Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego NAC?

Przyjdź uczyć się angielskiego w pięknym Denver w Kolorado!

Oto dlaczego jesteśmy najlepszą szkołą ESL w Denver:

 • Niedrogie czesne. Nasze niskie czesne sprawia, że ​​edukacja jest przystępna.
 • Miesięczne płatności. Dajemy naszym studentom możliwość dokonywania miesięcznych płatności zamiast płacenia za cały semestr na raz.
 • Niesamowita lokalizacja. Znajdujemy się w Górach Skalistych, w pięknym mieście Denver, Colorado, z dogodnym dostępem do rezydencji, sklepów, restauracji i transportu. Denver został uznany za najzdrowsze miasto w USA i drugie miejsce do życia.
 • Student-Centered. Tworzymy programy, które są unikalne dla indywidualnych aspiracji ucznia i stylów uczenia się.
 • Społeczność rodzinna. Zapewniamy bezpieczną, komfortową i wspierającą społeczność, która zajmuje się edukacją i poznawaniem siebie nawzajem.
 • Zróżnicowane ciało studenckie. Nasi uczniowie pochodzą z całego świata, tworząc międzynarodowe, wielokulturowe środowisko uczenia się. Mamy uczniów z ponad 50 różnych krajów w naszej szkole!
 • Dedykowany Wydział i personel. Nasi wykładowcy i pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i przygotowaniu do testów dla studentów. Znają wiele języków (arabski, francuski, hiszpański, rosyjski, tagalski i tajski, aby wymienić tylko kilka!) I spędzili czas za granicą w wielu różnych krajach.
 • Elastyczne harmonogramy zajęć. Oferujemy zajęcia w godzinach porannych i wieczorowych, dostosowane do potrzeb uczniów.
 • Małe klasy. Nasz maksymalny rozmiar klasy to 18, aby zapewnić maksymalną naukę.


Misja

Misją New America College jest zapewnienie intensywnej nauki języka angielskiego dla studentów z zagranicy i studentów F-1, a także dla stałych mieszkańców imigrantów. To intensywne doświadczenie edukacyjne obejmuje umiejętności akademickie i społeczne, które umożliwią im realizację ich potencjału, odniesienie sukcesu w życiu osobistym i zawodowym oraz spełnienie amerykańskiego marzenia.

NAC zobowiązuje się do:

 • Uczniowie uczący się i rozwijający wartości oraz profesjonalne umiejętności i postawy muszą odnieść sukces
 • Zapewnienie studentom doskonałych instrukcji i wsparcia
 • Tworzenie interesującej atmosfery intelektualnej i oferowanie programów wspierających cele akademickie i zawodowe studentów
 • Oferowanie programów w przystępnej cenie i dawanie uczniom możliwości płacenia co miesiąc
 • Utrzymanie bezpiecznego, wspierającego i pełnego szacunku środowiska uczenia się, w którym studenci z różnych kultur mogą ze sobą współpracować


New America College oferuje intensywne programy certyfikacji języka angielskiego, przygotowanie do egzaminu TOEFL, przygotowanie do szkół wyższych, naukę języka amerykańskiego i konwersacje, język angielski w biznesie oraz komunikację w świecie współczesnym dla studentów zainteresowanych nauką języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych. Nasze kursy obejmują akademickie i społeczne umiejętności językowe, aby pomóc uczniom odnieść sukces.


Naukowcy

New America College jest przeznaczony dla studentów w wieku 18 lat i starszych, którzy uzyskali dyplom ukończenia szkoły średniej. Każdy uczeń jest oceniany przed rozpoczęciem zajęć, aby upewnić się, że są oni umieszczani na odpowiednim poziomie. Indywidualne oceny są przeprowadzane przez cały rok.


Programy / kursy

 • ELA - wszystkie poziomy
  • Początkujący
  • Pośredni
  • zaawansowane
 • Kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL
 • Angielski biznesowy
 • Przygotowanie uniwersyteckie
 • Kultura i rozmowa amerykańska
 • Komunikacja w nowoczesnym świecie

Programy obejmują:

Słuchający


Czesne

Studenci F-1 / studenci spoza F-1

Czesne wynosi 675,00 USD miesięcznie.

Jednorazowa, bezzwrotna opłata rejestracyjna w wysokości 75,00 USD oraz roczna, bezzwrotna opłata w wysokości 75,00 USD jest naliczana po zapisaniu się do wszystkich programów.


Godziny zajęć

Zajęcia dzienne

Samouczki są bezpłatne dla studentów w piątki od 10:30 do 12:00


Po więcej informacji skontaktuj się:

Anais Snidar

303-894-3195 asnidar@newamericacollege.edu


Suzanne Leduc, prezes / PDSO

303-894-3193 sleduc@newamericacollege.edu

WhatsApp: 1 720-775-4030


Kalendarz akademicki i płatniczy 2019-2020

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

New America College

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skupić się na amerykańskiej kulturze i prawdziwych umiejętnościach słuchania i mówienia. Instruktorzy prowadzą stude ... [+]

Kursy te są przeznaczone dla studentów, którzy chcą skupić się na kulturze amerykańskiej oraz umiejętności słuchania i mówienia w prawdziwym życiu. Instruktorzy prowadzą uczniów na wirtualnej wycieczce po Stanach Zjednoczonych, zatrzymując się, aby skupić się na stylach życia, jedzeniu, dialektach, naturalnych cechach i unikalnych aspektach lokalnej kultury występujących w każdym regionie kraju. Interaktywne zasoby, takie jak podcasty i rozmowy TED związane ze współczesnymi tematami, są również wykorzystywane do poprawy umiejętności językowych.

Kursy te nie tylko poprawią płynność, wymowę i wiedzę kulturową, ale także poprawią gramatykę, słownictwo, czytanie i pisanie w kontekście.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
New America College

Język angielski w biznesie jest przeznaczony dla uczniów z zaawansowanym poziomem umiejętności rozumienia języka angielskiego, którzy przeszli poziom NAC na poziomie 4, 5 ... [+]

Język angielski w biznesie jest przeznaczony dla uczniów z zaawansowanym poziomem umiejętności rozumienia języka angielskiego, którzy przeszli poziom NAC na poziomie 4, 5 lub 6, lub uzyskali poziom 5 lub wyższy w EPT (University of Michigan English Placement Test). Kurs skupi się na umiejętnościach biznesowych, takich jak negocjowanie, zarządzanie i udział w spotkaniach, przygotowywanie prezentacji, udział w rozmowach kwalifikacyjnych, pisanie CV i zajmowanie się danymi. Gramatyka, czytanie, pisanie, słuchanie, słownictwo i mówienie będą ukierunkowane w kontekście biznesowym.

Czesne

Studenci F-1 / studenci spoza F-1

Czesne dla studentów z wizą F1 wynosi 675,00 USD miesięcznie.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
New America College

Różne poziomy kursów języka angielskiego dla uczniów o zerowej znajomości języka angielskiego do zaawansowanego rozumienia języka angielskiego. ... [+]

Poziomy 1 i 2 - Niski początkujący i początkujący:

Kursy te są przeznaczone dla studentów z niewielką lub zerową znajomością języka angielskiego. Celem instruktażu jest rozwijanie umiejętności we wszystkich dziedzinach używania języka: czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie, wymowa, gramatyka. Jednostki koncentrują się na obszarach tematycznych i umiejętnościach, które są niezbędne w codziennych sytuacjach, w tym różnych działaniach i ćwiczeniach budowania słownictwa.

Poziomy 3 i 4 - niski średniozaawansowany i wysoki średniozaawansowany:

Kursy te są przeznaczone dla studentów o średnim poziomie znajomości języka angielskiego, którzy chcą poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego we wszystkich dziedzinach. Na tym poziomie wzmocnione zostanie czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie, wymowa, gramatyka. Jednostki koncentrują się na obszarach tematycznych i umiejętnościach niezbędnych dla celów społecznych i akademickich. Ćwiczenia i ćwiczenia z zakresu budowania słownictwa będą zawierały odpowiednie tematy wspierające te jednostki.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
New America College

Kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL zapewni studentom umiejętności niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytania i wykonania zadań na egzaminie TOEFL iBT. Studenci zapo ... [+]

Kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL zapewni studentom umiejętności niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytania i wykonania zadań na egzaminie TOEFL iBT. Studenci zapoznają się z formatem egzaminu TOEFL, a także poznają umiejętności i strategie przeprowadzania testów dla każdej z czterech sekcji testu TOEFL: czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.

Czesne

Studenci F-1 / studenci spoza F-1

Czesne dla studentów z wizą F1 wynosi 675,00 USD miesięcznie.

Jednorazowa, bezzwrotna opłata rejestracyjna w wysokości 75,00 USD oraz roczna, bezzwrotna opłata w wysokości 75,00 USD jest naliczana po zapisaniu się do wszystkich programów.

Godziny zajęćZajęcia dzienne ... [-]
Stany Zjednoczone Denver
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
New America College

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów z zaawansowanym poziomem znajomości języka angielskiego, którzy zdali egzamin NAC na poziomie 5 lub 6 lub uzyskali poziom 6 na EP ... [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów z zaawansowanym poziomem znajomości języka angielskiego, którzy zdali egzamin NAC na poziomie 5 lub 6 lub uzyskali poziom 6 na EPT (University of Michigan English Placement Test). Kurs skupi się na umiejętnościach potrzebnych na uniwersytetach, takich jak zaawansowane słuchanie i czytanie w prawdziwym życiu, pisanie prac badawczych, prezentacje, nauka zaawansowanego słownictwa i praca w grupach. Gramatyka i wymowa będą ukierunkowane w kontekście.

Czesne

Studenci F-1 / studenci spoza F-1

Czesne dla studentów z wizą F1 wynosi 675,00 USD miesięcznie.

Jednorazowa, bezzwrotna opłata rejestracyjna w wysokości 75,00 USD oraz roczna, bezzwrotna opłata w wysokości 75,00 USD jest naliczana po zapisaniu się do wszystkich programów.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku