Przeczytaj oficjalny opis

Northwest College otwarty w 1946 roku z prawie 100 w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy uczniów i trzech nauczycieli, którzy spotkali się w klasach pożyczonych od dzielnicy szkół publicznych.

Początkowo nazywany Northwest University of Wyoming Centrum, został utworzony w drodze porozumienia z Uniwersytetu Wyoming i nr Park County School District 1. Wsparcie Uniwersytet przerwano w 1950 roku.

W 1953 roku nazwa została zmieniona na Northwest Community College, a podstawa opodatkowania w 1968 roku w Kolegium został poszerzony o wszystkie Park County. Nazwę zmieniono po raz kolejny w Northwest College w 1989 roku. Z biegiem lat, jakość nauczania dojrzał, a kampus mieszkalny realizowany.

NWC jest znacznie więcej niż typowego dwuletniego college'u - rozważyć następujące punkty jako dowód tego twierdzenia.

Szerokość programu: Szeroki wybór kursów obsługuje 54 stopni, 19 stopni, transferu i 34 certyfikatów technicznych umiejętności. I z niskim czesnego Northwest, nie ma potrzeby, aby czuć się winny odkrywania przed zobowiązując się do majora.

Silne wydziału: Studenci poznają naszą doskonałą zdolność na po imieniu. Mimo, że jesteśmy często nazywa się jako ekspertów w swoich dziedzinach, nacisk Nasz wydział jest na naszych studentów.

Bogate możliwości kształcenia: nauka czeka na naszych uczniów w klasie i poza nią, w tym działań akademickich, takich jak hodowla Sądząc i Forensics jak również roczne międzynarodowe możliwości podróży.

Zajęcia: Tablica działalność studencką zawiera Międzyuczelniany lekkoatletyka, stacjonarne sportowe i organizacje samorządu studenckiego i więcej. Jeśli jesteś na atletyczny zespół, istnieje duża szansa, Twoja rodzina i przyjaciele mogą oglądać za pośrednictwem żywych Prezentacje produkowanych przez NWC studentów.

Środowisko: To wszystko jest tutaj-prawdziwie kolegialnego środowiska chluby pięć akademików i ponad 50 apartamentów (znaleźć więcej szczegółów na temat naszych Kampus map i obszaru mapy).

Wizja i misja

Wizja - Dzięki doskonałej nauczania, uczenia się i środowisko życia, Northwest College będzie dynamiczny i wybitny przywódca edukacyjny, który kształtuje pozytywną przyszłość dla studentów i wielu społeczności, którym służy.

Misja - Przez wyjątkowych, dynamicznych środowiskach życia i uczenia się, Northwest College poświęca się indywidualne osiągnięcia uczniów, różnorodność, globalnego obywatelstwa i wspólnoty witalności.

Studentów

1,719 studenci kredytowe 59% - w pełnym wymiarze czasu 41% - w niepełnym wymiarze czasu 72% - Wyoming 23% - inne państwa 4% - w innych krajach

Kampus

Główny kampus, Powell

132 - całkowite akrów 62 - budowle (obejmują budynki Zachód Campus)

Cztery centra Zamiejscowy

Pole Station Mickelson (50 mil na zachód od Powell) Cody Center Worland Centrum Traper Arena

Programy studiów

52 - stopni transferu 19 - stopni techniczne 30 - certyfikaty

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Applied Science

Northwest College

Ten program oferuje studentom, którzy przygotowują się do wprowadzenia na świeżym powietrzu i przygody rynku pracy różnorodne doświadczenie w wielu sezonie ziemi i progra ... [+]

Ten program oferuje studentom, którzy przygotowują się do wprowadzenia na świeżym powietrzu i przygody rynku pracy różnorodne doświadczenie w wielu sezonie ziemi i programowania zewnętrznej bazie wody. Studenci w programie Edukacja Outdoor i Rekreacji rozwijać umiejętności i doświadczenie związane z wiodących grup w zajęciach rekreacyjnych na świeżym powietrzu przygody oparte. Ten program nie jest przeznaczony dla studentów planujących przeniesienie do instytucji czterech lat.

Ogólne wymagania edukacyjne

POLS 1000 - rząd amerykański i Wyoming (3) ENGL +1010 - English I: Wprowadzenie do składu (3) ENGL 1020 - Angielski II: Wprowadzenie do literatury (3) BADM tysiącepięć - Biznes Matematyka (3) CO / M 1030 - Komunikacja interpersonalna (3) BIOL 1080 - maksymalna Environmental Science (tylko wiosna) (3) ... [-]
Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Komunikacja Fotograficzne Program przygotowuje studentów do kariery w profesjonalnej fotografii. ... [+]

Komunikacja Fotograficzne Program przygotowuje studentów do kariery w profesjonalnej fotografii. Obszary handlowej tle naciskiem to studio ilustracja, portret, nowych mediów cyfrowych i fotoreportażu.

Z najnowszych cyfrowych multimediów i technologii w połączeniu z procesów tradycyjnych i historycznych, program ten wszechogarniający zapewnia studentom szeroki wachlarz umiejętności, jak rozwijać osobistą wizję fotograficzną.

Od akademicki do profesjonalnych starań, naszym pełnym wymiarze czasu wydziału wprowadzają w klasie swoją wiedzę w tym dynamicznym, ciągle zmieniającym się rynku. Następnie poprzez zadań projektowych i podejścia praktycznego, uczniowie uczą się rozwiązywania problemów świata rzeczywistego wizualnej.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate of Arts

Northwest College

Muzyka jest życiem. To wszystko, co naprawdę trzeba wiedzieć. Jeśli nie wierzysz, NWC program muzyczny będzie cię prosto. Przez cały dzień, będziesz śpiewać, grać, miesz ... [+]

Muzyka jest życiem.

To wszystko, co naprawdę trzeba wiedzieć. Jeśli nie wierzysz, NWC program muzyczny będzie cię prosto. Przez cały dzień, będziesz śpiewać, grać, mieszać się w dużych i małych zespołów, nauczyć się podstaw i ćwiczyć na instrumencie lub dwa (i tak, wszyscy muzycy muszą nauczyć się gry na fortepianie, bez względu na to, co ich muzyka specjalnością jest).

Twój nowy dom będzie w osobnym pokoju ćwiczeń, high-tech laboratorium oprogramowania muzycznego, lub cyfrowym studiu nagraniowym. Musisz dostać się do pracy z artystami gości i uczestniczyć milion (lub tak) koncerty. Plus zalogować trochę czasu drogowego na wycieczki wydajności. ... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Obszar komunikacji oferuje szereg zajęć dla studentów, którzy planują przenieść do instytucji czterech lat lub lepiej zrozumieć swoje zachowania komunikacyjne. ... [+]

Obszar komunikacji oferuje szereg zajęć dla studentów, którzy planują przenieść do instytucji czterech lat lub lepiej zrozumieć swoje zachowania komunikacyjne. Studenci planujący otrzymują tytuł licencjata w tej dziedzinie należy dokładnie przejrzeć wymagania stopnia uniwersytecie lub college'u, do którego zamierzasz przenieść. Kursy komunikacji mowy są dostępne dla studentów poniżej jakiegokolwiek stopnia lub planu certyfikatu jako wymagania albo Spełnienie humanistycznych lub jako obieralnych.

Ten program pozwala studentom do odkrywania dziedzinie komunikacji jako podstawa do ich współpracownik Arts. Rdzeń zapewnia studentom podstawowych zajęć w terenie, jednocześnie umożliwiając im elastyczność, aby dostosować swój program do ich indywidualnych potrzeb. Studenci muszą zdać kursów podstawowych z "C-" lub lepiej spełniać wymagania programu. Studenci, którzy planują przenieść do czteroletniego programu może mieć dodatkowe godziny poza wymagania programowe w Northwest College w celu przeniesienia się jako junior. Ci studenci powinni skonsultować się z doradcą i odpowiedniego katalogu czteroletniego college'u.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Program ten zapewnia solidne podstawy zajęć dla studentów zainteresowanych w realizacji tytuł licencjata w badaniach międzynarodowych i dla wielu różnych możliwości zatru ... [+]

Program ten zapewnia solidne podstawy zajęć dla studentów zainteresowanych w realizacji tytuł licencjata w badaniach międzynarodowych i dla wielu różnych możliwości zatrudnienia, zarówno w kraju jak i za granicą. Program ma charakter interdyscyplinarny, a uczniowie mają dużą elastyczność w projektowaniu swój program studiów, aby dopasować ich interesów zawodowych. Studenci na kierunku studiów międzynarodowych uczestniczą w sumie 21 godzin z międzynarodowym programem nauczania i badań osiem godzin jednego języka obcego.

Ten program pozwala studentom otrzymać Associate of Arts w stopniu Studiów Międzynarodowych. Rdzeń zapewnia studentom podstawowych zajęć w terenie, jednocześnie umożliwiając im elastyczność, aby dostosować swój program do ich indywidualnych potrzeb. Studenci muszą zdać kursów podstawowych z "C-" lub lepiej spełniać wymagania programu. Studenci, którzy planują przenieść do czteroletniego programu może mieć dodatkowe godziny poza wymagania programowe w Northwest College w celu przeniesienia się jako junior. Ci studenci powinni skonsultować się z doradcą i odpowiedniego katalogu czteroletniego college'u.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Badania psychologiczne wszystkie aspekty ludzkiego zachowania, w tym jak odczuwamy i postrzegamy świat, jak pragnienia i uczucia wpływają na to, co robimy i jak możemy uc ... [+]

Badania psychologiczne wszystkie aspekty ludzkiego zachowania, w tym jak odczuwamy i postrzegamy świat, jak pragnienia i uczucia wpływają na to, co robimy i jak możemy uczyć się i pamiętać i tworzenia pomysłów. Te powtarzające się czynności umysłowe stanowią nasze osobowości i postaw, a gdy różne osobowości współdziałają, są one zmieniane. W celu zbadania tych różnorodnych zachowań, psychologia czerpie wiedzy nabytej przez większość innych dyscyplin naukowych. Stąd najprawdopodobniej cieszyć się i dobrze się psychologią, jeśli mają różne interesy i zbadali wiele przedmiotów dostępnych w liceum, w tym matematyki i nauki.

Dlaczego warto studiować psychologię na północno College? Na północno Kolegium można studiować wszystko w pierwszych dwóch latach studiów licencjata. Wiele klas psychologię na większości uczelni są duże, ponieważ psychologia jest popularnym głównym, ale w Northwest masz małe klasy oferuje indywidualną uwagę od wykładowców, którzy pracowali w różnych instytucjach i można wchodzić w interakcje z innymi studentami. Kurs Badania w czasie ostatecznego terminu będzie ciągnąć ze sobą wiele elementów swoich innych kursów psychologii i daje umiejętności badawczych niezbędnych w zaawansowanej pracy. Opcje dla niezależnego badania obejmują pracę z wydziału, którzy angażują się w praktyce zdrowia psychicznego, oceny edukacji oraz testów psychologicznych. Czego się nauczę? Zrozumienie psychologicznych celów, do których należą opisywania, wyjaśniania, przewidywania i kształtowania ludzkich zachowań. Zrozumienie wielu różnych koncepcji psychologii i teorii i wyników badań stosowanych do opisu i wyjaśnienia zachowania. Zdolności do opisania, interpretacji i oceny badań przeprowadzonych przez innych psychologów, a także zaprojektować, wykonać i zgłosić własne badania z zastosowaniem środków, obserwacje lub eksperymenty. Zdolności do wykorzystania psychologiczne... [-]
Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Dział Sztuki College Northwest oferuje sekwencję kursy przygotowawcze i zajęć mających na celu budowanie silnych umiejętności pracy w dwuwymiarowych, trójwymiarowych i gr ... [+]

Dział Sztuki College Northwest oferuje sekwencję kursy przygotowawcze i zajęć mających na celu budowanie silnych umiejętności pracy w dwuwymiarowych, trójwymiarowych i graficznych obszarach projektowych. Po ukończeniu tych kursów fundamentowych, wraz z ogólnymi wymogami uczelni do ukończenia studiów, student może przenieść się do czteroletniego college'u lub na uniwersytecie, lub poszukiwania zatrudnienia z ufnością, że pochodzi od przygotowania dźwięku.

Chociaż kursy przygotowawcze są planowane w ramach programu artystycznego na uwadze, każdy student zainteresowany poszerzaniem swojej wiedzy i korzystania z techniki mogą zapisać.

Wszystkich Wymagania ogólne Edukacja: 39-42 Kredyty ... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Wymiar sprawiedliwości w Northwest College oferuje studentom przegląd amerykańskiego systemu sądownictwa karnego i przegląd teorii, procedur, prawa, i elementów, które pr ... [+]

Wymiar sprawiedliwości w Northwest College oferuje studentom przegląd amerykańskiego systemu sądownictwa karnego i przegląd teorii, procedur, prawa, i elementów, które prowadzą nasz system sprawiedliwości. Studenci zdobywają ogólną wiedzę o pochodzeniu i metod policji, sądów i systemów karnych w Ameryce, a także ich strukturę, budowę i działanie. Associate of Arts w Criminal Justice zapewnia solidne podstawy zajęć dla studentów zainteresowanych w realizacji tytuł licencjata w badaniach karnych, tych, którzy chcą stać się praktykiem w dziedzinie, lub specjaliści już pracują w dziedzinie, która wymaga modernizacji kształcenia. Studenci muszą pomyślnie ukończyć kursy podstawowe z "C-" lub lepiej spełniać wymagania programu. Studenci, którzy planują przenieść do czteroletniego programu może mieć dodatkowe godziny poza wymagania programowe Northwest College w celu przeniesienia się jako junior. Ci studenci powinni skonsultować się z doradcą i odpowiedniego katalogu czteroletniego college'u.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate of Science

Northwest College

Jeśli nie wiesz jeszcze, która ścieżka kariery jest dla Ciebie, Badania ogólne daje podstawę dla niemal każdego stopnia. Możesz zbadać swoje interesy, a także będziemy pr ... [+]

Jeśli nie wiesz jeszcze, która ścieżka kariery jest dla Ciebie, Badania ogólne daje podstawę dla niemal każdego stopnia. Możesz zbadać swoje interesy, a także będziemy pracować z tobą w pierwszym roku, aby zawęzić obszar dzięki czemu zajęcia zabierze Cię w dobrym kierunku.

Ogólne Badania AA

Wymagania stopnia

Rządowe 3-6 kredyty Angielski 6 kredytów Matematyka 3 kredyty Science Lab 4 kredyty Nauki humanistyczne 9 kredytów Nauki społeczne 6 kredytów Porównawcza świadomości kulturowej 6 kredytów Wellness 2 kredyty Badania ogólne AS

Wymagania stopnia

Rządowe 3-6 kredyty Angielski 6 kredytów Matematyka /... [-]
Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Program zapewnia studentom, którzy chcą skupić się na badaniu administracji księgowej lub biznesowych z zajęć, które jest wspólną bazą dla zaawansowanych badań i / lub ka ... [+]

Program zapewnia studentom, którzy chcą skupić się na badaniu administracji księgowej lub biznesowych z zajęć, które jest wspólną bazą dla zaawansowanych badań i / lub kariery w biznesie. Studenci, którzy studiują w tym zakresie zazwyczaj poszukują stopni na wyższych instytucji w dziedzinie rachunkowości, finansów, zarządzania, marketingu i administracji personalnej między innymi. Stopień w biznesie jest popularnym wyborem dla studentów planujących uczęszczać do szkoły prawniczej po ukończeniu studiów. Wydział Gospodarczy Northwest College oferuje studentom możliwość budowania solidną podstawę do dalszych badań w tych programach.

Studenci, którzy planują wprowadzić kariery w biznesie przez zaawansowanych badań w instytucji czterech lat muszą mieć zajęć wykraczających poza wymagania programu w Northwest College.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Program ten jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych w aplikacji i integracji nauk biologicznych i fizycznych do zrównoważonej produkcji roślinnej. ... [+]

Program ten jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych w aplikacji i integracji nauk biologicznych i fizycznych do zrównoważonej produkcji roślinnej. Studenci przenieść do programów naukowych upraw lub agronomii do kariery w nasion, nawozów, przemyśle chemicznym, i czy w produkcji roślinnej. Przenieść do gleboznawstwa i ekologii programu nauczania może prowadzić do stanowisk kierowniczych gruntów i zarządzania zasobami naturalnymi. Studenci muszą zdać kursów podstawowych z "C-" lub lepiej spełniać wymagania programu. Studenci, którzy planują przenieść do czteroletniego programu może mieć dodatkowe godziny poza wymagania programowe w Northwest College w celu przeniesienia się jako junior. Ci studenci powinni skonsultować się z doradcą i odpowiedniego katalogu czteroletniego college'u.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Badania biologii obejmuje kursy mające na celu pomóc studentom zapoznanie się ze strukturą i funkcją organizmów żywych i docenić niektóre relacje ekologiczne istniejących ... [+]

Badania biologii obejmuje kursy mające na celu pomóc studentom zapoznanie się ze strukturą i funkcją organizmów żywych i docenić niektóre relacje ekologiczne istniejących w świecie życia. Kursy biologii wymagane w tym programie równolegle te znajdujące się w instytucji czterech lat i należy przesyłać bez trudności. Studenci muszą zdać kursów podstawowych z "C-" lub lepiej spełniać wymagania programu. Zalecane kursy są zaprojektowane, aby pomóc uczniom w ukończeniu stopni cztery lata. Studenci, którzy planują przenieść do czteroletniego programu może mieć dodatkowe godziny poza wymagania programowe w Northwest College w celu przeniesienia się jako junior. Ci studenci powinni skonsultować się z doradcą i odpowiedniego katalogu czteroletniego college'u.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Poszczególne pola w inżynierii wiążą się, że wszystkie one wymagają dogłębnego zrozumienia podstawowych praw naukowych. ... [+]

Poszczególne pola w inżynierii wiążą się, że wszystkie one wymagają dogłębnego zrozumienia podstawowych praw naukowych. Inżynierowie zastosowanie wiedzy naukowej i zasady projektowania i eksploatacji maszyn, do wyboru materiałów, do polepszenia środowiska ludzkości, i ekonomicznego wykorzystania personelu, pieniędzy i energii.

Associate of Science w stopniu Inżynierii podkreśla tradycyjny rdzeń konstrukcyjny na poziomie studiów i drugim roku. Program zapewnia podstawowe wykształcenie w zakresie inżynierii z wystarczającą elastyczność, aby studenci mogli przenieść się do różnych czteroletnich szkół oferujących studia licencjackie stopni naukowych w dziedzinie inżynierii. Studenci muszą zdać kursów podstawowych z "C-" lub lepiej spełniać wymagania programu. Studenci, którzy planują przenieść do czteroletniego programu może mieć dodatkowe godziny poza wymagania programowe w Northwest College w celu przeniesienia się jako junior.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Program Animal Science stanowi fundament w dziedzinie nauk biologicznych i fizycznych, powiększone o zastosowaniach do produkcji w środowiskach zachodnich. Przygotowuje u ... [+]

Test Nauka zwierząt Program stanowi podstawę w dziedzinie nauk biologicznych i fizycznych, powiększone o zastosowaniach do produkcji w środowiskach zachodnich. Przygotowuje uczniów do przenieść do zaawansowanego programu studiów w jednym z kilku opcji w nauce zwierząt. Absolwenci znajdują zatrudnienie w paszy i produktów zdrowotnych firm, zarządzaniem produkcją zwierzęcą i marketingowych, stowarzyszeń rasy, agencje rządowe lub przemyśle mięsnym.

Studenci muszą zdać kursów podstawowych z "C-" lub lepiej spełniać wymagania programu. Studenci, którzy planują przenieść do czteroletniego programu może mieć dodatkowe godziny poza wymagania programowe w Northwest College w celu przeniesienia się jako junior. Ci studenci powinni skonsultować się z doradcą i odpowiedniego katalogu czteroletniego college'u.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Będąc na marginesie podczas wielkiej gry jest trudne dla sportowca. Można ułatwić wiedzy i rozumienia ciała i urazów, które można zachować te sportowców grać sport kochaj ... [+]

Będąc na marginesie podczas wielkiej gry jest trudne dla sportowca. Można ułatwić wiedzy i rozumienia ciała i urazów, które można zachować te sportowców grać sport kochają! Athletic Program szkolenia NWC zaczyna cię na ekscytującą torze, aby zapobiec, oceniać, zarządzać i rehabilitacji tych urazów.

W otoczeniu konkurencyjnym i współpracy, będzie można nauczyć się taśmy, leczenia i rehabilitacji sportowców. Po ukończeniu studiów, będziesz przygotowany do przesłania do szkoły czterech lat i następnego etapu staje się Board Certified Trainer Athletic.

Program ten stanowi solidną podstawę dla studentów planujących karierę jako trenera sportowego. Przygotowuje uczniów przenieść do instytucji oferujących tytuł licencjata w treningu sportowego. Studenci muszą zdać kursów podstawowych z "C-" lub lepiej spełniać wymagania programu. Na początku semestru wiosennego ich drugim roku, studenci muszą złożyć wniosek o dopuszczenie do akredytowanego programu edukacji sportowej szkolenia w instytucji czterech lat.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Powiązany program

Northwest College

Czy chcesz wprowadzić małe dzieci do magicznego świata książek, podzielić się swoją miłość do nauki z nastolatkiem, lub pomóc rozwojowo opóźnione maluchy dogonić rówieśni ... [+]

Czy chcesz wprowadzić małe dzieci do magicznego świata książek, podzielić się swoją miłość do nauki z nastolatkiem, lub pomóc rozwojowo opóźnione maluchy dogonić rówieśników, można dostać się do klas, których potrzebujesz w Programie Edukacji NWC jest.

Oto trochę informacji na temat każdego z naszych programów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, czy Northwest College ma to, czego potrzebujesz, aby rozpocząć satysfakcjonującej kariery zawodowej w dziedzinie edukacji.

Wczesna edukacja

Associate of Science, Associate of Art Studenci uczą się na temat nauczania dzieci w wieku od urodzenia do ośmiu lat w pierwszych kursów dzieciństwa. Obserwacja, udział i praktyka z mentorem są częścią ekscytujące możliwości edukacyjnych świadczonych w Northwest College.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Grafików połączyć sztukę i technologię do komunikowania pomysłów w formie wizualnej. Projekt polega na twórczej, analitycznej i technicznych informacji - dobry projektant ... [+]

Grafików połączyć sztukę i technologię do komunikowania pomysłów w formie wizualnej. Projekt polega na twórczej, analitycznej i technicznych informacji - dobry projektant musi nauczyć się dosk we wszystkich trzech obszarach.

Graficzny projekt programu w Northwest College zapewnia studentom koncepcyjnych i technicznych umiejętności w zakresie komunikacji wizualnej. Zyskasz kompetencje w wykorzystaniu procesu twórczego, zasady projektowania, kształt, kolor, wizerunek i typografii, by stworzyć jasne i przekonujące wiadomości. Skorzystaj z tej samej state-of-the-art sprzętu i oprogramowania wykorzystywanego przez specjalistów w tej dziedzinie, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northwest College

Pierwsze dwa lata przygotowań do kariery wczesnym dzieciństwie, szkole podstawowej, średniej lub nauczyciela wtórnym może być dokonany w Northwest College. Departament Ed ... [+]

Edukacja

Pierwsze dwa lata przygotowań do kariery wczesnym dzieciństwie, szkole podstawowej, średniej lub nauczyciela wtórnym może być dokonany w Northwest College. Departament Edukacji oferuje kursy, które uczą się podstawowych zasad i teorii nauczania i uczenia się. Dzięki współpracy z personelem szkoły publicznej, nasi uczniowie obserwują i zdobyć praktyczne doświadczenie w klasach szkół publicznych w całej Big Horn Basin.

doradców akademickich studentom w ich wyborze zawodu, jak również doradztwo w wyborze dań i opcji transferowych.

Ponieważ nauka wymaga zaświadczenia o stanie, ważne jest to, że studenci konsultować się z ich doradców często stać poinformowani wymagań programowych w szkołach czteroletnich. Katalog kolegium transferowego czteroletniego musi być konsultowany przez studenta przy wyborze kursów.... [-]

Stany Zjednoczone Powell
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku