Olympic College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Proszę sprawdzić nasze e-broszurę!

Zapraszamy studentów z zagranicy!

Olympic College jest dwuletnim uczelni publicznych w stanie Waszyngton, który oferuje ponad 70 różnych stopni i świadectw transferu akademickich i profesjonalnych programów technicznych. Kampus w Bremerton znajduje się na terenie 33-hektarowej ramy widokiem z góry Olympic, Mt. Rainier, wloty słonowodne, a Cascade Góry. Miasto Bremerton jest bezpiecznym społeczności i idealną bazą wypadową do odkrywania i doświadczenie Zachodnim Wybrzeżu Z regularne połączenia promowe do Seattle, który jest mniej niż godzinę drogi, Bremerton oferuje doskonałą okazję, aby cieszyć się w atmosferze małego miasteczka ze wszystkimi z podniecenia i profity w zróżnicowanej kulturowo miasta Seattle.

Dlaczego olimpijski College?

  1. Osobiste uwagi i małe klasy 2. Przystępnej cenie czesnego oraz u rodziny 3. Domy hali dostępny na kampusie 4. Dogodnie usytuowany w pobliżu Seattle 5. TOEFL nie jest wymagane 6. Intensive English Program 7. Darmowe rozmówców 8. Międzynarodowy Student Club 9. Na terenie kampusu zatrudnienia 10. 4-i 6-tygodniowe letnie sesje Intensive English 11. Gwarantowana transferu wstęp uniwersytet wyznaczonych uniwersytetów 12 4-letnich. Małe międzynarodowa populacji studentów stwarza możliwości mówić po angielsku 13. Możliwości angażowania się w życie kampusu i uczynić przyjaciółmi na całe życie proszę sprawdzić nasze e-broszura!

Olympic College kształci ponad 13.000 studentów rocznie. Założona w 1946 roku, uczelnia ma trzy kampusy w Bremerton, Poulsbo i Shelton i służy zamieszkuje 280.000 mieszkańców żyjących w Kitsap Mason i Powiatów.

Stopnie i Certyfikaty

Olympic Uczelnia pomaga studentom rozwijać umiejętności do następnego etapu ich życia lub kariery poprzez liczne możliwości edukacyjnych. Studenci mogą otrzymać świadectwo lub dyplom wyższej uczelni lub wypełnić pierwsze dwa lata licencjat. Studenci, którzy chcą ukończyć licencjat lokalnie może zdecydować się na Bachelor of Science in Nursing, Bachelor of Applied Science in Information Systems, lub Bachelor of Science w inżynierii mechanicznej stopni obecnie dostępne na kampusie Bremerton lub zdecydować się na transfer do jednego z uniwersytetów które wspólnie położony na kampusach Bremerton lub Poulsbo. Ponadto OC oferuje kursy, aby aktualizować umiejętności pracy, uzyskać szkolenie zawodowe, lub po prostu jako osobistego wzbogacenia się. Studenci osiągnąć wiele z ich celów osobistych i zawodowych poprzez udział w Olympic College. W ostatnich latach uczelnia przeszła wiele zmian, w tym budowę nowego budynku Humanities and Student Services na kampusie Bremerton oraz rozszerzenie usług na jego Poulsbo Shelton kampusach.

Czesne i typowe koszty: Nierezydent

Czesne / Opłaty $ +4.053

Książki / akcesoria $ +1.095

Inny $ 3.355

Pokój / deska $ +9.828

RAZEM $ 18231

Olympic College posiada gwarancje transferu przyjęcia (TAG) z kilkoma instytucjami partnerskimi. Międzynarodowe wnioskodawcy studentów, którzy stosują się do programu transferu uczelni mogą wybrać jedną z naszych instytucji partnerskich uważają je za gwarancję przyjęcia. Wnioskodawcy, którzy są akceptowane Olympic College otrzyma zarówno list wstępu od nas i gwarantuje przyjęcia przeniesienie z uczelni, że został wybrany. Student musi wypełnić stopniu Associate w Olympic College z wymaganym GPA w celu spełnienia ofertę warunkową. Wymagania GPA są dostępne dla większości studentów. W rzeczywistości, jest najwyższe wymagania (B) Średnia 3,25

Lokalizacje

Bremerton

Olympic College

Address
Olympic College
1600 Chester Avenue

98337-1669 Bremerton, Waszyngton, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 360-792-6050