Snow College (Community College)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ODKRYJ UTAH

Wyrzeźbiony przez wiatr, wodę i czas, Utah jest domem dla zapierających dech w piersiach parków narodowych, światowej klasy sklepów i różnorodnych możliwości rekreacyjnych. Jako pierwsze miejsce w kraju pod względem wzrostu liczby miejsc pracy, nie ma lepszego miejsca na zdobycie wykształcenia skupionego na przygotowaniu uczniów do odniesienia sukcesu na globalnym rynku.

Najlepsza uczelnia w Ameryce!

Snow College jest konsekwentnie uznawany za jedną z najlepszych instytucji edukacyjnych w kraju, co czyni go idealnym miejscem dla studentów, którzy chcą osiągnąć sukces akademicki w przyjemnym, bezpiecznym, mieszkalnym środowisku kampusu. Dysponując kampusami zlokalizowanymi w Ephraim, Richfield i opcją dyplomu online, studenci mogą ukończyć studia w Associate of Arts, Science lub Applied Science, z licznymi specjalistycznymi, krótkoterminowymi certyfikatami i dyplomami kształcenia zawodowego, w tym licencjat z inżynierii oprogramowania i licencjat w muzyce ze szczególnym uwzględnieniem muzyki komercyjnej.

Znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w edukacji w Snow College, a dzięki najniższym standardom zakwaterowania, czesnego i opłat w stanie Utah możesz to zrobić bez rozbijania banku.

CNN Money sklasyfikował Snow College nr 6 ze względu na wysokie stopnie ukończenia szkoły i / lub liczbę transferów na czteroletni uniwersytet. TheBestSchools.org wyraził wysokie uwagi dla Snow College nie tylko za to, że ma najtańsze czesne w kraju, ale także zdolność uczniów do wykazania umiejętności niezbędnych do wejścia na rynek pracy po ukończeniu studiów. Washington Monthly plasuje Snow College ponad resztę pod względem zapewniania wsparcia dla studentów i środowiska dla studentów, w którym mogą się rozwijać i odnosić sukcesy. Ratemyprofessors.com opiera swoje rankingi na generowanych przez studentów ankietach dotyczących ich doświadczeń w klasie, a Affordable Colleges tworzy swoje rankingi na podstawie przystępności cenowej i przyznawania funduszy stypendialnych.

Lokalizacje

Efraim

Address
150 College Ave
84627 Efraim, Utah, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium