Przeczytaj oficjalny opis

Nasza filozofia Filozofia The New England School of English jest dostarczanie najlepszych w języku angielskim i szkolenia kultury: zapewnienie wyzwanie intelektualne programu najwyższej jakości w ciepłym i przyjaznym środowisku. Krótko mówiąc, naszym celem jest, aby zapewnić wyjątkową okazję do nauki języka angielskiego.

Dlaczego NESE? Kompletny językowej i kulturowej Zanurzenie W NESE, studenci uczą się nie tylko języka; uczą się kultury amerykańskiej, jak również. Nasi studenci sukces szybko, ponieważ intensywne szkolenia języka angielskiego w połączeniu z całkowitym zanurzeniu kulturowego okazał zmaksymalizować nauki języków obcych. W NESE, uczniowie uczęszczają intensywne zajęcia w ciągu dnia i mają możliwość wyjazdu do domu, do rodziny amerykańskiej rodziny goszczącej lub w internacie w godzinach wieczornych. Cały dzień, każdego dnia, nasz intensywny program naraża studentów do języka i kultury amerykańskiej, dając okazję do nauki języka najszybsze możliwe.

Doskonałe Nauczyciele Ze względu na swoją wyjątkową reputację, NESE przyciąga nauczycieli, którzy posiadają zarówno licencjackich lub stopnie naukowe od jednych z najlepszych uniwersytetów w USA, w tym Harvard, Yale i Columbia. Niezależnie od tego, gdzie nasi nauczyciele uzyskali stopnie, Nese nauczyciele są dynamiczne, których wyjątkowym doświadczeniem w nauczaniu, które zostały wybrane do nauczania w NESE ze względu na ich wysoki poziom wiedzy i poświęcenia.

Małe klasy Nasza średnia wielkość klasy wynosi 12 uczniów. Małe klasy zapewniają ożywione dyskusje, częste uczestnictwo studentów i intensywnej interakcji uczeń-nauczyciel.

Intensywne i Semi-Intensive Programy Pięć dni w tygodniu Studenci mają do wyboru udział w intensywnym programie NESE od 9: 00-3: 15 każdego dnia lub w Programie Semi-Intensywny NESE od 9: 00-12: 00 każdego dnia. Oba programy oferują 10 poziomów języka i kultury szkolenia, pełnego dostępu do wszystkich obiektów i Nese do wyboru albo akademiku lub zakwaterowania u rodziny.

Przedmioty do wyboru, a po szkole Oprócz naszych intensywnych zajęć akademickich, studenci mogą wybrać przedmioty do wyboru i po szkole, aby pomóc im szybciej osiągnąć swoje cele. Planowa i po szkole Kursy obejmują TOEFL® przygotowanie, Business English, Legal English, Wymowa i Uniwersytet Przygotowanie. Nese zaawansowani mogą również brać udział w kursach w ich obszarze szczególnego zainteresowania w Harvard Extension School i innych uczelni obszaru. (Należy pamiętać, że pięć studenci muszą zarejestrować, aby na miejsce po szkole NESE Kurs podjęcia.)

Oficjalne zapisy i certyfikaty Pod koniec każdej sesji, otrzymasz Nese zapis, który zawiera informacje o swojej znajomości języka angielskiego i osiągnięcia w nauce w każdym obszarze umiejętności. Będziesz także otrzymywać Nese certyfikat uczestnictwa za udział w naszym programie, a po pomyślnym ukończeniu najbardziej zaawansowanego poziomu NESE, zostaniesz nagrodzony Nese dyplom. Dodatkowo, w przypadku osiągnięcia doskonałości akademickiej, zostanie uznane za takie "Honors student". Adnotacja o tym pojawi się na oficjalnej transkrypcji NESE.

Idealny Miasto, ustawienie Idealny Uniwersytet NESE znajduje się w sąsiedztwie Uniwersytetu Harvarda w centrum Placu Harvarda w Cambridge. Harvard Square jest centralnym punktem działalności studenckiej i jeden z najciekawszych i najbardziej dynamicznych ośrodków studenckich w Stanach Zjednoczonych. NESE znajduje się zaledwie 100 metrów od dworca kolejowego i autobusowego i 10 minut od centrum Bostonu. Jesteśmy również w mniej niż dwie godziny od wielkiego narciarstwo, żeglarstwo, oceanu i pięknym, zabytkowym Cape Cod.

Elastyczny Harmonogram Oferujemy intensywne 4-tygodniowe sesje rozpoczynające się w 12 różnych okresach w ciągu roku. Oznacza to, że można rozpocząć szkolenie angielskiego w czasie, który najlepiej pasuje do harmonogramu.

Advance Zakwaterowanie Rodzaje W ciągu roku, uczniowie mogą wybrać życie w amerykańskiej rodziny u rodziny lub w akademiku. Ponieważ NESE sprawia, że ​​wszystkie warunki mieszkaniowe, zanim uczniowie opuszczają swój kraj, czy studenci decydują się żyć w rodziny goszczącej lub w akademiku, mogą udać się bezpośrednio z lotniska do ich nowego domu. NESE nie pobiera żadnych opłat za podjęciem warunki mieszkaniowe.

Program dla profesjonalistów Ze względu na elastyczność programu nauczania NESE profesjonaliści mogą wybrać zajęcia, które chcą podjąć. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, których praca nie pozwala im na intensywny program nauczania naszego. Oprócz naszego regularnego intensywnego programu nauczania prywatnego i Nese zajęć fakultatywnych są niektóre opcje w NESE dla profesjonalistów.

Program dla studentów Nasz intensywny program nauczania jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc studentom w osiągnięciu ich celów naukowych, tak szybko jak to możliwe. Oprócz naszych intensywnych zajęć, proponujemy kurs TOEFL przygotowanie, egzamin instytucjonalny TOEFL® każdego miesiąca, a kurs University przygotowania. Oferujemy również szeroką doradztwo edukacyjno i pośrednictwa pracy biblioteki uniwersyteckie, uniwersytet zasobów, aby pomóc uczniom planować przyszłe studia w Stanach Zjednoczonych, na uniwersytetach i dopuszczenia do obszaru bez brania TOEFL.

Bezpłatne doradztwo i usługi Nasz zakres darmowych usług jest szeroki: przed przybyciem umieszczenie mieszkalnictwo, doradztwo i pośrednictwo uniwersytetu, korzystanie z Nese komputerowej, nieograniczone korzystanie z NESE e-mail i Internetu, Nese transkryptów i zaświadczeń, oraz doradztwo z naszych doświadczonych przedstawicieli na całym świecie ,

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


The New England School of English

Program nauczania NESE jest podzielony na 10 poziomów intensywnej nauki. Na każdym poziomie codziennie uczęszczasz na zajęcia od 9:00 do 3:15 codziennie (program intensyw ... [+]

Program nauczania NESE jest podzielony na 10 poziomów intensywnej nauki. Na każdym poziomie codziennie uczęszczasz na zajęcia od 9:00 do 3:15 codziennie (program intensywny) lub od 9:00 do 12:30 (program półintensywny). Dodatkowo, w zależności od twoich celów i potrzeb, możesz uczestniczyć w niektórych oferowanych przez nas kursach do wyboru i po szkole. Maksymalna ekspozycja na autentyczne materiały Chociaż musisz mieć podręczniki do zajęć, a otrzymasz od nich pracę domową, powinieneś być przygotowany na wiele więcej! W klasie będziesz czytać gazety i czasopisma, oglądać filmy, odgrywać role, wykonywać ćwiczenia w pracowni komputerowej i przeprowadzać wywiady z Amerykanami. Program nauczania NESE ma na celu jak najszybsze udostępnienie autentycznych materiałów. Rezultat: uczysz się angielskiego tak szybko, jak to możliwe.... [-]

Stany Zjednoczone Cambridge
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 16 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The New England School of English

Super-intensywny kurs ma na celu zapewnienie, że będzie znacznie zwiększyć swój wynik na egzaminie iBT Next Generation TOEFL. W klasie, otrzymasz recenzję umiejętności po ... [+]

TOEFL®Preparation

Super-intensywny kurs ma na celu zapewnienie, że będzie znacznie zwiększyć swój wynik na egzaminie iBT Next Generation TOEFL. W klasie, otrzymasz recenzję umiejętności pogłębionej, nauczyć się technik zdawania testów, i przybierać różne egzaminy praktyce do doda ci pewności siebie, gdy do egzaminu iBT Next Generation TOEFL®. Ponieważ klasy są małe, będziesz miał możliwość skoncentrowania się na własnych błędach i szczególnych poprawić swój wynik. Instytucjonalny egzamin TOEFL jest oferowana co miesiąc w NESE dla wszystkich zainteresowanych studentów na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

[-]
Stany Zjednoczone Cambridge
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The New England School of English

W tym intensywny kurs, studia przypadków oraz obecne krajowe i międzynarodowe sytuacje biznesowe są przedstawiane. Poprzez teksty, filmy, i dyskusji, będzie wyostrzyć i u ... [+]

W tym intensywny kurs, studia przypadków oraz obecne krajowe i międzynarodowe sytuacje biznesowe są przedstawiane. Poprzez teksty, filmy, i dyskusji, będzie wyostrzyć i udoskonalić języka angielskiego i umiejętności biznesowych w takich obszarach jak piśmie biznesu, marketingu, planowania strategicznego, finansów, biznesu międzynarodowego i rozwoju zasobów ludzkich. Aktualizacja Zarządzania Harvard Business Week, artykułów i studiów przypadku, a także inne media prąd są używane w tej klasie. Ponieważ NESE utrzymuje szczególne stosunki z wielu programów MBA w całym kraju, Nese akademickim studenci, którzy są zakwalifikowani może wprowadzić liczbę z tych programów, nie biorąc oficjalny egzamin TOEFL®.... [-]

Stany Zjednoczone Cambridge
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The New England School of English

English prawna jest po szkole golfowe zaprojektowane wprowadzenie studentów amerykańskich systemów sądowych i prawnych. Jego celem jest słownictwo i terminologia USA syst ... [+]

Co Legal English to; Co prawne angielski nie jest.

English prawna jest po szkole golfowe na celu wprowadzenie studentów do amerykańskich systemów sądowych i prawnych. Jego celem jest słownictwo i terminologia USA system prawny. Studenci będą dyskutować na różne gałęzie prawa, studia przypadków, przełomowe i odwiedzić lokalny budynek sądu aby postępowanie sądowe. Prawniczy angielski Nie jest to oczywiście prawo i dlatego studenci mogą spodziewać się ich instruktor skupić się na języku prawnym i znać prawa amerykańskiego w sposób ogólny, a nie w szczegółach.

Kto uczy angielskiego prawnej?

Prawniczy angielski jest prowadzone przez doświadczonego instruktora języka angielskiego. Mimo, że ten kurs jest nauczany przez kogoś, kto nie może mieć kontekst prawny, to będzie prowadzone przez wykwalifikowanego nauczyciela NESE, który jest w stanie dać ci zrozumienie języka prawnego.... [-]

Stany Zjednoczone Cambridge
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 48 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The New England School of English

Medical English to kurs po szkole, który ma na celu nauczyć studentów typowej angielskiej terminologii medycznej w różnych zastosowaniach. ... [+]

Czym jest angielski medyczny; Czym nie jest angielski medyczny.

Medical English to kurs po szkole, który ma na celu nauczyć studentów typowej angielskiej terminologii medycznej w różnych zastosowaniach. Ponadto, nauczyciele będą wskazywać na niektóre sposoby, w których medycyna i publiczne usługi zdrowotne są przeprowadzane w USA inaczej niż w wielu innych krajach. Studenci poznają słownictwo potrzebne podczas powitania pacjentów, omawiania i diagnozowania objawów, a także języka używanego do omawiania prognoz. Angielski medyczny nie jest kursem medycznym, ale kurs języka angielskiego, a zatem studenci mogą oczekiwać, że ich instruktor skupi się raczej na języku medycznym i powszechnych sytuacjach medycznych raczej ogólnie, niż szczegółowo.... [-]

Stany Zjednoczone Cambridge
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Why NESE?

New England School of English
Address
Harvard Square 36 John F. Kennedy Street
02138 Cambridge, Massachusetts, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 617-864-7170