Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła produkcji muzycznej i sieć nauczania online

SF Campus

Naucz się produkować dźwięki i muzykę, którą kochasz w naszym kampusie SF, położonym w sercu dzielnicy SOMA w San Francisco.

Zanurz się w najbardziej zaawansowanym programie szkoleniowym do produkcji muzyki i dźwięku na świecie, zaprojektowanym specjalnie w celu rozpoczęcia kariery producentów muzycznych, projektantów dźwięku, kompozytorów, inżynierów dźwięku i artystów muzyki elektronicznej.

Wiodąca szkoła w San Francisco dla producentów muzycznych i dźwiękowych czeka na Ciebie.

w Internecie

Zajęcia i programy do produkcji muzyki online Pyramind mają na celu szczegółowe wyjaśnienie DAW, przeanalizowanie sztuki projektowania dźwięku i nauczenie sprawdzonych metod pisania i aranżowania utworów.

Weź udział w kursie jeden na jeden z instruktorem i mentorem w cenie każdej klasy online.

Wybierz z pełnego Programy, takie jak nasz Electronic Music Producer Online , lub indywidualne kursy w Ableton Live, Logic Pro X, Pro Tools i więcej.

Stwórz portfolio pod okiem profesjonalisty i opracuj powtarzalny przepływ pracy, który będzie towarzyszyć Ci przez całą karierę.

Sieć mentorska

Połącz się z doskonałym mentorem, aby uzyskać prywatne instruktaż i poradnictwo w ramach Pyramid Mentorship Network.

Naucz się różnorodnych przedmiotów, w tym oprogramowania DAW i umiejętności produkcyjnych, teorii i aranżacji, biznesu i innych.

Rozwijaj swoje umiejętności jako producent i przełamuj bariery do sukcesu.

SPOŁECZNOŚĆ

Dołącz do naszej aktywnej społeczności i uzyskaj dostęp do relacji branżowych, mentorów, staży i możliwości zatrudnienia.

Wykorzystaj moc współpracy z innymi studentami i pracownikami w naszym kompleksie z wieloma studiami.

Stwórz profesjonalną sieć przez całe życie dzięki wydarzeniom, które umożliwią ci kontakt z lokalną sceną muzyczną, specjalnymi gośćmi, artystami i producentami.

Nasz blog zawiera bezpłatne filmy z poradami i sztuczkami, wywiady z artystami, podsumowania wydarzeń i wiele innych.

Usługi Studio

Nasz zespół usług studyjnych zapewnia projekt dźwięku i muzykę dla wielu największych nazwisk w rozrywce interaktywnej, rzeczywistości wirtualnej i muzyce.

Nasi klienci to między innymi HTC Vive, Microsoft Studios, Ubisoft, Blizzard, Zynga, Double Fine, Insomniac, Nvidia, Samsung, HP i wiele innych!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Pyramind

Program Sound for Picture & Games został specjalnie opracowany, aby przygotować Cię do kariery w postprodukcji, dźwięku i kompozycji do mediów wizualnych. Ten roczny ... [+]

Przegląd

Program Sound for Picture & Games został specjalnie opracowany, aby przygotować Cię do kariery w postprodukcji, dźwięku i kompozycji do mediów wizualnych. Ten roczny program koncentruje się na technicznych umiejętnościach produkcyjnych, kreatywnym przepływie pracy, interaktywnym dźwięku gry, punktacji filmowej i kompozycji muzycznej.

Program ten wywodzi się z bogatej historii nagrodzonych produkcji Pyramind Studios. Analizuj i odtwarzaj prawdziwe sesje z AAA i tytułów gier mobilnych, filmów i prac komercyjnych oryginalnie wyprodukowanych przez nasz zespół.

Zbuduj swoje portfolio i różnorodny zestaw umiejętności, rezerwując prywatne cotygodniowe sesje w naszym kompleksie z wieloma studiami, który obejmuje scenę miksu Meyer Cinema Surround Sound.... [-]

Stany Zjednoczone San Francisco
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pyramind

Core Producer to najbardziej przyśpieszony program Pyramind, którego celem jest stworzenie podstaw do kariery w branży muzycznej i audio. Będziesz zanurzony w zajęciach p ... [+]

Przegląd

Core Producer to najbardziej przyśpieszony program Pyramind, którego celem jest stworzenie podstaw do kariery w branży muzycznej i audio. Będziesz zanurzony w zajęciach przez pięć dni w tygodniu przez osiem miesięcy, studiując trzy filary sukcesu w produkcji muzycznej i inżynierii dźwięku: kreatywności, technologii i biznesie. Wszyscy uczniowie opanowują wiele programów DAW i narzędzi produkcyjnych, kierując się certyfikatami producenta i najlepszymi praktykami branżowymi.

Ucz się od ekspertów w klasie i studiach nagraniowych, które obsługują największe firmy rozrywkowe na świecie.

Zarezerwuj tygodniowy czas studio, aby zbudować swoje portfolio i rozwijać swoją tożsamość dźwiękową.... [-]

Stany Zjednoczone San Francisco
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pyramind

Program Complete Producer jest kulminacją naszych ponad 20-letnich lat na linii frontu profesjonalnej produkcji dźwięku. Program ten ma na celu przygotowanie absolwentów ... [+]

Najbardziej roczny program szkoleniowy tego rodzaju

Przegląd

Program Complete Producer jest kulminacją naszych ponad 20-letnich lat na linii frontu profesjonalnej produkcji dźwięku. Program ten ma na celu przygotowanie absolwentów do jak najszerszego zakresu kariery w branży muzycznej i integruje wszystkie trzy programy Pyramind: Electronic Music Producer, Core Producer oraz Sound for Picture and Games.

Ucz się od ekspertów w klasie i studiach nagraniowych, które obsługują największe firmy rozrywkowe na świecie.

Zbuduj swoje portfolio profesjonalnej jakości muzyki i rozwijaj swoją dźwiękową tożsamość.

Stwórz własną markę, sieć z branżą i przygotuj się na sukces.... [-]

Stany Zjednoczone San Francisco
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pyramind

Program Electronic Music Producer jest specjalnie przygotowany, aby przygotować Cię do kariery artystycznej w muzyce elektronicznej i DJ-ie. Ten roczny program koncentruj ... [+]

Przygotuj się na karierę jako producent muzyki elektronicznej

Przegląd

Program Electronic Music Producer jest specjalnie przygotowany, aby przygotować Cię do kariery artystycznej w muzyce elektronicznej i DJ-ie. Ten roczny program koncentruje się na umiejętnościach produkcyjnych, kreatywnym przepływie pracy, syntezie i muzyce.

Twórz, miksuj i trenuj utwory, które kształtują twoją dźwiękową tożsamość pod okiem naszej kadry nauczycielskiej doświadczonych profesjonalistów.

Współpracuj z innymi studentami i pracownikami w każdym z naszych zabójczych studiów podczas tygodniowych godzin pracy.

Ulepsz swoją markę, sieć z branżą i przygotuj się na sukces.... [-]

Stany Zjednoczone San Francisco
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pyramind

Ten program spotyka się dwa razy w tygodniu przez 16 tygodni i zabiera uczniów od początkowych koncepcji z Ableton Live poprzez komponowanie, aranżowanie, miksowanie i ma ... [+]

Przegląd

Ten program spotyka się dwa razy w tygodniu przez 16 tygodni i zabiera uczniów od początkowych koncepcji z Ableton Live poprzez komponowanie, aranżowanie, miksowanie i mastering. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i środę wieczorem w w pełni wyposażonych laboratoriach Pyraminda. Program zapewnia zabawną i wciągającą atmosferę, idealną dla entuzjastów muzyki elektronicznej i wszystkich, którzy chcą odblokować potencjał Ableton Live. Naucz się budowania produkcji muzycznej i przenieś swoje utwory na wyższy poziom.

Tematy obejmują: Omówienie możliwości Live, w tym produkcji, projektowania dźwięku, DJ'owania i występów na żywo Interfejs użytkownika Ableton Praca w widoku sesji vs Rozmieść widok Eksploracja narzędzi i urządzeń Live Przetwarzanie strumienia audio i efektów Komponowanie na żywo Uporządkowanie piosenki na żywo ... [-]
Stany Zjednoczone San Francisco
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
16 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku