Santa Monica College California

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przybyłeś w wyjątkowe miejsce. Wierzymy, że Santa Monica College oferuje wyjątkowe i wyjątkowe doświadczenie edukacyjne. Wierzymy również, że zapewniamy społeczności bogactwo zasobów.

Co nas wyróżnia? Oprócz doskonałości akademickiej posiadamy unikalne dla nas funkcje - w tym John Drescher Planetarium; piękna Broad Stage w SMC Performing Arts Center, miejscu, gdzie odbyły się premiery; oraz Center for Media and Design, w którym mieszczą się programy takie jak tytuł licencjata w dziedzinie projektowania interakcji.

Santa Monica College - dwuletnia uczelnia społeczna akredytowana przez Western Association of Schools and Colleges - została otwarta w 1929 roku z zaledwie 153 studentami. Obecnie rozrósł się do kwitnącego kampusu z ponad 32 000 studentów i ofertami na ponad 100 kierunkach studiów.

Mamy imponujący dorobek naukowy. Jesteśmy liderem wśród 116 uczelni w stanie w zakresie przenoszenia studentów na Uniwersytet Kalifornijski, Uniwersytet Południowej Kalifornii, Uniwersytet Loyola Marymount i inne czteroletnie kampusy.

Santa Monica College to jedna z najbardziej przystępnych cenowo uczelni na świecie. Mamy też aktywne biuro pomocy finansowej i stypendiów, które pomoże Ci zdobyć fundusze potrzebne do opłacenia studiów.

Lokalizacje

święta Monika

Address
Pico Boulevard,1900
90405 święta Monika, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium