Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w SUNY Sullivan, kompleksowej społeczności uczelni w systemie SUNY (State University of New York). Jesteśmy zaangażowani w pomoc w przygotowaniu się na przyszłość, niezależnie od tego, czy dostaniesz pierwszą pracę, przeniesiesz się na czteroletnią szkołę wyższą lub uniwersytet, czy też poprawisz swoje umiejętności osobiste i zawodowe.121664_adult-blur-book-series-545062.jpg

Nasza misja

SUNY Sullivan zapewnia programy i zasoby, które kształcą, inspirują i wzmacniają pozycję studentów i szerszej społeczności. Dzięki doskonałości w nauczaniu i uczeniu się przygotowujemy studentów do zróżnicowanego i połączonego świata oraz wspieramy pozytywne zmiany gospodarcze i społeczne w okręgu Sullivan i poza nim. Modelujemy zrównoważone działania i promujemy odpowiedzialne społecznie, ekologicznie i ekonomicznie obywatelstwo poprzez nadrzędną kulturę doskonałości.

Nasz kampus

Nasz wiejski kampus o powierzchni 405 akrów położony jest w malowniczych górach Catskill, niecałe dwie godziny drogi od Nowego Jorku i Albany. Zawiera serię dziewięciu połączonych ze sobą budynków oraz Paul Gerry Fieldhouse. Nasze budynki kampusu, w tym Teatr Seelig znajdujący się w centrum kompleksu, zostały zaprojektowane przez firmę architektoniczną Edward Durell Stone121665_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

Nasi studenci (od jesieni 2014)

W college'u studiowało 1647 studentów (930 w pełnym wymiarze godzin i 717 w niepełnym wymiarze godzin), co stanowi zróżnicowaną demograficznie grupę osób. Ponadto 71 procent tych studentów to mieszkańcy hrabstwa Sullivan.

Nasza akredytacja

SUNY Sullivan jest akredytowany przez Middle States Commission on Higher Education z siedzibą przy 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104. Telefon: (267) 284–5000.

Nasze programy nauczania są zatwierdzone przez State University of New York i New York State Department of Education. Wszystkie programy nauczania są zatwierdzone do szkolenia weteranów zgodnie z odpowiednimi przepisami publicznymi, a kolegium jest zatwierdzone przez US Citizenship and Immigration Services, biuro Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Stanów Zjednoczonych, do udziału studentów zagranicznych. Dokumenty akredytacyjne i licencyjne można przeglądać online lub za pośrednictwem biura wiceprezesa do spraw akademickich i studenckich.

Nasze programy biznesowe są akredytowane na poziomie krajowym przez Stowarzyszenie Collegiate Business Schools and Programs w celu oferowania programów biznesowych, których zwieńczeniem jest stopień naukowy i stopień naukowy nauk stosowanych.

Program pielęgniarstwa jest akredytowany i zarejestrowany w Departamencie Edukacji Stanu Nowy Jork, Bureau of Professional Licensing.121666_beautiful-blur-casual-935756.jpg

Zrównoważony Sullivan

Zrównoważony rozwój leży u podstaw działań firmy SUNY Sullivan. Nasze zobowiązanie do odpowiedzialności za środowisko i społeczeństwo informuje o wszystkim, od działań w kampusie po nasz program nauczania.

Od wielu lat stosujemy zrównoważone praktyki w naszych kampusach, w tym system geotermalny do ogrzewania i chłodzenia naszych budynków, a ostatnio montaż 3 fotowoltaicznej matrycy fotowoltaicznej i turbiny wiatrowej o mocy 2,5 kW do praktycznego treningu energii odnawialnej. W 2015 r. SUNY Sullivan zawarł umowę zakupu energii z Sullivan Solar Garden, LLC, która obejmowała instalację dziewięcioakrowej farmy słonecznej o mocy 2,15 MW (moduł fotowoltaiczny 7056) na terenie kampusu.

Uczniowie SUNY Sullivan pomogli zainstalować zielony dach na terenie kampusu, co pomogło obniżyć koszty ogrzewania i chłodzenia, a nasi uczniowie zbierają i kompostują ponad 3000 funtów resztek jedzenia każdego roku za pomocą kompostu z przymusowego powietrza na terenie kampusu. Dodaliśmy stacje napełniania butelek z wodą, instalacje hydrauliczne o niskim przepływie i zmodernizowaliśmy nasze systemy oświetleniowe i automatyki budynkowej, aby poprawić naszą efektywność energetyczną, oraz zainstalowaliśmy zewnętrzne oświetlenie słoneczne, aby rozjaśnić ścieżkę spacerową prowadzącą na boisko baseballowe. Posiadamy ekologiczny ogród komunalny i zbudowaliśmy szopę z bali słomowej - inicjatywę podjętą przez nasz program Honors oraz student utrzymania i zarządzania zielonymi budynkami. Część żywności wyhodowanej w naszym ogrodzie jest wykorzystywana przez usługi gastronomiczne na terenie kampusu, co stanowi dalszy postęp w wielu inicjatywach Chartwells dotyczących zrównoważonego rozwoju. Stale aktualizujemy nasz wykaz emisji gazów cieplarnianych i wdrażamy strategie ograniczania ilości odpadów, a także aktualizujemy nasze zasady zakupów, aby lepiej odzwierciedlały nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Te i inne wysiłki pomagają obniżyć koszty energii, zwiększyć wydajność naszych obiektów i zminimalizować nasz wpływ na środowisko. Jednak nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój nie kończy się na tym.

SUNY Sullivan szybko staje się liderem edukacji zrównoważonego rozwoju. Nasze stopnie naukowe w zakresie utrzymania i zarządzania zielonymi budynkami oraz kursy z zakresu badań zrównoważonego rozwoju kładą podwaliny pod nową siłę roboczą. Nasz program studiów środowiskowych oferuje naukowe podejście do rozwiązywania dzisiejszych złożonych problemów ekologicznych. Zobowiązujemy się również do zapewnienia trwałości w naszych programach nauczania, zaczynając od pierwszego roku klasy Metamorfozy. Kurs Metamorphosis promuje kulturę doskonałości poprzez indywidualne wyniki oraz poprzez ukończenie projektu usługi klasy ukierunkowanej na zrównoważony rozwój. Mamy nawet warsztaty i kursy pozakredytowe, aby poszerzyć Twoje osobiste lub zawodowe umiejętności związane ze zrównoważonym rozwojem.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Applied Science

Sullivan County Community College

Program rachunkowości AAS łączy gruntowną wiedzę z zakresu teorii i koncepcji rachunkowości z praktycznym szkoleniem w zakresie rachunkowości komputerowej. Jest przeznacz ... [+]

Przegląd

Program rachunkowości AAS łączy gruntowną wiedzę z zakresu teorii i koncepcji rachunkowości z praktycznym szkoleniem w zakresie rachunkowości komputerowej. Jest przeznaczony do przygotowania studentów na stanowiska podstawowe w rachunkowości prywatnej, publicznej i rządowej. Studenci uczą się korzystać z popularnych, komercyjnych pakietów oprogramowania. Program jest akredytowany na szczeblu krajowym przez Radę Akredytacyjną dla Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP).

Wydział Biznesu w SCCC ściśle współpracował z członkami Kolegium Rady Doradczej ds. Biznesu przy opracowywaniu kursów związanych z pracą w świecie biznesu. SCCC ma najnowocześniejsze sale komputerowe i laboratoria. Wydział to specjaliści biznesowi, z których wielu posiada stopnie MBA. Laureat nagrody National Teaching Excellence Award jest również zatrudniony.... [-]

Stany Zjednoczone Loch Sheldrake
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sullivan County Community College

Business Administration Associate of Applied Science zapewnia studentom wiedzę i umiejętności niezbędne do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w dzisiejszej or ... [+]

Business Administration Associate of Applied Science zapewnia studentom wiedzę i umiejętności niezbędne do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w dzisiejszej organizacji biznesowej. Uczniowie uczą się korzystać z popularnych, komercyjnych pakietów oprogramowania.

Wydział w Sullivan to specjaliści biznesowi, wielu z nich posiada stopnie MBA. Laureat nagrody National Teaching Excellence Award jest również zatrudniony. Program ten jest akredytowany na szczeblu krajowym przez Radę Akredytacyjną Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP).

Wymagania dotyczące ukończenia studiów (60-62 punktów)

Po pomyślnym spełnieniu wymagań Business Administration (AAS) uczeń powinien być przygotowany do:... [-]

Stany Zjednoczone Loch Sheldrake
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sullivan County Community College

Ten program naukowy Associate in Applied Science oferuje grupę powiązanych kursów biznesowych, które dają studentowi szerokie zaplecze i jasne zrozumienie marketingu i je ... [+]

Przegląd

Ten program naukowy Associate in Applied Science oferuje grupę powiązanych kursów biznesowych, które dają studentowi szerokie zaplecze i jasne zrozumienie marketingu i jego funkcji w biznesie i społeczeństwie. Ten program dzieli wiele kursów wspólnych z innymi programami biznesowymi. Absolwenci, którzy ukończą ten kierunek studiów, powinni znaleźć zatrudnienie w różnych zawodach marketingowych.

Wydział SCCC to specjaliści biznesowi, wielu z nich posiada stopnie MBA. Zwycięzca National Teaching Excellence Award jest zatrudniony. Ten program jest akredytowany na szczeblu krajowym przez Radę Akredytacyjną dla Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP).

Wymagania dotyczące ukończenia studiów (60-62 punktów)... [-]
Stany Zjednoczone Loch Sheldrake
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sullivan County Community College

Dzięki gwałtownemu rozwojowi sieci i dużemu popytowi na tradycyjne publikacje, zdolność do projektowania i produkcji atrakcyjnych i skutecznych cyfrowych i drukowanych ma ... [+]

Przegląd

Dzięki gwałtownemu rozwojowi sieci i dużemu popytowi na tradycyjne publikacje, zdolność do projektowania i produkcji atrakcyjnych i skutecznych cyfrowych i drukowanych materiałów graficznych zapewnia ekscytującą i satysfakcjonującą karierę. Projektanci zdolni do pracy z nowymi mediami znajdą wiele możliwości. SUNY Sullivan ma tradycję zdobywania dyplomów specjalistów, którzy rozumieją, że dobre wzornictwo i wiedza techniczna łączą się, aby dawać doskonałe wyniki.

Udogodnienia obejmują laboratoria Apple Macintosh z oprogramowaniem, w tym PhotoShop, Illustrator, Quark, Dreamweaver, Flash i Cinema 4 D. Zadania uczniów SUNY Sullivan mają na celu stworzenie portfolio przykładowych prac, które można zaprezentować w poszukiwaniu pracy lub przenieść do czteroletnich instytucji .... [-]

Stany Zjednoczone Loch Sheldrake
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sullivan County Community College

Program Associate in Applied Science Hospitality and Tourism Management oferuje solidne doświadczenie w branży. Zajęcia z zarządzania w różnych obszarach biznesu, turysty ... [+]

Przegląd

Program Associate in Applied Science Hospitality and Tourism Management oferuje solidne doświadczenie w branży. Zajęcia z zarządzania w różnych obszarach biznesu, turystyki i usług hotelarskich dostarczają studentom umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w korporacyjnym świecie.

Każdemu uczniowi przydzielany jest doradca wydziału, który pomaga w wyborze właściwego wyboru przedmiotu do zainteresowań studenta. Absolwenci są zatrudnieni w wielu aspektach branży hotelarskiej i turystycznej, w tym w hotelach, spa, kasynach, restauracjach, klubach wiejskich, organizacjach turystycznych i turystycznych, obiektach gastronomicznych dla firm oraz firmach transportowych.... [-]

Stany Zjednoczone Loch Sheldrake
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sullivan County Community College

SUNY Sullivan oferuje dwie ścieżki przygotowujące profesjonalistów do nagradzania kariery w komputerowych systemach informatycznych i technologii - programowanie komputer ... [+]

Przegląd

SUNY Sullivan oferuje dwie ścieżki przygotowujące profesjonalistów do nagradzania kariery w komputerowych systemach informatycznych i technologii - programowanie komputerowe i wsparcie komputerowe.

Każda ścieżka ma na celu zapewnienie tła niezbędnego do natychmiastowego zatrudnienia lub przeniesienia do czteroletniego programu. Ścieżki obejmują kursy z zakresu sprzętu i specjalistycznego oprogramowania, programowania, logiki i rozwiązywania problemów, umiejętności aplikacji, zarządzania bazami danych, analizy systemów i projektowania stron internetowych w celu zapewnienia absolwentom zróżnicowanego zestawu umiejętności. Trzon zajęć ze sztuk humanistycznych zapewnia studentowi umiejętności komunikacji i krytycznego myślenia niezbędne do rozwoju kariery.... [-]

Stany Zjednoczone Loch Sheldrake
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate of Science

Sullivan County Community College

Stopień Associate in Occupational Science in Culinary Arts przygotowuje studenta do pracy na poziomie podstawowym w dziedzinie kulinarnej. Nacisk na kursy zawodowe kładzi ... [+]

Przegląd

Stopień Associate in Occupational Science in Culinary Arts przygotowuje studenta do pracy na poziomie podstawowym w dziedzinie kulinarnej. Nacisk na kursy zawodowe kładzie się na teorię, praktykę i praktyczną pracę w sztuce kulinarnej. Studenci pracują z profesjonalistami z branży w kilku kuchniach, piekarniach i jadalni Grossinger. Studenci biorą również udział w kursach dotyczących zakupów hotelarskich, kontroli kosztów i zasobów ludzkich, aby uzupełnić swoją wiedzę. W ramach zajęć otrzymują certyfikaty ServSafe i TIPS.

Wymagania dotyczące ukończenia studiów (60-62 punktów)

Absolwenci sztuki kulinarnej - AOS zademonstruje:

Standardowe w branży umiejętności podstawowe,Profesjonalizm w sobie i swojej pracy,Umiejętność twórczego rozwiązywania problemów kulinarnych i rozwijania umiejętności oceny własnych i innych,Techniczne, poznawcze i kreatywne umiejętności myślenia z profesjonalnymi i namacalnymi rezultatami.... [-]
Stany Zjednoczone Loch Sheldrake
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sullivan County Community College

Ten program jest przeznaczony dla studentów, którzy są aktywnie zainteresowani problemami środowiskowymi. Celem programu jest zapewnienie silnego zaplecza naukowego, umoż ... [+]

Przegląd

Ten program jest przeznaczony dla studentów, którzy są aktywnie zainteresowani problemami środowiskowymi. Celem programu jest zapewnienie silnego zaplecza naukowego, umożliwiając uczniom wrażliwość i wiedzę na temat złożonych problemów środowiskowych, przed którymi stoi współczesne społeczeństwo. Został zaprojektowany, aby uwzględnić różnorodne zainteresowania i przyszłe plany studenta i nadaje się do przeniesienia na wyższe kierunki w badaniach środowiska, naukach o środowisku, badaniach interdyscyplinarnych, edukacji i innych programach nauczania.

Absolwenci studiów środowiskowych - AS pokażą:

Znajomość różnych zagadnień środowiskowych z różnych perspektyw,Znajomość zasad chemii i matematyki,Umiejętność prowadzenia eksperymentów naukowych metodą naukową,Zdolność do bezpiecznej i efektywnej pracy w środowisku laboratoryjnym i w terenie, przy użyciu różnych urządzeń,Umiejętności krytycznego myślenia niezbędne do wyciągania wniosków z danych naukowych.... [-]
Stany Zjednoczone Loch Sheldrake
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sullivan County Community College

Program Psychologia ma na celu wzmocnienie pozycji uczniów i potwierdzenie ich poprzez szeroko zakrojone szkolenia z podstaw psychologii. Program podkreśla potrzebę zrozu ... [+]

Przegląd

Program Psychologia ma na celu wzmocnienie pozycji uczniów i potwierdzenie ich poprzez szeroko zakrojone szkolenia z podstaw psychologii. Program podkreśla potrzebę zrozumienia ludzkich zachowań poprzez krytyczne myślenie i wysiłki naukowe, a także znaczenie praktyki opartej na wiedzy naukowej. Studenci zdobędą wiedzę na temat bieżącej teorii i danych w dziedzinie psychologii, w tym badań i umiejętności analitycznych do krytycznej oceny i prowadzenia etycznych badań psychologicznych. Rozwijają umiejętności prezentacji pisemnej i ustnej wystarczające do skutecznego przekazywania informacji psychologicznych, umożliwiając im lepszą obsługę uczelni i społeczności jako poinformowanych i zainteresowanych obywateli. Po pomyślnym zakończeniu programu studenci zostaną przygotowani do przeniesienia się do programu maturalnego z psychologii lub ulepszonych opcji wejścia do zawodów wykorzystujących wiedzę o ludzkich zachowaniach.... [-]

Stany Zjednoczone Loch Sheldrake
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku