Shillington Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto wybrać Shillington?

Shillington różni się od większości uniwersytetów lub kursów projektowania

Doświadczenie nie jest wymagane. Poważnie. Nie musisz przeprowadzać wywiadu ani przesyłać portfolio. Potrzebujemy tylko pasji do projektowania i 100% poświęcenia się kursowi.

Znajdź wymarzoną pracę! Studenci Shillington są zatrudniani w najlepszych studiach projektowych, pracują dla głównych marek i zakładają własne firmy. Dzięki naszym powiązaniom branżowym i zasobom będziesz mieć pewność ukończenia poszukiwania pracy.

Stwórz oszałamiające portfolio projektowe. Nasza praca studentów mówi sama za siebie. Przewiń setki projektów cyfrowych, drukowanych i opakowań. Zobacz, co możesz stworzyć w zaledwie 3 miesiące w pełnym wymiarze godzin lub 9 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin.

#Shillumni reputacja sieci i branży. Po ukończeniu studiów skorzystaj z reputacji Shillington w branży i dołącz do szanowanej grupy 5000 #Shillumni, którzy pracują w najlepszych studiach i agencjach na całym świecie.

Świeży start! Wielu studentów pociąga Shillington ze względu na możliwość zdobycia umiejętności rynkowych dla nowej kariery. Rozumiemy. Ugaś swoją pasję do projektowania i podnieś umiejętności, aby kariera Cię ekscytowała. Studiuj w Shillington. Kochaj swoją pracę!

Ucz się od liderów branży

Każda klasa Shillington ma co najmniej trzy wykłady gościnne wiodących grafików i twórców. Ludzie, którzy w 100% znają się na rzeczy.

Ci eksperci od projektowania dzielą się swoją pracą, filozofiami i nieocenionymi radami z naszymi aspirującymi studentami.

Studiuj projekt graficzny i rozpocznij swoją kreatywną karierę

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zmiana kariery, podnoszenie umiejętności, uruchomienie niezależnego projektu graficznego, czy praca w międzynarodowej korporacji, Shillington jest idealnym miejscem do budowania podstaw dla Twojej twórczej kariery! Nasze innowacyjne podejście do edukacji projektowej oznacza, że uczniowie osiągają niesamowite (wielokrotnie nagradzane!) Wyniki w bardzo krótkim czasie. Został zaprojektowany tak, abyś spędzał więcej czasu na robieniu tego, co kochasz dzięki nowym umiejętnościom. Shillington tworzy inspirujące środowisko uczenia się, w którym studenci projektowania uczą się prawdziwych i odpowiednich umiejętności - w tym teorii projektowania, typografii, pakowania, projektowania aplikacji mobilnych i doświadczenia użytkownika (UX) - od praktykujących projektantów.

Studiuj projekt graficzny w ciągu 3 miesięcy w pełnym wymiarze godzin lub 9 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin w Nowym Jorku, Londynie, Manchesterze, Sydney, Melbourne lub Brisbane (Shillington przyjmuje zagranicznych studentów!) I ukończył z polską ofertą graficzną, prezentującą najlepsze prace, gotowe do wyląduj swoją wymarzoną pracę.

Remote-Learning-with-Shillington-1164x580.jpgremote-learning-with-shillington-1164x580Remote-Learning-with-Shillington-1164x580.jpg

Studiuj projektowanie graficzne online

Design jest wszędzie, więc pomyśleliśmy, że nasz kurs też powinien.

Oryginalny bootcamp z grafiką jest teraz dostępny online - łącząc Cię w każdym miejscu na świecie.

  • Innowacyjna nauka online. Wykłady, prezentacje i krytyki są dostarczane na żywo w czasie rzeczywistym.
  • Stosunek liczby uczniów do nauczycieli 9: 1.
  • Ucz się i pracuj z dowolnego miejsca na świecie! Wybierz własne środowisko do nauki, które najbardziej Ci odpowiada.
  • Nawiązuj kontakty z kolegami z klasy spoza swojego miasta i rozwijaj kontakty z ludźmi z całego świata.
  • Posłuchaj wykładowców gościnnych z różnych krajów, nie tylko z miasta kampusu.
  • Kurs online ma na celu utrzymanie zaangażowania i łączności z kolegami z klasy i nauczycielami bez względu na odległość.

Ucz się gdziekolwiek jesteś. Wszystkie zajęcia online są dostarczane na żywo w wymienionych strefach czasowych, co oznacza, że możesz cieszyć się Shillington z dowolnego miejsca.

Gotowy do rozpoczęcia swojej twórczej kariery? Dołącz do Global Classroom z nowym kursem online Shillington.

130232_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpgKelly Sikkema / Unsplash

Zaświadczenie

Graham McDonnell, dyrektor kreatywny, The New York Times / T Brand Studio

„Byłem zdumiony poziomem talentów, które kandydaci Shillington wykazali w swoich portfelach, z których niektóre pokazały możliwości wykraczające poza ich lata, a nawet przewyższyły pracę uznanych specjalistów. Zatrudniliśmy w ciągu miesiąca, a nasz nowy projekt już okazuje się być świetny dodatek do zespołu ”.

FAQ

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
315 Madison Ave
10017 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Londyn

Address
Bury House, 31 Bury St
EC3A 5AR Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Manchester

Address
1 Portland St
M1 3BE Manchester, Anglia, Wielka Brytania

Sydnej

Address
50 Margaret St
NSW 2000 Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia

Melbourne

Address
55 Swanston St
VIC 3000 Melbourne, Wiktoria, Australia

Brisbane

Address
157 Ann St
QLD 4000 Brisbane, Queensland, Australia

Los Angeles

Address
Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium