Sullivan County Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w SUNY Sullivan, kompleksowej społeczności uczelni w systemie SUNY (State University of New York). Jesteśmy zaangażowani w pomoc w przygotowaniu się na przyszłość, niezależnie od tego, czy dostaniesz pierwszą pracę, przeniesiesz się na czteroletnią szkołę wyższą lub uniwersytet, czy też poprawisz swoje umiejętności osobiste i zawodowe.121664_adult-blur-book-series-545062.jpg

Nasza misja

SUNY Sullivan zapewnia programy i zasoby, które kształcą, inspirują i wzmacniają pozycję studentów i szerszej społeczności. Dzięki doskonałości w nauczaniu i uczeniu się przygotowujemy studentów do zróżnicowanego i połączonego świata oraz wspieramy pozytywne zmiany gospodarcze i społeczne w okręgu Sullivan i poza nim. Modelujemy zrównoważone działania i promujemy odpowiedzialne społecznie, ekologicznie i ekonomicznie obywatelstwo poprzez nadrzędną kulturę doskonałości.

Nasz kampus

Nasz wiejski kampus o powierzchni 405 akrów położony jest w malowniczych górach Catskill, niecałe dwie godziny drogi od Nowego Jorku i Albany. Zawiera serię dziewięciu połączonych ze sobą budynków oraz Paul Gerry Fieldhouse. Nasze budynki kampusu, w tym Teatr Seelig znajdujący się w centrum kompleksu, zostały zaprojektowane przez firmę architektoniczną Edward Durell Stone121665_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

Nasi studenci (od jesieni 2014)

W college'u studiowało 1647 studentów (930 w pełnym wymiarze godzin i 717 w niepełnym wymiarze godzin), co stanowi zróżnicowaną demograficznie grupę osób. Ponadto 71 procent tych studentów to mieszkańcy hrabstwa Sullivan.

Nasza akredytacja

SUNY Sullivan jest akredytowany przez Middle States Commission on Higher Education z siedzibą przy 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104. Telefon: (267) 284–5000.

Nasze programy nauczania są zatwierdzone przez State University of New York i New York State Department of Education. Wszystkie programy nauczania są zatwierdzone do szkolenia weteranów zgodnie z odpowiednimi przepisami publicznymi, a kolegium jest zatwierdzone przez US Citizenship and Immigration Services, biuro Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Stanów Zjednoczonych, do udziału studentów zagranicznych. Dokumenty akredytacyjne i licencyjne można przeglądać online lub za pośrednictwem biura wiceprezesa do spraw akademickich i studenckich.

Nasze programy biznesowe są akredytowane na poziomie krajowym przez Stowarzyszenie Collegiate Business Schools and Programs w celu oferowania programów biznesowych, których zwieńczeniem jest stopień naukowy i stopień naukowy nauk stosowanych.

Program pielęgniarstwa jest akredytowany i zarejestrowany w Departamencie Edukacji Stanu Nowy Jork, Bureau of Professional Licensing.121666_beautiful-blur-casual-935756.jpg

Zrównoważony Sullivan

Zrównoważony rozwój leży u podstaw działań firmy SUNY Sullivan. Nasze zobowiązanie do odpowiedzialności za środowisko i społeczeństwo informuje o wszystkim, od działań w kampusie po nasz program nauczania.

Od wielu lat stosujemy zrównoważone praktyki w naszych kampusach, w tym system geotermalny do ogrzewania i chłodzenia naszych budynków, a ostatnio montaż 3 fotowoltaicznej matrycy fotowoltaicznej i turbiny wiatrowej o mocy 2,5 kW do praktycznego treningu energii odnawialnej. W 2015 r. SUNY Sullivan zawarł umowę zakupu energii z Sullivan Solar Garden, LLC, która obejmowała instalację dziewięcioakrowej farmy słonecznej o mocy 2,15 MW (moduł fotowoltaiczny 7056) na terenie kampusu.

Uczniowie SUNY Sullivan pomogli zainstalować zielony dach na terenie kampusu, co pomogło obniżyć koszty ogrzewania i chłodzenia, a nasi uczniowie zbierają i kompostują ponad 3000 funtów resztek jedzenia każdego roku za pomocą kompostu z przymusowego powietrza na terenie kampusu. Dodaliśmy stacje napełniania butelek z wodą, instalacje hydrauliczne o niskim przepływie i zmodernizowaliśmy nasze systemy oświetleniowe i automatyki budynkowej, aby poprawić naszą efektywność energetyczną, oraz zainstalowaliśmy zewnętrzne oświetlenie słoneczne, aby rozjaśnić ścieżkę spacerową prowadzącą na boisko baseballowe. Posiadamy ekologiczny ogród komunalny i zbudowaliśmy szopę z bali słomowej - inicjatywę podjętą przez nasz program Honors oraz student utrzymania i zarządzania zielonymi budynkami. Część żywności wyhodowanej w naszym ogrodzie jest wykorzystywana przez usługi gastronomiczne na terenie kampusu, co stanowi dalszy postęp w wielu inicjatywach Chartwells dotyczących zrównoważonego rozwoju. Stale aktualizujemy nasz wykaz emisji gazów cieplarnianych i wdrażamy strategie ograniczania ilości odpadów, a także aktualizujemy nasze zasady zakupów, aby lepiej odzwierciedlały nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Te i inne wysiłki pomagają obniżyć koszty energii, zwiększyć wydajność naszych obiektów i zminimalizować nasz wpływ na środowisko. Jednak nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój nie kończy się na tym.

SUNY Sullivan szybko staje się liderem edukacji zrównoważonego rozwoju. Nasze stopnie naukowe w zakresie utrzymania i zarządzania zielonymi budynkami oraz kursy z zakresu badań zrównoważonego rozwoju kładą podwaliny pod nową siłę roboczą. Nasz program studiów środowiskowych oferuje naukowe podejście do rozwiązywania dzisiejszych złożonych problemów ekologicznych. Zobowiązujemy się również do zapewnienia trwałości w naszych programach nauczania, zaczynając od pierwszego roku klasy Metamorfozy. Kurs Metamorphosis promuje kulturę doskonałości poprzez indywidualne wyniki oraz poprzez ukończenie projektu usługi klasy ukierunkowanej na zrównoważony rozwój. Mamy nawet warsztaty i kursy pozakredytowe, aby poszerzyć Twoje osobiste lub zawodowe umiejętności związane ze zrównoważonym rozwojem.

Lokalizacje

Loch Sheldrake

Address
112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759
Loch Sheldrake, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium