Northwest College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Northwest College otwarty w 1946 roku z prawie 100 w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy uczniów i trzech nauczycieli, którzy spotkali się w klasach pożyczonych od dzielnicy szkół publicznych.

Początkowo nazywany Northwest University of Wyoming Centrum, został utworzony w drodze porozumienia z Uniwersytetu Wyoming i nr Park County School District 1. Wsparcie Uniwersytet przerwano w 1950 roku.

W 1953 roku nazwa została zmieniona na Northwest Community College, a podstawa opodatkowania w 1968 roku w Kolegium został poszerzony o wszystkie Park County. Nazwę zmieniono po raz kolejny w Northwest College w 1989 roku. Z biegiem lat, jakość nauczania dojrzał, a kampus mieszkalny realizowany.

NWC jest znacznie więcej niż typowego dwuletniego college'u - rozważyć następujące punkty jako dowód tego twierdzenia.

Szerokość programu: Szeroki wybór kursów obsługuje 54 stopni, 19 stopni, transferu i 34 certyfikatów technicznych umiejętności. I z niskim czesnego Northwest, nie ma potrzeby, aby czuć się winny odkrywania przed zobowiązując się do majora.

Silne wydziału: Studenci poznają naszą doskonałą zdolność na po imieniu. Mimo, że jesteśmy często nazywa się jako ekspertów w swoich dziedzinach, nacisk Nasz wydział jest na naszych studentów.

Bogate możliwości kształcenia: nauka czeka na naszych uczniów w klasie i poza nią, w tym działań akademickich, takich jak hodowla Sądząc i Forensics jak również roczne międzynarodowe możliwości podróży.

Zajęcia: Tablica działalność studencką zawiera Międzyuczelniany lekkoatletyka, stacjonarne sportowe i organizacje samorządu studenckiego i więcej. Jeśli jesteś na atletyczny zespół, istnieje duża szansa, Twoja rodzina i przyjaciele mogą oglądać za pośrednictwem żywych Prezentacje produkowanych przez NWC studentów.

Środowisko: To wszystko jest tutaj-prawdziwie kolegialnego środowiska chluby pięć akademików i ponad 50 apartamentów (znaleźć więcej szczegółów na temat naszych Kampus map i obszaru mapy).

Wizja i misja

Wizja - Dzięki doskonałej nauczania, uczenia się i środowisko życia, Northwest College będzie dynamiczny i wybitny przywódca edukacyjny, który kształtuje pozytywną przyszłość dla studentów i wielu społeczności, którym służy.

Misja - Przez wyjątkowych, dynamicznych środowiskach życia i uczenia się, Northwest College poświęca się indywidualne osiągnięcia uczniów, różnorodność, globalnego obywatelstwa i wspólnoty witalności.

Studentów

1,719 studenci kredytowe 59% - w pełnym wymiarze czasu 41% - w niepełnym wymiarze czasu 72% - Wyoming 23% - inne państwa 4% - w innych krajach

Kampus

Główny kampus, Powell

132 - całkowite akrów 62 - budowle (obejmują budynki Zachód Campus)

Cztery centra Zamiejscowy

Pole Station Mickelson (50 mil na zachód od Powell) Cody Center Worland Centrum Traper Arena

Programy studiów

52 - stopni transferu 19 - stopni techniczne 30 - certyfikaty

Lokalizacje

Powell

Address
231 West 6th Street
82435 Powell, Wyoming, Stany Zjednoczone