Przeczytaj oficjalny opis

O San Diego Flight Training International

Zapraszamy do San Diego Flight Training International znajduje się w pięknej południowej Kalifornii. SDFTI jest sprawdzonym i zatwierdzony 141 szkoły z organem badania prób w locie i została ukończeniu zawodowych pilotów od 1989 roku.

SDFTI pomógł setkom ambitnych pilotów spełniać swoje cele zawodowe szkolenia locie z nieskazitelny rekord bezpieczeństwa. Oczekujemy, aby pomóc Ci zrobić to samo.

Oferujemy wyjątkową atmosferę do ukończenia szkolenia lotniczego oraz Montgomery Field (San Diego) korzysta ponad 350 dni szkoleniowych lotu rocznie średnio ze względu na doskonałą pogodę. San Diego znajduje się również ciepły i suchy klimat, piękne plaże i atrakcje turystyczne w bezpiecznej i nieformalnej atmosferze. Kontrolowany system ruchu lotniczego oraz mieszanina długich białych plaż oceanu, kolorowe pustynie i chropowaty ośnieżonymi górami w okolicy sprawiają, San Diego najbardziej idealne i piękne położenie szkolenia lotniczego w kraju.

Twoja decyzja, aby wybrać szkołę lotu jest ważnym krokiem, a ostatnie badania pokazują, że krytyczny różnica dla doświadczonych studentów to styl i jakość nauczania dostępne. Jest to obszar, w którym SDFTI zdobył najwyższy w ostatnim niezależnym badaniu marketingowym.

Każdy kurs ma program nauczania, który został stworzony, aby przenieść Cię przez tak skutecznie, jak to możliwe, ze szczególnym uwzględnieniem struktury, bezpieczeństwa i jakości.

Nasi absolwenci są bardzo skuteczne w osiąganiu ich celów. Prawie 100% przekazać swoje pisemne testy za pierwszym razem, a ponad 80% przechodzi swój egzamin praktyczny lotu z tylko jedna próba.

Dlaczego SDFTI?

Ponieważ SDFTI oferuje światowej klasy szkolenia i jest udowodnione sukces ... Mamy trenuje pilotów tu w rejonie San Diego od ponad 20 lat.

STRUKTURA

Dajemy Ci typ strukturyzowanego szkolenia, co pragnienia lotnicze podczas wybierania najlepszych ludzi dla najbardziej pożądanych pozycjach w Flightdeck samolotu. Oferujemy szkolenia zarówno w ramach części 61 i części 141 z autorytetem Badanie określonych przepisami Federal Aviation (FAR).

PRZYGOTOWANIE WYWIADY

Każdy uczeń otrzymuje kwalifikacyjnej i umiejętności przygotowania do gruntów pracy z najszerszej liczby linii lotniczych dostępnych w branży. Jest to więcej niż tylko wywiadzie; jest to kariera chcesz ... możemy dostać się tam szybko, skutecznie i bezpiecznie.

ŚRODOWISKO ZAWODOWE

To jest więcej niż dni w roku można latać, to łączna liczba godzin i komfort, w którym można bezpiecznie przeżyć je. AT SDFTI korzystać z doświadczeń Southern California Latającego która daje największą możliwość zalogowania godzin każdego dnia ci.

Różnorodność terenu

W jednym locie można łatwo przejść od 70 mil plaż ocean przodu do śródlądowych do doliny mili wysokie szczyty górskie do parków pustynnych Anza-Borrego do bogatego rolniczo Imperial Valley i Salton Sea. Masz okazję doświadczyć więcej niż gdziekolwiek indziej.

ODMIANA przestrzeni powietrznej i lotnisk

Istnieje większa różnorodność w obrębie 20 mil od SDFTI niż jakiekolwiek inne szkoły na naszej planecie. Od wielu Klasa Bravo operacji handlowych i wojskowych do klasy 8 kontrolowanych pasów startowych lotnictwa cywilnego do małych niekontrolowanych paski. Tutaj masz okazję być narażone na praktycznie wszystko znajdą Państwo w swojej karierze. Mamy też jeden z dwóch "Wieża" w trasie korytarzy dostępny w Stanach Zjednoczonych.

NAJNOWSZE SAMOLOTU

SDFTI posiada, prowadzi i utrzymuje flotę 15 samolotów. Obejmuje to podwójne i pojedynczy silnik samolotu i kompleksową najnowszą kolekcję Cessna 172S w regionie tym Garmin® G1000® wyposażone szkła Flightdeck.

Studenci międzynarodowe

SDFTI jest upoważniony przez rząd Stanów Zjednoczonych, aby zapisać nieimigracyjną Alien (International) studentów i Resident cudzoziemców w zajęciach treningowych lotu. To wymaga wszczęcia szybki i łatwy do wykonania proces M1 Visa.

Wielu naszych studentów szukasz szybkiego i ekonomicznego startowy do-końca programu komercyjnego, który obejmuje FAA prywatny, Instrument, handlowych, a jej programy Multiengine.

Zagraniczni studenci mogą również zdecydować się na szkolenie w naszym nowym i nowoczesnej floty i wybrać dowolny z poszczególnych certyfikatów i uprawnień FAA do ukończenia spersonalizowaną studiów.

I-20 Autoryzowany

San Diego Flight Training International posiada uprawnienia do wydawania I-20, które pozwalają studentom uzyskać studenta (M-1) Visa za pośrednictwem odpowiedniego ambasady wjazd do Stanów Zjednoczonych na szkolenie załogi. Pozwoli to cudzoziemcy, aby uzyskać M1 VISA, a następnie rozpocząć szkolenie lotnicze w USA. Należy pamiętać, że zamiejscowy cudzoziemców może trenować tylko w szkołach, które są upoważnione I-20. Nieprzestrzeganie tej zasady może doprowadzić do deportacji. Przyjmujemy również transfery zamiejscowy cudzoziemców, którzy są szkolenia w innych I-20 zatwierdzonych i zatwierdzonych szkół lotniczych. Jest to bardzo łatwy proces i kiedy zrobione poprawnie będzie miała niewielki wpływ na treningu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

San Diego Flight Training International

Wnioskodawca otrzyma 120 godzin szkolenia lotu w następujący sposób; (Dual 26 godz. niezłożone, Podwójne 10 godz. złożone, Podwójne 19 godz. wielosilnikowych, Solo 65 god ... [+]

Wnioskodawca otrzyma 120 godzin szkolenia lotu w następujący sposób; (Dual 26 godz. niezłożone, Podwójne 10 godz. złożone, Podwójne 19 godz. wielosilnikowych, Solo 65 godz. niezłożone do 65 godzin nauki w klasie (Directed Study 35 - Instrukcja uziemienia 30).

Instrukcja szkoły Parter obejmuje inspekcji wstępnej przygotowania i procedur; skomplikowane procedury statków powietrznych; złożone systemy samolotu; Wielu zaawansowanych aerodynamiki silników; ograniczenia osiągów samolotu; Federal Aviation Regulations; stoisko świadomości; wykresy i publikacje lotniczej; pomoce radiowe do nawigacji VFR; Usługi Meteorologii i dane pogodowe; Krajowy system przestrzeni powietrznej; łączności radiowej; kontrola ruchu lotniczego; aero czynniki medyczne; Operacje handlowe; Ładowanie pasażerskich i towarowych; manewry nocne; i operacje naziemne.... [-]

Stany Zjednoczone San Diego
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
San Diego Flight Training International

Private Pilot Certification Course będzie studenta pierwsze wprowadzenie do współczesnego lotnictwa. Wnioskodawca otrzyma co najmniej 35 godzin szkolenia lotniczego i 70 ... [+]

Private Pilot Certification Course będzie studenta pierwsze wprowadzenie do współczesnego lotnictwa.

Wnioskodawca otrzyma co najmniej 35 godzin szkolenia lotniczego i 70 godzin od ziemi i / lub nauki w klasie.

szkolenie naziemne obejmuje aerodynamikę i zleceniodawców lotu; systemy samolotu; Usługi Meteorologii i dane pogodowe; kubatura; kontrola ruchu lotniczego; łączności radiowej; Federal Aviation Regulations; aero czynniki medyczne; mapy lotnicze i związane z nimi publikacje; możliwości i ograniczenia statku powietrznego; Podstawowym i radio nawigacji; Procedury noc pływających; planowanie lotu; Manewry lotu; i operacje naziemne.

Program nauczania obejmuje szkolenie Lot procedur inspekcji wstępnej; funkcjonowaniem lotnisk; startów i lądowań; Manewry wydajności; Manewry odniesienia podłoża; Operacje nawigacyjne i biegowego; Podstawowe manewry instrumentu; stajnie; operacje ratunkowe; Operacje nocne; i instrukcję po locie.... [-]

Stany Zjednoczone San Diego
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
8 - 12 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
San Diego Flight Training International

Chociaż zawsze można trenować jeden-na-jeden z naszej puli instruktorów personelu, można korzystać z zalet SDFTI Airline Bezpośrednie Akademii Kariery bezpośredni program ... [+]

Chociaż zawsze można trenować jeden-na-jeden z naszej puli instruktorów personelu, można korzystać z zalet SDFTI Airline Bezpośrednie Akademii Kariery bezpośredni program, który oferuje pełną wykształceniem podstawowym lotnictwa w przybliżeniu zaledwie 29 tygodni.

Klasy tworzą teraz. grupy są ograniczone do 10 uczniów.

Z Programu Kariera bezpośredniego można zarobić certyfikat prywatnego pilota (licencja), według wskazań przyrządów, handlowych Certyfikat pilotującego, i Multiengine Ocena w około 29 tygodni. Kurs obejmuje następujące godzin szkolenia:

Directed Parter Study [112 godzin] Pre / post Flight - Instruction gruntu [90 godzin] Znajomość instrukcji testu Przygotowanie gruntu [48 godzin] Podwójny Cessna 172 Flight Czas [77,5 godziny] Podwójny Piper Strzałka Czas lotu [10 godzin] Podwójna Twin Engine Flight Czas [15 godzin] Solo Flight Cessna 172 Czas [80 godzin] Solo Piper Strzałka Czas lotu [5 godzin] Podwójny zaawansowane Flight Training Device (symulator) [22,5 godziny] Prywatny, Instrument, G1000, handlowe, Pilot Zestawy treningowe Prywatna, instrument i komercyjne Knowledge Test Egzaminy Prywatny, Instrument, komercyjne oraz Multiengine Egzaminy praktyczne ... [-]
Stany Zjednoczone San Diego
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
29 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
San Diego Flight Training International

Kurs Certyfikat Gospodarczy - Single Engine jest dla tych studentów, którzy potrzebują przywilejów handlowych pilotażowe jednorazowego samolotów silnika. ... [+]

Kurs Certyfikat Gospodarczy - Single Engine jest dla tych studentów, którzy potrzebują przywilejów handlowych pilotażowe jednorazowego samolotów silnika.

Wnioskodawca otrzyma 120 godzin szkolenia lotu w następujący sposób; (Dual 40 godz. niezłożone, Podwójne 10 godz. kompleks, Solo 5 godzin. złożony. Solo 65 godz. niezłożone do 65 godzin nauki w klasie (Directed Study 35 - Instrukcja uziemienia 30).

Instrukcja szkoły Parter obejmuje inspekcji wstępnej przygotowania i procedur; skomplikowane procedury statków powietrznych; złożone systemy samolotu; zaawansowana aerodynamika wielosilnikowych; ograniczenia osiągów samolotu; Federal Aviation Regulations; stoisko świadomości; wykresy i publikacje lotniczej; pomoce radiowe do nawigacji VFR; Usługi Meteorologii i dane pogodowe; Krajowy system przestrzeni powietrznej; łączności radiowej; kontrola ruchu lotniczego; aero czynniki medyczne; Operacje handlowe; Ładowanie pasażerskich i towarowych; manewry nocne; i operacje naziemne.... [-]

Stany Zjednoczone San Diego
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

San Diego Flight Training International Pilot Airline School

San Diego Flight Training International 2

San Diego Flight Training International
Address
8745 Aero Dr., Ste. 103
92123 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 858-569-1822