Navarro College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Navarro College To dwuletnie uczelnie zlokalizowane w Poznaniu Corsicana, Texas USA. Navarro College Posiada ponad 35 programów akademickich i technicznych przygotowujących studentów do przeniesienia na uniwersytet. Programy te obejmują naukę komputerową, pre-inżynieria, różne programy pielęgniarskie i technologię naftową. Studenci zagraniczni mogą uczestniczyć w programie Corsicana, Waxahachie lub Midlothian Kampusy. Navarro College mieści się w kampusie kampusu dostępnego na kampusie Corsicana.

Navarro College Od ponad 30 lat prowadzi międzynarodowe studentów. Ciało studenta jest dość zróżnicowane Reprezentowanych przez ponad 36 krajów. Navarro College English Language Institute Zapewnia również studentom z zagranicy, którzy muszą ukończyć bieganie po angielsku przed rozpoczęciem kursu. Po ukończeniu English Language Institute, uczniowie są automatycznie przyjmowani na kursy uniwersyteckie.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji! Cieszymy się, że będziecie częścią tej Navarro College rodzina!

Dostępny

  • Navarro ma otwartą politykę rekrutacyjną.
  • Każdy z pięciu kampusów znajduje się kilka minut od centrum miasta i łatwo dotrzeć z każdej części miasta. Nauka w Navarro jest połowę ceny czteroletniego college'u.
  • Mamy oddziały dedykowane do obsługi specjalnych populacji, takich jak weterani, uczniowie pierwszej generacji i niepełnosprawni.
  • W Navarro można coś dopasować: naukę na odległość, transfer na uczelniach, kursy online, podstawowe studia, ESL oraz zajęcia wieczorowe i wieczorowe.

Responsive

  • Navarro buduje na przyszłość. Nasz kampus posiada najnowocześniejsze urządzenia i udogodnienia, które zapewniają studentom wysokiej jakości kształcenie akademickie i techniczne, zapewniając im przewagę konkurencyjną na rynku pracy.
  • Nasze profesjonalne i techniczne programy szkoleniowe przygotowują studentów do pracy w wysokich wymaganiach w zakresie opieki zdrowotnej, technologii informacyjnych, przemysłowych i innych.

Innowacyjny

  • Nasze skoordynowane studia i programy obsługi studentów zyskały uznanie i naśladowcy w całym kraju.
  • Program transferu uczelni nie tylko przygotowuje uczniów do skrupulatności czteroletniej uczelni, ale także zapewnia stale rozwijający się program nauczania w małych, kreatywnych zajęciach.
  • W kampusie tworzone są kluby i komitety studenckie, odzwierciedlające różnorodność, instynktowność, przywództwo i odpowiedzialne działanie.

Lokalizacje

Corsicana

Address
Navarro College International Programs Office
3200 West 7th Avenue

75110 Corsicana, Teksas, Stany Zjednoczone