Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Sappo Jest jednym z wiodących Niezależne Szkoły Prywatne Na Długa wyspa dzisiaj. Jesteśmy prekursorami ruchu w kierunku reformy edukacyjnej i doskonałości akademickiej. W ciągu ostatnich dziesięcioleci, Sappo Służył rodzinom w Long Island, zapewniając jednocześnie bezpieczne i motywacyjne środowisko uczenia się każdego dziecka. Dobrze znany i szanowany przez najlepszych specjalistów w dziedzinie opieki nad dziećmi, Sappo Stosuje najnowsze badania naukowe do programów nauczania.

Szkoła Sappo jest New York State Zatwierdzonej szkole przygotowawczej do college'u z zatwierdzonym departamentem edukacji specjalnej. Zajmujemy się studentami, którzy pracują najlepiej w kameralnym środowisku, przy jednoczesnym dbaniu o osobiste zainteresowanie i tworząc społeczne przywiązania. Stopa wyjazdu wynosi 0%, a ponad 90% naszych absolwentów przejdzie do wybranego przez siebie uczelni. Wysoki procent naszych absolwentów otrzyma znaczne stypendia w zakresie kształcenia podyplomowego.

Nasza misja

Naszą misją w Sappo School jest strategiczne tworzenie atmosfery, która promuje akademickie doskonałości w celu wsparcia zindywidualizowanego podejścia do nauki. Pełne możliwości realizowane są poprzez identyfikowanie i rozwijanie systemów społecznych, emocjonalnych i akademickich, które uczą się. Ożywczy program pozwala studentom na poznanie tego rodzaju uczenia się i urzeczywistnianie wyzwań z ufnością. Wierzymy w kształtowanie członków naszego globalnego społeczeństwa w obywateli świata, którzy potrafią stawić czoła przyszłości z mocą charakteru i ludzkiego celu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Sappo School

Opracowanie skutecznego programu Nauczycieli języka angielskiego jako nowego języka lub ENL zaczyna się od oświadczenia o celu. Wartości i filozofie holistycznego wykszta ... [+]

Opracowanie skutecznego programu Nauczycieli języka angielskiego jako nowego języka lub ENL zaczyna się od oświadczenia o celu. Wartości i filozofie holistycznego wykształcenia pozwalają Sappo przedstawić program filozofii edukacji i praktyczne podejście do instrukcji ENL. Program Sappo jest zgodny z internacjonalistycznym światowym poglądem obejmującym metodologię skupioną na uczeniu się. Ta metodologia obejmuje wartość znaczenia kulturowego i indywidualnych doświadczeń, co oczywiste jest w nauce. Międzynarodowe Studium Edukacyjne Sappo obejmuje uświadomienie, że obywatele świata mają więcej podobieństw niż różnice, a długofalowe wzajemne interesy są tak samo cenne, jak krótkoterminowe indywidualne potrzeby. Ta teoria jest logicznie trudna do zaprzeczenia, odwoływania się intuitive i jest w bezpośredniej sprzeczności z orientacją izolacjonistów.... [-]

Stany Zjednoczone Commack
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku