Przeczytaj oficjalny opis

O związku Recording

Podział nagrywanie, Radia, Filmu i kulinaria połączenia (RRFC) połączenie Nagrywanie jest szkoła handlowa w branży uznawane nastawione wokół dostarczając praktycznych, szkolenia jeden na jednego dla kariery jako inżynier dźwięku i producent muzyczny. Naszym nadrzędnym celem jest nie tylko wyposażyć w umiejętności potrzebne, ale również pomóc przebić się do branży poprzez oddanie się w stanie zdobyć doświadczenie na stanowisku pracy przy podejmowaniu ważnych połączeń branżowych.

Poprzez nasze rewolucyjne mentor-uczeń (extern) podejściem uczenia się, możemy powiązać każdy z naszych uczniów o rzeczywistej producenta muzycznego lub inżynier dźwięku, który zapewnia szkolenia jeden na jednego w prawdziwym studiu nagraniowym. Nasz program łączy w uporządkowany-jeszcze-elastyczny program z dużą ilością praktycznych szkoleń w studiu, co pozwala naszym studentom nie tylko nauczyć się podstaw produkcji, nagrywania i miksowania, ale biznesowych aspektach prowadzenia studio, jak a także wewnętrzne funkcjonowanie samej branży. Od naszego powstania w 1989 roku, połączenie Recording rozszerzył swój zasięg we wszystkich 50 stanach, a także w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a ostatecznie umieszczenie ponad 11.000 studentów jako praktykantów (eksternów) w prawdziwych studiach nagraniowych na trzech kontynentach. Nasz zespół składa się z mentoringu rzeczywistych producentów i inżynierów w studiach światowej klasy, z których wielu regularnie pracują z nagrodzony Grammy, platyna sprzedających się artystów. Starannie ekranie naszych mentorów, aby upewnić się, że dają naszym studentom możliwie najlepsze wykształcenie, a także najlepsze możliwości, aby połączyć się z branży w tym procesie. on-the-job program szkoleniowy dźwięku nagrania Connection jest doskonałym wyborem dla każdego, z pasji do rozpoczęcia kariery jako inżynier dźwięku, producent muzyczny, na żywo inżynier dźwięku, nagrywanie muzyki artysty, na żywo DJ, kompozytor lub innego fachowca z branży. Nasze unikalne podejście stawia się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, z właściwymi ludźmi, aby pomóc przebić się do branży.

Możliwe Ścieżki kariery

W ramach naszego podstawowego kursu inżynierii dźwięku i muzyki produkcyjnej jesteśmy w stanie powiązać uczniom mentorów, które specjalizują się w wybranych gatunku lub zakresu zainteresowania. Obecnie oferujemy dostosowane szkolenia dla następujących ścieżek kariery:

Elektroniczny produkcja muzyczna Produkcja muzyki hip-hop / beat podejmowania realizacja dźwięku na żywo Postprodukcja dźwięku Audio dla kina, telewizji i gier wideo Touring DJ przemysł muzyczny (zarządzanie artysty, etykieta wykonawczej, itd)

Dziesięć powodów do rozważenia połączenia nagrania:

  1. Dowiedz się w pobliżu miejsca zamieszkania. (250 miast do wyboru)

Z ponad 250 miejsc w całym kraju, możemy szkolić się w prawdziwym studiu nagraniowym w promieniu dojazdu z miejsca zamieszkania. Nie ma potrzeby, aby przenieść, rzucić pracę i pożegnać się z istniejących połączeń.

  1. Niskie czesne

Z rakieta kosztów kształcenia, nie jest niczym niezwykłym dla studentów, aby łamać się dziesiątki tysięcy dolarów długu, zanim ukończył. Dla ambitnych specjalistów z branży, to może zakończyć karierę, zanim jeszcze zacznie. Utrzymujemy naszą naukę niedrogie ($ 9400, wszystkie dostawy włączone, brak opłat), dzięki czemu można skoncentrować się na swojej karierze, a nie o tym, jak masz zamiar zapłacić rachunki.

  1. Przygotuj się do wielu karier branży muzycznej

Czy chcesz, aby produkować, komponować, inżynier, DJ lub wykonania; czy jesteś w hip-hopu, muzyki elektronicznej, country, pop, rock czy jazz; możemy dostosować program do swoich potrzeb, a my powiązać cię z mentorem, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele zawodowe.

pomoc w zakresie znalezienia 4. prawdziwą pracę

Dzięki wyjątkowemu podejściu, wielu naszych studentów zatrudniony przez swoich opiekunów lub połączeń dokonywanych za pośrednictwem swoich mentorów. Jednak na Connection Recording, nic nie pozostawiamy przypadkowi. Dla każdego z naszych uczniów, oferujemy pomoc w zakresie znalezienia dodatkowego wsparcia, szkolenia i pracy przez okres do jednego roku po ukończeniu studiów.

  1. Dowiedz się jako praktykant (extern), a nie student lub stażysta w klasie

Jako student Connection nagrywania, nie jesteś jednym spośród kilkudziesięciu studentów konkurujących o uwagę nauczyciela w klasie. Nie są po prostu stażystą, który bierze śmieci (choć prace domowe są naturalną częścią życia studio). Jesteś uczniem (extern), który został przypisany do rzeczywistego producenta / inżyniera na spersonalizowane szkolenia na stanowisku pracy. Nie jesteś po prostu nauczyć pojęcia z podręcznika: uczysz się sztuczek handlu z prawdziwym profesjonalistą.

  1. Praca na własnej karierze muzycznej

Jedną z rzeczy, nasi studenci kochają najlepiej o związku Recording jest to, że nasz kurs umożliwia im zastosowanie rzeczy, których uczysz się do tworzenia własnej muzyki. Podczas gdy wielu z naszych uczniów po prostu chcą zaprojektować i produkować dla innych, wiele innych, chcą produkować własną muzykę. Nasz kurs pozwala się swojej własnej grze. Nauczysz się zapis, wymieszać i tworzyć własną muzykę, a nawet lepiej, dostać go słyszał przez rzeczywistych profesjonalistów branży muzycznej, którzy mogą pomóc dostać się tam.

  1. Dowiedz się przemysł standardowy sprzęt i oprogramowanie

Ponieważ uczysz się w prawdziwym studiu nagraniowym, będziesz naturalnie uczą się korzystać z narzędzi i oprogramowania, które plusy korzystania z klasycznych wzmacniaczy wirtualnych wtyczek, z analogowego na cyfrowy. Dowiesz się Industry Standard Tools Pro, a także inne programy, takie jak logika, rozum i Ableton. A dostaniesz ćwiczyć na biegu i oprogramowania bez konkurowania z innymi studentami na czas ćwiczeń.

  1. Jeden-na-jeden mentoring

W klasie Connection nagrywania, jest tylko jeden student: ty. Brak zajęcia z dziesiątkami innych studentów. Wszystkie szkolenia występuje jeden-na-jeden w studiu, tylko ty i twój mentor. Nie zapominając o rzeczy, których nie rozumiemy. Uczyć się we własnym tempie. Zadaj pytanie, co chcesz. To indywidualne podejście jest tym, co pomaga ludziom jak ty stać się wielcy producenci i inżynierowie. I to właśnie my jesteśmy po.

  1. mentorzy World-Class z kredytów rzeczywistym albumu

W innych szkołach nauczyciele często mają ich stopnie i dyplomy wiszące na ścianie. W branży real music, sukces mierzony jest w inny sposób. Współpracujemy z najlepszych producentów i inżynierów z całego kraju mentor naszych studentów-ludzi, którzy pracują z superstar talentów takich jak Taylor Swift, Lady Gaga, U2, Aerosmith, Kendrick Lamar i wielu, wielu innych. Prawdopodobnie nie znajdzie wyższe wykształcenie wiszące na ścianach pracowni swojego mentora, ale może po prostu zobaczyć kilka Gold i Platinum Records, a może nawet Grammy lub dwa.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Recording Connection Audio School

Gruntowna znajomość języka Ableton Live jest niezbędna, jeśli masz zamiar być muzykiem elektronicznym lub klubu DJ. Dzięki połączeniu potężnych instrumentów pokładowych w ... [+]

SZKOLENIE W Ableton Live: dostępne we wszystkich 50 stanach i Kanadzie.

Od 1989 roku, połączenie Recording umieścił ponad 11.000 studentów, uczniów, pracuje (eksternów) w rzeczywistych studiach nagraniowych na terenie Stanów Zjednoczonych, a także w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii Nasi uczniowie są prowadzony przez profesjonalnych inżynierów dźwięku i producentów muzycznych, w tym wielu ludzi, którzy pracowali nad nagrodzoną Grammy, platynowych projektów przez niektóre z największych nazwisk w branży. Każde nagranie mentorem Połączenie przesiewa się ostrożnie, aby upewnić się, że mają udokumentowane doświadczenie i wiedzę, aby pomóc naszym studentom uzyskać ich kariery nad ziemią. ... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Recording Connection Audio School

Weź swój rytm podejmowania i muzyka hip-hop produkcji do poziomu zawodowego przez uczniostwa (externing) w prawdziwym studiu obok głównego Hip-Hop Producer ... [+]

Weź swój rytm podejmowania i muzyka hip-hop produkcji do poziomu zawodowego przez uczniostwa (externing) w prawdziwym studiu obok głównego Hip-Hop Producer.

Od 1989 roku, połączenie Recording pomógł ponad 11.000 studentów przebić się do branży, umieszczając je jako praktykanci pracy (eksternów) w prawdziwych studiach nagraniowych na terenie Stanów Zjednoczonych, a także w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii Nasi mentorzy są poddawani , siedzibę przedsiębiorstwa, o sprawdzonej reputacji i umiejętności, a wielu z nich pracuje z nagrodzony Grammy i platynowych artystów. Po prostu nie ma lepszego sposobu, aby uruchomić produkcję muzyczną karierę i inżynierię dźwięku niż ucząc obok kogoś takiego.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Recording Connection Audio School

Słyszysz muzykę w głowie i długo na przyjazny dla użytkownika sposób, aby doprowadzić tę muzykę przez głośniki lub na parkiecie? Nie szukaj dalej niż Logic Pro X, Digital ... [+]

DOWIEDZ Logic Pro z połączeniem nagrywania: dostępne we wszystkich 50 stanach i Kanadzie.

Od naszych początków ponad 25 lat temu, to połączenie zapisu umieścił ponad 11.000 studentów, uczniów, pracuje (eksternów) w prawdziwych studiach nagraniowych na terenie Stanów Zjednoczonych, a także w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii ta obejmuje współpracę z setkami najlepszych producentów profesjonalnych a inżynierowie mentor naszych studentów. Ze względu na nasze wysokie standardy i stosunków pracy stworzyliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy w stanie umieścić nasze studentów z niektórych z najbardziej doświadczonych profesjonalistów w branży, z których wielu pracować nagrodzony Grammy i platynowych nagrywanie artystów. Praca specjalistów tej klasy pomaga zapewnić nasi studenci otrzymują szkolenie i połączeń, których potrzebują w celu rozpoczęcia własnej kariery. ... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Recording Connection Audio School

Przygotować się do kariery jako nauki inżynier dźwięku bezpośrednio z zawodowcami, uczniostwa (externing) pod doświadczony inżynier dźwięku. Przerwa w przemyśle muzycznym ... [+]

Inżynieria dźwięku

Od naszego powstania w 1989 roku, połączenie Recording pomógł tysiącom studentów rozpoczęcie kariery poprzez umieszczenie ich jako uczniów pracujących (eksternów) w prawdziwych studiach nagraniowych na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i Wielkiej Brytanii Robimy to poprzez współpracę z setkami starannie ekranowane producenci i inżynierowie mentor naszych studentów on-the-job, a jeden-na-jeden. Wielu naszych mentorów są laureaci Grammy, którzy pracowali z gwiazd i platynowych artystów.

Połączenie nagrywania audio Program Inżynieria Marzysz o pracy w studiu nagraniowym z jednymi z najlepszych muzyków na świecie? Czy masz świetny słuch, co brzmi dobrze i chcemy wykorzystać ten talent do dochodu? Czy zrobić własne nagrania w domu, ale chcą zabrać swoje umiejętności na wyższy poziom? Kochasz twórczą energię nagrywania w studiu? Czy dobrze pracować pod presją? Czy jesteś w stanie pracować z różnymi typami osobowości? Czy jesteś oszczędny, niezawodny i pracowity? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, proszę czytać dalej: ... [-]
Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Recording Connection Audio School

produkcji muzyki jest kluczowym elementem procesu nagrywania muzyki. Podczas gdy inżynier dźwięku koncentruje się przede wszystkim na aspektach technicznych nagrania, pro ... [+]

Poprzez podejście mentor-uczeń (extern) połączenie Recording pomógł tysiącom studentów poprzez umieszczenie ich w studiach nagraniowych w całych Stanach Zjednoczonych, a także w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, aby to osiągnąć, Współpracujemy z setkami profesjonalnych producentów a inżynierowie na całym świecie mentor nasi uczniowie jeden na jeden. Te mentorzy są starannie ekranowane w celu zapewnienia, że ​​mają udokumentowane doświadczenie i umiejętności, aby pomóc naszym studentom odnieść sukces, a wielu z naszych mentorów są laureaci Grammy z platynowych albumów z ich kredytu.

Muzyka produkujących

produkcji muzyki jest kluczowym elementem procesu nagrywania muzyki. Podczas gdy inżynier dźwięku koncentruje się przede wszystkim na aspektach technicznych nagrania, producent muzyczny skupia się bardziej na procesie artystycznym. On / ona pomaga kształtować dźwięk, pozwalając artyście uzyskać nie tylko dźwięk, ale również czują, że są nastawione na. Wymaga to producent muzyczny być technikiem, muzyk, trener i artysta w jednym. To nie jest praca dla każdego, ale dla właściwej osoby, to jest bardzo satysfakcjonującej kariery zawodowej z możliwością poważne dochody.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Recording Connection Audio School

Pro Tools został opracowany przez grupę inżynierów wyjście audio na rosnące potrzeby programu, który może replikować funkcje drogiego sprzętu studio w środowisku cyfrowym ... [+]

POŁĄCZENIE ZAPISU PRO TOOLS Kurs jest dostępny we wszystkich 50 stanach i Kanadzie.

Z miejsca we wszystkich 50 stanach i na trzech kontynentach, połączenie Nagrywanie zostało umieszczenie swoich uczniów jako praktykanci pracy (eksternów) w prawdziwych studiach nagraniowych na całym USA, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii Współpracujemy tylko z najbardziej doświadczonych producentów i inżynierów mentor naszych studentów, z których wielu regularnie pracować z jednymi z największych nazwisk w świecie muzyki. Praca z profesjonalistami tego kalibru pomaga zapewnić nasi studenci mają największe szanse na uruchomienie własnych udanej kariery przemyśle muzycznym.

Naucz się korzystać z Pro Tools, przemysł muzyczny Cyfrowy standardowe wyjście audio Workstation! ... [-]
Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Recording Connection Audio School

Na przyłączu nagrywania, otrzymasz naszą wyłączną mentoring jeden-na-jeden, jak się uczyć hands-on, pracując u boku najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie interesów ... [+]

DOWIEDZ Postprodukcja AUDIO on-the-JOB. Dostępne we wszystkich 50 stanach i Kanadzie, TYLKO POPRZEZ POŁĄCZENIE ZAPISU

Z miejsc we wszystkich 50 stanach, a także w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, połączenie Recording pomógł tysiącom studentów rozpocząć swoją karierę w branży muzyki w ciągu ostatniego ćwierćwiecza. Nasza zbiorowa mentorów zawiera setki doświadczonych producentów i inżynierów z kredytów prawdziwe album, z których wielu pracuje z nagrodzony Grammy i platynowych nagrywanie artystów i muzyków. My screen naszymi mentorami ostrożnie, aby upewnić się, że nasi studenci otrzymują najwyższej klasy szkolenia i poradnictwo dostępne, umożliwiając im połączyć się z branży muzycznej i przejść do udanej kariery własnych. ... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Recording Connection Audio School

Prawdopodobnie już sobie z tego sprawę, ale po prostu się jasne: jeśli chcesz, aby odnieść sukces koncertowy DJ, nie dostaniesz narzędzia, umiejętności lub połączenia mus ... [+]

Nagranie TOURING CONNECTION DJ PROGRAM: dostępne we wszystkich 50 stanach i Kanadzie.

Z setek miejsc w całych Stanach Zjednoczonych, a także w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, połączenie Recording umieścił ponad 11.000 studentów, uczniów, pracujących (eksternów) w rzeczywistych studiach nagraniowych, gdzie mają realną szansę na rozpoczęcie kariery. Robimy to poprzez współpracę z setkami profesjonalnych producentów i inżynierów na całym świecie, z których wielu pracowali z platynowych i Grammy wygranej artystów. Tych specjalistów branży muzycznej mentor nasi uczniowie jeden-jeden-jeden w swoich studiach nagraniowych, dając naszym studentom połączenia praktyczne doświadczenie i świata rzeczywistego, których potrzebują, aby odnieść sukces w branży muzycznej. ... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Recording Connection Audio School

Marzysz o tym w nocy. Ty przesady niej w ciągu dnia. Wiesz, masz naturalny talent, a uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby go w przemyśle elektronicznym jako producent ... [+]

POŁĄCZENIE zapisu elektronicznego MUSIC PROGRAM PRODUKCJI: dostępne we wszystkich 50 stanach i Kanadzie.

Z setek miejsc w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, połączenie Recording umieszcza tysiące studentów, stażystów pracujących (eksternów) w prawdziwych studiach nagraniowych na całym świecie. Nasi uczniowie są prowadzony przez producentów z najwyższej półki i inżynierów, z których wielu współpracujących z platynowych i Grammy wygranej artystów. My screen naszymi mentorami ostrożnie, aby upewnić się, że mają udokumentowane doświadczenie i wiedzę, aby pomóc naszym studentom rozpoczęcie kariery.

Więcej informacji na temat połączenia Recording elektroniczny program edukacji muzycznej ... [-]
Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Recording Connection Audio School

Jeśli masz zamiar odnieść sukces jako zapis wykonawczej, właściciel wytwórni lub kierownika zespołu, to naprawdę trzeba być inteligentnym i celowe dotyczące wyboru szkoły ... [+]

Nagranie MUSIC CONNECTION BUSINESS PROGRAM: dostępne we wszystkich 50 stanach i Kanadzie.

Z setek miejsc w całych Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i theU.K., połączenie Recording pomógł tysiącom studentów znaleźć drogę do nagradzania kariery w branży muzycznej poprzez umieszczenie ich jako uczniów pracujących (eksternów) w rzeczywistych studiach nagraniowych. Każdy student jest sparowane z mentorem, udanej pracy producenta / inżyniera z wieloletnim doświadczeniem i rzeczywistych punktów albumu. Współpracujemy z setkami specjalistów muzycznych na całym świecie, z których wielu współpracujących z platynowych i Grammy wygranej artystów, aby upewnić się, że nasi studenci otrzymują najlepszą poradnictwa, edukacji i możliwości możliwe. ... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Recording Connection Audio School

Po otrzymaniu szkolenia praktycznego, jeden-na-jeden w dziedzinie inżynierii dźwięku i produkcji muzycznej z doświadczonym profesjonalnym, następnym krokiem jest, aby sta ... [+]

Certyfikacja w Pro Tools ™! Wykazać w branży, że masz umiejętności, aby dostarczać pod ciśnieniem

Po otrzymaniu szkolenia praktycznego, jeden-na-jeden w dziedzinie inżynierii dźwięku i produkcji muzycznej z doświadczonym profesjonalnym, następnym krokiem jest, aby stać się w Pro Tools ™. Jesteśmy dumni i podekscytowani zaoferować tę okazję przez Pro Tools Programy certyfikacji ™ Połączenie nagrywającego. Mówi, że przemysł nie jesteś już studentem, ale certyfikowany profesjonalny, gotowy do walki każdego projektu.

Jesteś uprawniony do podjęcia nasze audio, programy certyfikacji, jeśli:

Ukończyło trakcie nagrywania połączeń w inżynierii dźwięku i Music Production; LUB Które ukończył z certyfikatu, dyplomu lub stopnia z innej szkoły audio. ... [-]
Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Recording Connection Audio School

Zaprojektowany z myślą o poważnych początkującego producenta / inżyniera w umyśle, nasz zaawansowany kurs opiera się na fundamencie położonym przez kursu podstawowego pra ... [+]

Do poważnego producenta: Nasz Advanced Audio Engineering & Music Production Kurs jest dostępny we wszystkich 50 stanach i Kanadzie.

Od 1989 roku, połączenie Recording pomógł tysiącom studentów włamać się do przemysłu muzycznego, umieszczając je jako praktykantów (eksternów) w pracowniach rzeczywistym nagrywania całych Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii nasi uczniowie zostali przeszkoleni przez producentów światowej klasy i inżynierów, z których wielu pracowało z jednymi z największych nazwisk w branży. Każdy opiekun jest starannie ekranowany aby zapewnić nasi studenci otrzymują wysokiej jakości edukacji od kogoś z udokumentowanym doświadczeniem w branży. ... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles Wielka Brytania Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londyn Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke on Trent Aberdeen Dundee Edynburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea IIrlandia Korek Bournemouth Croydon Londyńska dzielnica Haringey Stanmore Worcester York Dublin Australia Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku