Parkland College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od momentu powstania w 1967 roku, 帕克兰地区学院 angażuje się na rzecz poprawy swojej międzynarodowej reputacji w zakresie doskonałości akademickiej i wzbogacania społecznego. Szkoła znajduje się w centrum hrabstwa Champaign w stanie Illinois. W ciągu ostatnich czterdziestu lat uczelnia zapewniała techniczne szkolenie zawodowe i wskazówki dotyczące nauki dla ponad 210 000 studentów.

Parkland College stał się centrum możliwości edukacyjnych i działań społecznych we wschodnim i centralnym stanie Illinois, znany w całych Stanach Zjednoczonych z doskonałych standardów akademickich, innowacyjnego programu nauczania i wysokiej jakości nauczania. Program "Koncentracja na wzbogacaniu" umożliwia studentom Parkland College przeniesienie się do studentów trzeciego roku na niektórych uniwersytetach w Illinois po uzyskaniu tytułu Associate Degree in Literature (AA) lub Associate Degree in Science (AS). Program Progresji Illinois zapewnia studentom w Parkland College możliwość przeniesienia się do Illinois w celu wzięcia udziału w programie po ukończeniu serii kursów.

Zalety nauki w 帕克兰地区学院

帕克兰地区学院 otwiera zupełnie nowy świat dla międzynarodowych studentów. Uczniowie nie tylko cieszą się życiem i środowiskiem uczenia się amerykańskiej Akademii, ale także mają więcej możliwości.

Główne cechy

Kwalifikacja

帕克兰地区学院 uzyskał akredytację North Central Association of Colleges i 帕克兰地区学院 już w 1972 roku. Ponadto wiele szkoleń zawodowych oferowanych przez szkołę zostało zatwierdzonych przez wiele organizacji.

Kolorowe grupy studentów

Kampus uniwersytecki jest podstawą życia studenckiego, a każdego roku jest ponad 18 000 studentów z całego świata.

Wyższa i odpowiedzialna kadra

Nauczyciele z Parkland College posiadają tytuł magistra w swojej dziedzinie wiedzy i angażują się w ustawiczne programy edukacyjne i szkoleniowe oferowane przez Centrum Doskonałości Nauczania.

Obejmuje szeroki zakres kursów college'u

Ponad 100 programów dyplomowych i certyfikatów oferowanych jest w zakresie szkolenia umiejętności zawodowych, transferu uniwersyteckiego i specjalistycznych szkoleń zawodowych dla ponad 600 pełnoetatowych pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin, w tym nauczycieli, doradców i bibliotekarzy. Zapewnij wsparcie akademickie dla studentów o różnych stylach uczenia się i poziomach akademickich, zapewnij możliwości studiowania w kampusie, uczenia się online i mieszanego uczenia się, zapewnij doradztwo i doradztwo w zakresie planowania kariery dla małych grup oraz profesjonalne laboratorium: średnio 20 uczniów w klasie. Stopień obejmuje stopień naukowy w sztukach wyzwolonych, dyplom z nauk ścisłych, dyplom ukończenia studiów w zakresie finansów, dyplom ukończenia studiów w zakresie sztuk plastycznych, dyplom ukończenia studiów inżynierskich, dyplom z nauk stosowanych i dyplom ukończenia studiów w szkołach ogólnokształcących. Współpracuj z czteroletnią uczelnią, aby uzyskać wyższy stopień naukowy.

13551_Campus_3.jpg13552_Campus.jpg13556_Garden.jpg13558_Gym.jpg13559_Union.jpg

Lokalizacje

szampan

Parkland College

Address
2400 West Bradley Ave
61821 szampan, Illinois, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 217-351-2200