Saddleback College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Saddleback College

Saddleback College był pierwszym wyborem dla szkolnictwa wyższego i kształcenia w South Orange County od 1968 roku. Nasze ponad 500.000 absolwentów może świadczyć o jakości naszych akademickich i zawodowych programów szkoleniowych, które umożliwiają studentom skutecznie osiągnąć swoje cele edukacyjne, zawodowe i osobiste. Nasze bogate tradycje naukowe i silna renoma dokonać Saddleback College jest idealnym miejscem dla studentów poszukujących kojarzy stopni i certyfikatów, przenosząc się do czteroletnich college'ów i uniwersytetów, przygotowując się do pracowników lub prowadzenia kształcenia ustawicznego.

Saddleback College jest w pełni akredytowany, oferując ponad 300 kojarzy stopni, certyfikaty, nagrody i umiejętności zawodowych w 190 obszarów programowych prowadzone przez wykładowców znanej swoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie w sukces studentów. Studia za granicą, spółdzielni doświadczenie zawodowe, uczenie się online, a wyróżnienia to tylko niektóre z dodatkowych programów oferowanych przez dobrze zaokrąglone doświadczenie edukacyjne.

Sukces transferu

Spośród 113 California Wspólnoty Colleges, Saddleback College plasuje się na 8 pozycji transferów do Uniwersytetu Kalifornijskiego i 17 w przelewów na California State University. Spośród dziewięciu szkół w Orange County, Saddleback College zajmuje pierwsze miejsce w transferach do UC Santa Barbara, UC Santa Cruz, San Diego State University, Cal Poly San Luis Obispo, USC i ASU i zajmuje drugie miejsce na UC Berkeley, UCLA i UC san diego.

Usługi wsparcia

Przyszli studenci, obecni studenci oraz absolwenci oferuje doskonałe usługi wsparcia w Saddleback College. Pełen zakres doradztwa, planowania kariery i usług pośrednictwa pracy i pomocy dla uczniów z trudnościami w uczeniu się i fizycznych są dostępne codziennie. Na terenie kampusu opieki nad dziećmi, w pełni obsadzone ośrodek zdrowia, pomocy finansowej i usługi do ponownego wjazdu mężczyzn i kobiet są dostępne. Jesteśmy szczególnie dumni z usług wsparcia świadczonych na rzecz weteranów. Nasz (weterynarzy) Centrum Edukacji i Veterans Transition Services posiada zasoby i doradców do wspierania studentów i ich rodzin Przejście z wojska do college'u i cywilu.

Fundacja i Absolwentów

Przełęczy College Fundacja jest 501 (c) (3) organizacja, która poprawia jakość szkolnictwa wyższego poprzez uzyskanie wsparcia finansowego dla programów naukowych, sportowych i kulturalnych Saddleback College. Prowadzony przez grupę oddanych liderów społeczności, Fundacja inicjuje i koordynuje kolegium i społeczności zbieranie funduszy na wsparcie uczelni i studentów. Saddleback College również swoje wartości ponad 500.000 absolwentów, którzy są ważne zasoby dla uczelni i studentów. Przystępując do Saddleback College Alumni Association, studenci nie tylko przez całe życie tworzą więzi z ich macierzystej uczelni, ich łączenia z tysiącami kolegów absolwentów, którzy mogą pomóc zapewnić zawodowe i społeczne możliwości współpracy.

Więc, czy szukasz kojarzy stopni i certyfikatów, przenosząc do szkół czteroletnich i uniwersytetów, przygotowując się do pracowników lub realizacji możliwości uczenia się przez całe życie, jesteśmy szczęśliwi dokonaniu Saddleback College to Twój pierwszy wybór w zakresie szkolnictwa wyższego, a my czekamy na ci na kampusie!

Lokalizacje

Mission Viejo

Saddleback College

Address
28000 Marguerite Parkway Mission Viejo, CA 92692
92692 Mission Viejo, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 949-582-4500