Nashville Film Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Doświadczenie NFI

W NFI nasza rodzina filmowców tworzy jedyną w swoim rodzaju kulturę. Od studentów przez wykładowców po absolwentów, wszyscy mamy obsesję na punkcie jednej rzeczy: robienia filmów. A ponieważ filmowanie jest z natury doświadczeniem zespołowym, wszyscy nieustannie współpracujemy, burzymy mózgi i budujemy relacje, zarówno jako przyjaciele, jak i współpracownicy. Razem rzucamy wyzwanie, zachęcamy i kształtujemy się nawzajem jako artyści produkcyjni.

Cały film, cały dzień

Przez cały dzień, każdego dnia, tworzymy filmowców. Wierzymy, że nasi studenci są całkowicie zanurzeni w przemyśle filmowym i eliminują zakłócenia. Zapewniamy szybką ścieżkę, unikamy niepowiązanych tematów i niepotrzebnych godzin kredytowych. Wyciągamy naszych uczniów z tradycyjnej sali lekcyjnej, w terenie, na planie i za kamerą. To codzienna kreatywność.

Rozpoczynamy karierę

Nasza stawka po ukończeniu studiów jest wyższa niż 70%.

Jako akredytowana szkoła filmowa koncentrujemy się na budowaniu kariery naszych studentów i absolwentów. A ponieważ nasz program jest praktyczny iw branży, wielu naszych studentów podpisało umowy i oferty pracy jeszcze przed ukończeniem studiów. A NFI, nasz sukces opiera się na udanych karierach naszych absolwentów.

Dowiedz się od aktywnych twórców filmowych

W NFI wszystkie nasze wydziały są aktywnie zaangażowane w przemysł filmowy. Są producentami, pisarzami, redaktorami, aktorami, stylistami i nie tylko. Zapewnia to naszym uczniom bogate spojrzenie na trendy i technologię, ekspozycję na aktywną sieć profesjonalistów i mentoring w świecie rzeczywistym.

Jesteśmy w sercu Nashville

Jako jedno z najszybciej rozwijających się miast w Ameryce, przemysł filmowy w Nashville gwałtownie się rozwija. Nasze miasto zostało zbudowane na przemyśle rozrywkowym i południowej gościnności. Nasza lokalna społeczność artystów naprawdę dba o przyszłe pokolenia i zawsze chętnie oferuje nowe możliwości. Od teledysków do programów telewizyjnych po krajowe reklamy, Nashville otrzymuje wysokie uznanie za zaangażowanie w doskonałość w branży.

Program dziewięciomiesięczny

Chcesz rozpocząć swoją karierę. Zaczniemy od zaledwie dziewięciu miesięcy.

Wyposażyliśmy twórców filmowych w umiejętności, sieć i praktyczne doświadczenia potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Program produkcji kinowej NFI jest jak bootcamp dla filmowców.

Lokalizacje

Nashville

Address
Nashville Film Institute
191 Polk Avenue

37210 Nashville, Tennessee, Stany Zjednoczone