Sky Aviation Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

59560_AAEAAQAAAAAAAAfpAAAAJGRlYTI2YmM5LWJiNjUtNDIyOC1iY2IzLTAwYTIwNDM1MTQ0OQ.png

Sky Aviation Academy jest częścią globalnej firmy lotniczej. Firma działa w 15 krajach na całym świecie i posiada licencję czarterową FAA135 w tej samej lokalizacji na południu Florydy, aby dać każdemu studentowi praktyczną wiedzę w zakresie operacji lotniczych.

Nasz program Aviation English realizuje standardy i sylabusy ICAO / FAA.

Sky Aviation Academy szczyci się faktem, że większość naszych instruktorów jest wysoce doświadczonymi specjalistami z linii lotniczych, którzy mają wieloletnie doświadczenie na głównych poziomach linii lotniczych.

SAA korzysta z instruktorów FULL-TIME. Nasi pracownicy są bardzo energiczni i troskliwi. Kochamy nasze prace, naszą szkołę, i to pokazuje. Skupiamy się na potrzebach naszych studentów i absolwentów. Odnosimy sukces, ponieważ mamy nawyk zmierzający do osiągnięcia większej mili.

Mocno wierzę w główny "Sukces dzięki pozytywnej mentalności". Na początku podjęliśmy decyzję i wyznaczyliśmy długoterminowy cel, aby stać się liderem branży w tej branży. Mamy wiele wytrwałości i pozytywnych postaw, osiągnęliśmy nasze marzenie. Odkryliśmy, że formuła sukcesu jest prosta - Umieść się w miejscu naszego ucznia, zobacz i poczuj to, co czują. Następnie pomóż im dotrzeć do miejsca, dokąd zmierzają. Wystarczy poprosić jednego z naszych udanych absolwentów.

Lokalizacje

Chamblee

Address
PDK Airport
Airport Drive
Chamblee, GA

30341 Chamblee, Gruzja, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: