z wielu, a czasami sprzecznych punktów widzenia, aby ujawnić i zrozumieć złożoność i potencjalny wpływ rozwiązania (lub ignorowania) problemów. Nasze eksplorowanie tych zagadnień będzie świadome i prowadzone przez ważną pracę w naukach przyrodniczych i humanistycznych.... [-]
Stany Zjednoczone Northampton
Lipiec 2020
Język angielski
14 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Summer at Smith College

Teraz, w trzydziestym roku, program Smith Summer Science and Engineering (SSEP) to czterotygodniowy program mieszkaniowy dla wyjątkowych młodych kobiet o dużym zaintereso ... [+]

7 lipca-3 sierpnia 2019 r

Teraz, w trzydziestym roku, program Smith Summer Science and Engineering (SSEP) to czterotygodniowy program mieszkaniowy dla wyjątkowych młodych kobiet o dużym zainteresowaniu nauką, inżynierią i medycyną. Każdego lipca wybierani są uczniowie szkół średnich z całego kraju i za granicą do Smith College, aby przeprowadzić praktyczne badania z wydziałem Smitha w zakresie nauk przyrodniczych i fizycznych oraz inżynierii.

Założona w 1990 r., SSEP doręcza co roku ponad 100 dziewcząt. Od samego początku uczestniczyło blisko 1800 uczniów szkół średnich reprezentujących 46 stanów, Dystrykt Kolumbii, Portoryko i 53 kraje. Po zakończeniu programu uczestnicy wracają do liceum, lepiej przygotowani do walki z trudnymi naukami ścisłymi i rozumieją, czego się spodziewać w college'u.... [-]

Stany Zjednoczone Northampton
Lipiec 2020
Język angielski
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Summer at Smith College

Smith College i okolica są domem dla niezrównanych kolekcji i instytucji dziedzictwa kulturowego, które oferują wciągające doświadczenie w historii kobiet. Podczas Twojeg ... [+]

21 lipca-3 sierpnia 2019 r

Smith College i okolica są domem dla niezrównanych kolekcji i instytucji dziedzictwa kulturowego, które oferują wciągające doświadczenie w historii kobiet.

Podczas Twojego pobytu w Smith, będziemy badać życie kobiet poprzez badania archiwalne, wizyty w lokalnych muzeach i zwiedzanie historycznych miejsc. Koncentrując się na kobietach i przemianach społecznych, zapoznasz się z kobietami, które zmieniły bieg historii Ameryki poprzez reformy, mobilizację, interwencje kulturowe i jawny bunt.

Program

W specjalnych kolekcjach Smitha przyjrzymy się listom, dziennikom, zdjęciom i manifestom, które kronikują rewolucje osobiste i polityczne w ciągu ostatnich 150 lat. Poznamy pierwsze pokolenie kobiet z uczelni poprzez archiwa instytucjonalne Smitha i Mt. Holyoke. Omówimy sztukę feministyczną w Muzeum Sztuki w Smith College.... [-]

Stany Zjednoczone Northampton
Lipiec 2020
Język angielski
14 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Summer at Smith College

Przy tak niewielu programach do pisania, które są przeznaczone wyłącznie dla licealistek, Smith's Young Writing Workshop pozwala ci odkrywać twoje pisanie w kreatywnym i ... [+]

7-20 lipca 2019 r

Przy tak niewielu programach do pisania, które są przeznaczone wyłącznie dla licealistek, Smith's Young Writing Workshop pozwala ci odkrywać twoje pisanie w kreatywnym i wspierającym środowisku, które sprzyja twojemu umiłowaniu pisania na różnych nośnikach.

Wszystkie zajęcia będą prowadzone w stylu warsztatowym, co oznacza, że ​​każda klasa zacznie się od krótkiego segmentu, który koncentruje się na pojedynczej lekcji. Następnie instruktorzy skontaktują się z Tobą, aby zobaczyć, nad czym pracujesz. Czas na pisanie jest następujący. Sesja zajęć kończy się, gdy każdy pisarz dzieli się postępem z grupą.

Wszyscy profesorowie są pisarzami i poetami. Zwrócą szczególną uwagę na to, jak nauczyć się czytać swoją pracę przed publicznością i jak ją opublikować. Pod koniec warsztatu będzie można rozpocząć pisanie portfolio online i nawiązać profesjonalne kontakty w świecie literackim.... [-]

Stany Zjednoczone Northampton
Lipiec 2020
Język angielski
14 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Przygotowawczy rok

Summer at Smith College

Ten jednotygodniowy warsztat College Admission Workshop został opracowany z myślą o uczniach i seniorkach z liceum, aby zapewnić obiecującym młodym kobietom takie jak Ty ... [+]

21-27 lipca 2018 r

Kiedy zaczynasz myśleć o aplikowaniu do college'u, istnieją jasne sposoby na to, aby twoje aplikacje - i siebie - wyróżniały się. Zapoznaj się z najnowszymi spostrzeżeniami i specjalistyczną wiedzą specjalistów ds. Rekrutacji, aby dowiedzieć się, jak odnieść sukces w procesie aplikacyjnym.

Ten jednotygodniowy warsztat College Admission Workshop został opracowany z myślą o uczniach i seniorkach z liceum, aby zapewnić obiecującym młodym kobietom takie jak Ty najlepsze praktyki, wskazówki i najważniejsze wskazówki dotyczące skutecznego poruszania się w procesie aplikacyjnym uczelni. Twoimi instruktorami są profesjonalni pracownicy przyjęć Smitha, a także odwiedzający oficerów wstępujących z innych najlepszych szkół wyższych i uniwersytetów.... [-]

Stany Zjednoczone Northampton
Lipiec 2020
Język angielski
7 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku