The New England School of English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza filozofia Filozofia The New England School of English jest dostarczanie najlepszych w języku angielskim i szkolenia kultury: zapewnienie wyzwanie intelektualne programu najwyższej jakości w ciepłym i przyjaznym środowisku. Krótko mówiąc, naszym celem jest, aby zapewnić wyjątkową okazję do nauki języka angielskiego.

Dlaczego NESE? Kompletny językowej i kulturowej Zanurzenie W NESE, studenci uczą się nie tylko języka; uczą się kultury amerykańskiej, jak również. Nasi studenci sukces szybko, ponieważ intensywne szkolenia języka angielskiego w połączeniu z całkowitym zanurzeniu kulturowego okazał zmaksymalizować nauki języków obcych. W NESE, uczniowie uczęszczają intensywne zajęcia w ciągu dnia i mają możliwość wyjazdu do domu, do rodziny amerykańskiej rodziny goszczącej lub w internacie w godzinach wieczornych. Cały dzień, każdego dnia, nasz intensywny program naraża studentów do języka i kultury amerykańskiej, dając okazję do nauki języka najszybsze możliwe.

Doskonałe Nauczyciele Ze względu na swoją wyjątkową reputację, NESE przyciąga nauczycieli, którzy posiadają zarówno licencjackich lub stopnie naukowe od jednych z najlepszych uniwersytetów w USA, w tym Harvard, Yale i Columbia. Niezależnie od tego, gdzie nasi nauczyciele uzyskali stopnie, Nese nauczyciele są dynamiczne, których wyjątkowym doświadczeniem w nauczaniu, które zostały wybrane do nauczania w NESE ze względu na ich wysoki poziom wiedzy i poświęcenia.

Małe klasy Nasza średnia wielkość klasy wynosi 12 uczniów. Małe klasy zapewniają ożywione dyskusje, częste uczestnictwo studentów i intensywnej interakcji uczeń-nauczyciel.

Intensywne i Semi-Intensive Programy Pięć dni w tygodniu Studenci mają do wyboru udział w intensywnym programie NESE od 9: 00-3: 15 każdego dnia lub w Programie Semi-Intensywny NESE od 9: 00-12: 00 każdego dnia. Oba programy oferują 10 poziomów języka i kultury szkolenia, pełnego dostępu do wszystkich obiektów i Nese do wyboru albo akademiku lub zakwaterowania u rodziny.

Przedmioty do wyboru, a po szkole Oprócz naszych intensywnych zajęć akademickich, studenci mogą wybrać przedmioty do wyboru i po szkole, aby pomóc im szybciej osiągnąć swoje cele. Planowa i po szkole Kursy obejmują TOEFL® przygotowanie, Business English, Legal English, Wymowa i Uniwersytet Przygotowanie. Nese zaawansowani mogą również brać udział w kursach w ich obszarze szczególnego zainteresowania w Harvard Extension School i innych uczelni obszaru. (Należy pamiętać, że pięć studenci muszą zarejestrować, aby na miejsce po szkole NESE Kurs podjęcia.)

Oficjalne zapisy i certyfikaty Pod koniec każdej sesji, otrzymasz Nese zapis, który zawiera informacje o swojej znajomości języka angielskiego i osiągnięcia w nauce w każdym obszarze umiejętności. Będziesz także otrzymywać Nese certyfikat uczestnictwa za udział w naszym programie, a po pomyślnym ukończeniu najbardziej zaawansowanego poziomu NESE, zostaniesz nagrodzony Nese dyplom. Dodatkowo, w przypadku osiągnięcia doskonałości akademickiej, zostanie uznane za takie "Honors student". Adnotacja o tym pojawi się na oficjalnej transkrypcji NESE.

Idealny Miasto, ustawienie Idealny Uniwersytet NESE znajduje się w sąsiedztwie Uniwersytetu Harvarda w centrum Placu Harvarda w Cambridge. Harvard Square jest centralnym punktem działalności studenckiej i jeden z najciekawszych i najbardziej dynamicznych ośrodków studenckich w Stanach Zjednoczonych. NESE znajduje się zaledwie 100 metrów od dworca kolejowego i autobusowego i 10 minut od centrum Bostonu. Jesteśmy również w mniej niż dwie godziny od wielkiego narciarstwo, żeglarstwo, oceanu i pięknym, zabytkowym Cape Cod.

Elastyczny Harmonogram Oferujemy intensywne 4-tygodniowe sesje rozpoczynające się w 12 różnych okresach w ciągu roku. Oznacza to, że można rozpocząć szkolenie angielskiego w czasie, który najlepiej pasuje do harmonogramu.

Advance Zakwaterowanie Rodzaje W ciągu roku, uczniowie mogą wybrać życie w amerykańskiej rodziny u rodziny lub w akademiku. Ponieważ NESE sprawia, że ​​wszystkie warunki mieszkaniowe, zanim uczniowie opuszczają swój kraj, czy studenci decydują się żyć w rodziny goszczącej lub w akademiku, mogą udać się bezpośrednio z lotniska do ich nowego domu. NESE nie pobiera żadnych opłat za podjęciem warunki mieszkaniowe.

Program dla profesjonalistów Ze względu na elastyczność programu nauczania NESE profesjonaliści mogą wybrać zajęcia, które chcą podjąć. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, których praca nie pozwala im na intensywny program nauczania naszego. Oprócz naszego regularnego intensywnego programu nauczania prywatnego i Nese zajęć fakultatywnych są niektóre opcje w NESE dla profesjonalistów.

Program dla studentów Nasz intensywny program nauczania jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc studentom w osiągnięciu ich celów naukowych, tak szybko jak to możliwe. Oprócz naszych intensywnych zajęć, proponujemy kurs TOEFL przygotowanie, egzamin instytucjonalny TOEFL® każdego miesiąca, a kurs University przygotowania. Oferujemy również szeroką doradztwo edukacyjno i pośrednictwa pracy biblioteki uniwersyteckie, uniwersytet zasobów, aby pomóc uczniom planować przyszłe studia w Stanach Zjednoczonych, na uniwersytetach i dopuszczenia do obszaru bez brania TOEFL.

Bezpłatne doradztwo i usługi Nasz zakres darmowych usług jest szeroki: przed przybyciem umieszczenie mieszkalnictwo, doradztwo i pośrednictwo uniwersytetu, korzystanie z Nese komputerowej, nieograniczone korzystanie z NESE e-mail i Internetu, Nese transkryptów i zaświadczeń, oraz doradztwo z naszych doświadczonych przedstawicieli na całym świecie ,

Lokalizacje

Cambridge

New England School of English

Address
Harvard Square
36 John F. Kennedy Street

02138 Cambridge, Massachusetts, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 617-864-7170

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium