Pyramind

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła produkcji muzycznej i sieć nauczania online

SF Campus

Naucz się produkować dźwięki i muzykę, którą kochasz w naszym kampusie SF, położonym w sercu dzielnicy SOMA w San Francisco.

Zanurz się w najbardziej zaawansowanym programie szkoleniowym do produkcji muzyki i dźwięku na świecie, zaprojektowanym specjalnie w celu rozpoczęcia kariery producentów muzycznych, projektantów dźwięku, kompozytorów, inżynierów dźwięku i artystów muzyki elektronicznej.

Wiodąca szkoła w San Francisco dla producentów muzycznych i dźwiękowych czeka na Ciebie.

w Internecie

Zajęcia i programy do produkcji muzyki online Pyramind mają na celu szczegółowe wyjaśnienie DAW, przeanalizowanie sztuki projektowania dźwięku i nauczenie sprawdzonych metod pisania i aranżowania utworów.

Weź udział w kursie jeden na jeden z instruktorem i mentorem w cenie każdej klasy online.

Wybierz z pełnego Programy, takie jak nasz Electronic Music Producer Online , lub indywidualne kursy w Ableton Live, Logic Pro X, Pro Tools i więcej.

Stwórz portfolio pod okiem profesjonalisty i opracuj powtarzalny przepływ pracy, który będzie towarzyszyć Ci przez całą karierę.

Sieć mentorska

Połącz się z doskonałym mentorem, aby uzyskać prywatne instruktaż i poradnictwo w ramach Pyramid Mentorship Network.

Naucz się różnorodnych przedmiotów, w tym oprogramowania DAW i umiejętności produkcyjnych, teorii i aranżacji, biznesu i innych.

Rozwijaj swoje umiejętności jako producent i przełamuj bariery do sukcesu.

SPOŁECZNOŚĆ

Dołącz do naszej aktywnej społeczności i uzyskaj dostęp do relacji branżowych, mentorów, staży i możliwości zatrudnienia.

Wykorzystaj moc współpracy z innymi studentami i pracownikami w naszym kompleksie z wieloma studiami.

Stwórz profesjonalną sieć przez całe życie dzięki wydarzeniom, które umożliwią ci kontakt z lokalną sceną muzyczną, specjalnymi gośćmi, artystami i producentami.

Nasz blog zawiera bezpłatne filmy z poradami i sztuczkami, wywiady z artystami, podsumowania wydarzeń i wiele innych.

Usługi Studio

Nasz zespół usług studyjnych zapewnia projekt dźwięku i muzykę dla wielu największych nazwisk w rozrywce interaktywnej, rzeczywistości wirtualnej i muzyce.

Nasi klienci to między innymi HTC Vive, Microsoft Studios, Ubisoft, Blizzard, Zynga, Double Fine, Insomniac, Nvidia, Samsung, HP i wiele innych!

Lokalizacje

San Francisco

Address
880 & 832 Folsom Street, San Francisco, CA
94107 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone

USA Online

Address
USA Online, Stany Zjednoczone