Neosho County Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witam i Witamy w Neosho County Community College (), NCCC domu z "Panter"! Jesteśmy instytucją dwuletni oferując kojarzy stopni. Oferujemy Państwu bezpieczne, środowiska rodzinnego miasta, gdzie można osiągnąć Państwa indywidualnych potrzeb i celów. Nasza międzynarodowa populacja jest niewielka, ale rośnie. Mamy międzynarodowych studentów reprezentujących dwanaście różnych krajów i mieli byłych studentów międzynarodowych, którzy przeniesione na Harvardzie, Art Institute of Chicago i innych wiarygodnych instytucji czteroletnich.

historia

Szkoła została założona w 1936 roku jako Chanute Junior College. W 1965 roku nazwa została zmieniona na Neosho County Community Junior College, a emisja obligacji została uchwalona budować aktualną kampusu. W roku 1980, słowo "junior" został usunięty z nazwą Kolegium.

Położenie / kampusów

Ma dwa główne NCCC lokalizacje: kampus mieszkalny w Chanute, Kansas i kampus serwującą Ottawa, Kansas. Chanute to miasto 10000 znajduje się w południowo-wschodnim narożniku wiejskich Kansas. Chanute jest mniej niż dwie godziny od Wichita, Kansas City, Topeka i Tulsa, Oklahoma. Ottawa to miasto 12000 znajduje się w północno-środkowej Kansas i jest tylko pół godziny od Lawrence i Kansas City.

Studentów

Neosho County Community College ma rejestracji około 3500 studentów i prowadzi zajęcia według tradycyjnego systemu semestr. Nasz semestr zimowy rozpoczyna się w sierpniu, a nasz semestr letni rozpoczyna się w styczniu. Mamy dwie sesje cztery tygodnie letnich odbyły się w czerwcu i lipcu.

PROGRAMY

Neosho County Community College oferuje kojarzy stopni, a także wiele programów certyfikatu. Nasze najbardziej popularne programy zawodowe są pielęgniarstwa i medyczna pomoc. Większość naszych studentów uczestniczyć NCCC z zamiarem przeniesienia się do czteroletniego college'u lub na uniwersytecie po zakończeniu stopnia ich stowarzyszonej.

Czesne i kwalifikacje Wymagane wynik egzaminu TOEFL: 61 IBT Wymagane IELTS Wynik: 6,0 Średnie roczne czesne: 12.700 USD

Dlaczego warto przyjechać do Neosho County Community College?

Bezpieczne, małe kolegium, przyjazne dla środowiska Małe klasy z indywidualnym uwagi od opieki wykładowców i pracowników Prywatne usługi do poszczególnych zagranicznych studentów Różnorodność działalności kulturalnej i możliwości pracy społecznej, które pozwalają stać zanurzony w różnorodnej kultury amerykańskiej.

Lokalizacje

Chanute

Neosho County Community College

Address
800 West 14th Street
66720 Chanute, Kansas, Stany Zjednoczone