San Diego Culinary Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

o SDCI SDCI jest dość unikalne, jeśli chodzi o szkołach kulinarnych. Byliśmy tylko około 12 lat, co jest dość młody. Jesteśmy rodzinny i mają tylko jedną lokalizację uczelni.

Ale ponieważ są stosunkowo niewielkie i nie mają korporacyjnej pokładzie podejmowania decyzji, do nas, byliśmy w stanie opracować programy, które zostały określone nasz kampus siebie w porównaniu z wynikami innych szkół kulinarnych. Stworzyliśmy unikalną kulturę, że każdy nowy uczeń staje się częścią po kroku ich stopę na naszym kampusie.

List Prezesa W sierpniu 2000 roku, mój tata, Harold Meyberg, a moja mama, Lili, założył w San Diego Kulinarny Instytut z garstką uczniów i jeden bardzo ważny pomysł: budować lepszą szkołę kulinarną.

Chcieli zbudować szkołę, która uczy techniki, a nie recepty; wymaganej każdego instruktora Chef posiadać nie mniej niż 5 lat, jako szef kuchni w środowisku o wykwintna zadziwiającą minimalny wymóg dla każdej szkoły kulinarnej. Wreszcie, utrzymywali, że ich program oferują szerokie praktyczne szkolenie, o ograniczonych rozmiarach klasy, w dobrze wyposażonych salach kuchennych.

Zaczęli z zaledwie garstki studentów i stanowcze zaangażowanie w ten prosty zestaw ideałów.

Ponieważ założył szkołę, mamy podwoiła naszą przestrzeń w klasie i rozszerzony nasz program nauczania program commis dla naszych studentów. Mój tata nie jest tutaj, aby zobaczyć, co jego szkoła stała, ale prowadzenie w jego imieniu iz niezachwianą poświęcenie naszych pierwotnych ideałów.

Witamy.

Misja My w San Diego Culinary Institute sobie za zadanie przygotować przyszłych kucharzy z wiedzy i umiejętności potrzebnych do: Rozpocznij swoją karierę w wiodących restauracji w San Diego w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

Stanąć na czele kucharzy w następnej generacji najlepszych restauracji, a ostatecznie zająć swoje miejsce wśród tych kucharzy, którzy kształtują przyszłe trendy w sztuce kulinarnej. W tym celu możemy trzymać się do najwyższych standardów etyki zawodowej i poświęcić się do ciągłego inwestowania w naszym osobistym rozwoju i wzrostu naszych umiejętności zawodowych.

Lokalizacje

La Mesa

Address
024 La Mesa Boulevard
CA 91942 La Mesa, Kalifornia, Stany Zjednoczone