Sierra College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Academic Excellence and Student Success

Od swojego powstania w 1936 roku, Sierra College koncentruje się na jakości nauczania i zaspokajanie potrzeb społeczności, że służy. Z około 125 programów studiów i certyfikatów, Sierra College zajmuje pierwsze miejsce w północnej Kalifornii Sacramento (północ) na transfery do uniwersytetów 4 lat, oferuje Kariera / wykształcenie techniczne i zajęcia podnoszące kwalifikacje pracy. Absolwenci Sierra można znaleźć w firmach i branżach w całym regionie. Nasze nagradzane członków wydziału zwiększenia ich nauczania z badań naukowych, autorstwo i znajomość branży. Jesteśmy również uznanym w kraju doskonałości w naszych sportowych programów.

2016: Świętujemy nasze 80. urodziny!

Pasemka Sierra College jest dwuletnim community college i oferuje szeroki wybór stowarzyszonych studia, mieszkania na terenie kampusu, gwarantowane porozumienia o transferze do uniwersytetów Kalifornii, przystępne czesne, strukturyzowane klas ESL i świetna lokalizacja kampusu.

Szczegóły

Sierra College znajduje się u podnóża pięknych gór Sierra Nevada w północnej Kalifornii i jest dwie godziny jazdy od San Francisco. Szkoła jest w bezpiecznym środowisku rodzinnym i zapewnia mieszkań na terenie kampusu i możliwości Homestay. 2 lata w college'u + 2 lata na uniwersytecie = licencjat. Duża liczba naszych uczniów przenieść do najlepszych uniwersytetów jakości, aby zakończyć swoje ostatnie dwa lata studiując Kalifornii i szkół California State University, takimi jak UC Davis, UC Berkeley, UCLA i UC Santa Barbara. wynik egzaminu TOEFL iBT (45), 133 (CBT) lub zapisać się na angielski jako program Drugi język (ESL). Sierra College jest w stanie zaoferować wielką edukację w przystępnej cenie, często połowę ceny czteroletniej uczelni. Mamy oferuje ponad 70 stowarzyszonych studia w tym biznesie, Studiów Komunikacyjnych, informatyki, inżynierii, marketingu i wielu innych. Proszę skontaktować internationalstudents@sierracollege.edu lub odwiedzić naszą stronę internetową www.sierracollege.edu/int~~pobj uzyskania dalszych informacji.

Zwiedzanie Sierra Sierra Community College Okręg obejmuje ponad 3200 mil kwadratowych, obszar większy niż stan Delaware. Służy ona w północnej Kalifornii podgórskich powiatów Placer, Nevada, a także części El Dorado i Sacramento.

Kampusy w Rocklin (główny), Roseville, Truckee i Grass Valley.

Lokalizacje

Rocklin

Address
5000 ROCKLIN ROAD
ROCKLIN, CA 95677

95677 Rocklin, Kalifornia, Stany Zjednoczone