Northeast Wisconsin Technical College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1912 roku, NWTC to ogólnokrajowa, dwuletnia uczelnia publiczna, w której uczniowie przygotowują się do zaawansowanych technologii i rozpoczynają studia licencjackie. W ubiegłym roku NWTC obsługiwała ponad 32 000 studentów; 7 800 studentów zdobyło stopnie naukowe i dyplomy oraz współpracowało z ponad 1100 firmami w zakresie szkoleń kontraktowych. Uczelnia przyjęła studentów z ponad 30 krajów na całym świecie, w tym Malezji , Pakistanu , RPA , Brazylii , Ghany , Hiszpanii , Polski i Chin .

Wszyscy studenci NWTC otrzymują zasoby potrzebne do osiągnięcia sukcesu. W rezultacie 93 procent absolwentów ma karierę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów; 80 procent tych absolwentów jest zatrudnionych w swoich dziedzinach kariery. Setki kolejnych absolwentów kontynuują naukę dzięki umowom transferowym NWTC z prawie 40 innymi uczelniami / uniwersytetami .

Zacznij tutaj. Iść gdziekolwiek!

Nasza misja

Jesteśmy dwuletnim uniwersytetem technicznym, obsługującym północno-wschodnie Wisconsin, zapewniając edukację, szkolenia i możliwości uczenia się przez całe życie dla osób indywidualnych i firm prowadzących do rozwoju wykwalifikowanej siły roboczej. Nasi klienci stymulują żywotność gospodarczą naszego powiatu w wyniku zastosowania umiejętności i wiedzy zdobytej poprzez wypełnianie certyfikatów, stopni naukowych, dyplomów i kursów.

Nasza wizja

NWTC to nowoczesna uczelnia ucząca się przez całe życie, która zmienia się, wzmacnia i inspiruje.

Lokalizacje

Zielona Zatoka

Address
2740 West Mason St.
WI 54303 Zielona Zatoka, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Marinette

Address
1601 University Drive
WI 54143 Marinette, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Sturgeon Bay

Address
229 N. 14th Avenue
WI 54235 Sturgeon Bay, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium